Skocz do zawartości
inZanity

[ZAMKNIĘTY]Czarna i jej depresja

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: ostatnie czasy
Nick gracza: zenith.inZanity
Dowody:ogólna
Świadkowie:-
Uzasadnienie:

 

 

Jestem "kontrowersyjną" osobą na serwerze only dd2#1, przynajmniej tak sami piszecie. Związku z tym, że serwer ma regulamin, jeśli ktoś go nie przestrzega, dostaje banicję na czas. Jeśli nie jest to permanentna banicja, po skończeniu bana, wraca się na serwer( przynajmniej tak powinno być). Ja jako stały gracz, bo taka jest prawda. Po wielokrotnych banach, powracam i gram, oraz staram się poprawić, tak się to dzieję. Związku, że wchodzę na serwer bardzo rzadko od dawnego czasu, nie prowokuje, gram swoją grę oraz komunikuję się za pomocą voice and chat. Skoro, uważacie że popełniłem błąd w złamaniu regulaminu( tu chodzi tylko o "wasz wymysł kulturalny", chcecie na siłę stworzyć serwer czy bądź sieć jak wielkiej korporacji, gdzie każdy ma musieć okazać kulturę oraz szacunek do drugiej osoby.), dostaję bana. Godzina, dwie, może tydzień. Ale PERMANENTNY MUTE, tak naprawdę bez żadnej podstawy regulaminowej. Tłumaczę, to co "odsiedziałem" to zrobiłem. Dostawałem bany "na bieżąco" i tyle, poprawiłem się, nawet ba, przestałem tam grać, pewnego dnia wchodzi, i dostaje perma muta od CZARNEJ, bo tak mi "obiecała". Pewnie będziecie się tłumaczyć, że "za całokształt", to w świetle waszego regulaminu, nie ma. Jest wykroczenie jest ban. Będzie następne wykroczenie, będzie następny ban. Ale perm za to, że wszedłem i pisałem nic nie związanego z kontrowersją czy PROWOKACJĄ. Wasza Pani, najwidoczniej ma jakoś depresję, i mając OP ( pewnie bez ftp) tzw. pseudo OP, musi się odreagować i dawać bany. Boli mnie to, bo jestem osobą KOMUNIKATYWNĄ, nie musicie mnie lubić czy szanować, ale musicie pogodzić się z tym, że ja jako Wasz STAŁY GRACZ, mam prawo do swobodnej regulaminowej rozgrywki. Moje banicje, które dostawałem są dalekie, poza tym z tak rzadką częstotliwością, że nie zasługuje na tego perma. W sumie jakiś dowód? Jest perm mute. Nawet, tak Ty SUNN, nie potrafisz dać w immunitet podstawowych komend, i nawet sprawdzić k/d nie mogę przez tego perma. Liczę na wyjaśnienia, a tym bardziej na unban, Na pewno nie liczę, na żadne konsekwencje, dla Pani Czarnej, bo jak widać jest "lubianą adminką serwera" może nawet "przyjaciółką administracji". 

Edytowane przez inZanity
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, inZanity napisał:

Jestem "kontrowersyjną" osobą na serwerze only dd2#1

Ano jesteś, sam to przyznajesz.

2 godziny temu, inZanity napisał:

Po wielokrotnych banach, powracam i gram, oraz staram się poprawić, tak się to dzieję.

Nie starasz się i tu jest właśnie problem. Tzn może przez chwilę po banie jest spokój ale potem niestety odzywa się Twoja prawdziwa natura.

2 godziny temu, inZanity napisał:

Godzina, dwie, może tydzień. Ale PERMANENTNY MUTE, tak naprawdę bez żadnej podstawy regulaminowej.

Miałeś godzinę, dwie, byłeś ostrzegany że jeśli się nie uspokoisz to skończy się gagiem na zawsze.
Punkt nr 9 regulaminu:

W razie przewinień nieuwzględnionych regulaminem kara przyznawana jest wedle uznania admina i adekwatna do popełnionego czynu.

 

2 godziny temu, inZanity napisał:

pewnego dnia wchodzi, i dostaje perma muta od CZARNEJ, bo tak mi "obiecała".

Dokładnie o tym piszę wyżej - byłeś ostrzeżony że brak poprawy = gag na zawsze.

2 godziny temu, inZanity napisał:

Pewnie będziecie się tłumaczyć, że "za całokształt", to w świetle waszego regulaminu, nie ma

Patrz punkt nr 9. Kiedyś nikt takich banów/mute nie dawał, potem zaryzykowaliśmy i przestaliśmy się "cackać" z natrętnie przeszkadzającymi graczami. Poleciał na zawsze jeden, drugi, trzeci... I co? Serwer nie spadł. Ba, urósł!

2 godziny temu, inZanity napisał:

Będzie następne wykroczenie, będzie następny ban.

No i było wykroczenie za co dostałeś obiecane mute na zawsze :)

2 godziny temu, inZanity napisał:

Wasza Pani, najwidoczniej ma jakoś depresję, i mając OP ( pewnie bez ftp) tzw. pseudo OP, musi się odreagować i dawać bany. Boli mnie to, bo jestem osobą KOMUNIKATYWNĄ, nie musicie mnie lubić czy szanować, ale musicie pogodzić się z tym, że ja jako Wasz STAŁY GRACZ, mam prawo do swobodnej regulaminowej rozgrywki.

Jeszcze takie prawo masz, bo gdyby nie mute to byś je stracił.
Pisałem coś wyżej - daruj sobie te swoje dziecinne podjazdy. Ale w sumie dzięki temu całe forum zobaczyło małą próbkę tego co zazwyczaj wyrabiasz na serwerze.
A pogodzić to się musisz Ty z perm gagiem, bo na odwołanie się w zasadzie miałeś 48 godzin. A perm mute dostałeś 14 kwietnia, dzisiaj jeden z adminów Ci je zdjął przez małe niedomówienie między adminami.

2 godziny temu, inZanity napisał:

W sumie jakiś dowód?

Tak jak pisałem wyżej - 48h od bana minęło 16 kwietnia czyli 5 dni temu. Nikt już nie musi nic przedstawiać.

2 godziny temu, inZanity napisał:

Nawet, tak Ty SUNN, nie potrafisz dać w immunitet podstawowych komend,

A widzisz że w nicku mi pisze wielkimi literami "URLOP"? Będę miał czas to dodam (może) jakieś komendy do tych które już są (obecnie są dostepne: /me, /top15, /rank, /regulamin, /resp, /vip, /freevip, /statsme, /mute i /sorry). Kwestię komend muszę jeszcze przemyśleć, bo jak widać sama blokada rozmów jednak nie jest chyba odpowiednio odczuwalna przez co nie do końca spełnia swoją funkcję. Ale tak czy siak plugin będzie zaktualizowany bo muszę zmienić kilka rzeczy.

2 godziny temu, inZanity napisał:

nawet sprawdzić k/d nie mogę przez tego perma

To już nie moja wina ;)

2 godziny temu, inZanity napisał:

Liczę na wyjaśnienia, a tym bardziej na unban

Wyjaśnienia właśnie otrzymałeś. Unbana nie ma. Co prawda skonsultuję to jeszcze ale większych nadziei sobie nie rób.

2 godziny temu, inZanity napisał:

Na pewno nie liczę, na żadne konsekwencje, dla Pani Czarnej, bo jak widać jest "lubianą adminką serwera" może nawet "przyjaciółką administracji". 

Nie będzie wobec niej wyciąganych żadnych konsekwencji, bo postąpiła prawidłowo. Skonsultowała to ze mną i zgodziłem się że niestety nie dajesz nam innego wyboru.
 

PS. Akurat mi się nawinęło w logu.
 

L 04/14/2018 - 19:02:42: *DEAD* respiratorek : cos mi tu chujem smierdzi
L 04/14/2018 - 19:02:53: *DEAD* zenith.inZanity* : powiedz ojcu zeby zalozyl gacie

L 04/14/2018 - 22:31:51: zenith.inZanity* : zloze podanie na adma czarna
L 04/14/2018 - 22:31:56: zenith.inZanity* : bo juz duzo czasu minelo
L 04/14/2018 - 22:36:12: zenith.inZanity* : admin zrobicie to czy znow ********
L 04/14/2018 - 22:36:27: zenith.inZanity* : niech bloczy ***** *** wiecej
L 04/14/2018 - 22:37:31: *DEAD* zenith.inZanity* : jestescie ****** i ******
L 04/14/2018 - 22:38:13: zenith.inZanity* : do roboty i banowac blokerow

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...