Skocz do zawartości
senor

[ZAAKCEPTOWANE]modek senor

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Radosław
Wiek: 20
Czas spędzony na forum: 1d 11h 31m 51s (Rejestracja od 4 października 2014)
Doświadczenie w moderowaniu: Na forum nikłe, świeżaczek jestem.
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Niestety ale nie.
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Tak (spam i kultura)
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Forum mam otwarte cały czas jak jestem na komputerze. A że dodatkowo jestem w UBT to coraz częściej siedzę na forum.
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Chciałbym pokazać administracji i reszcie forum, że można mi zaufać w sprawach takich jak pilnowanie forum, graczy oraz użytkowników. Aktualnie "pracuję" w UBT i swoje obowiązki wykonuje należycie. Wiem że wiele z was którzy przeczytają to podanie będą pamiętali osobę która często kłóciła się na sb, nie stosowała się do poleceń administracji, jednak ja już taki nie jestem, teraz naprawdę chcę działać na rzecz forum i jego użytkowników. Zawsze staram się rozwiązać spory w dyplomatyczny sposób, nie będąc przy tym stronniczym. Mam nadzieję, że ta szansa zostanie mi dana, i dzięki temu udowodnię, że można na mnie polegać.

Edytowane przez Komandor_Karol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej na tak, Radek to pracowita osoba, jeśli sie czegoś podejmuje to wkłada w to 98kg swojej masy i serca. Nie widzę przeciwwskazań żeby dostał rangę, bo wiem, a raczej jestem pewien, że z tą rangą da sobie radę. Jego pracowitości mozna zobaczyć w dziale UBT jak i redakcji. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również na tak. Senorek jest miły aktywny i na pewno poradzi sobie z tą robotą pod kontrolą zrazika ;) 

W razie czego potrujesz i będzie git ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na Tak

Jesteś miły,kulturlany (czasami) i lubisz pomagać innym (jak ci nie zajdą za skóre :D)

Powodzenia ^_^ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie bo nie chciałeś iść nad wodę na zlocie..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

a tak serio to oczywiste tak, jesteś tutaj bardzo długo, każdy Cię zna i wie o co chodzi, nie będę liczył ile czasu tu spędziłeś, no jestem na tak i widzę, że lecisz na grubo hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na ogromne tak. 
Radek to mega pozytywna osoba na sieci, która wykazuje się systematycznością i dokładnością w swoich obowiązkach.
Ponadto jest z pewnością bezstronny, nie popada w żadne konflikty oraz otwarcie mówi, co mu się nie podoba.
Życzę powodzenia i trzymam kciuki!

Pozdrawiam.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na ten moment najlepszy kandydant na to stanowisko. Osoba, która od dłuższego czasu bardzo  angażuje się w życie tego multi gówna. Jest mega  pomocny, odpowiedzialny  i systematyczny. Podoba mi się Twoja praca w ubt - wykonujesz kawał dobrej roboty. Mam tylko nadzieję, że ten zapał będzie również w moderacji. 

TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Angażujesz sięw życie forum, nie opierdzielasz się na swoich funkcjach, no i wymogi spełniasz. Nie widziałem byś pakował się w jakieś konflikty. Masz zapał do pracy więc czemu nie :D

Na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spełniasz wszystkie wymagania. Jesteś pomocny i odpowiedzialny co do swoich funkcji, mówisz co Ci leży na sercu, a nie trzymasz tego dla samego siebie, a tego moderatorowi potrzeba.

Jestem jak najbardziej na TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pierwszy raz widzę w ogóle żeby opiekun sieci i super admin wypowiedzieli się takimi pochlebstwami w podaniu na moderatora. Myślę, że to tak nawet średnio wypada, ale to tam nieważne.

Bezkonfliktowy to ty nie jesteś (akcja z pochylni z jakimś tam ich adminem, gdzie ładnie go cisnąłeś), aczkolwiek każdy miał większe czy mniejsze przypały, uznam to za mały minus.

Jakoś tam aktywny jesteś, rozpoznawalny również, ortografia i interpunkcja też trzyma jakiś poziom. Poza tym (nie znam cię za dobrze) uważam, że jesteś rozgarnięty. Jak jesteś pewien, że nie zdarzy się sytuacja jak ta wyżej, to dla mnie tam nie ma żadnego problemu i mogę również być na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem neutralny (bardziej na tak, niż na nie), ponieważ na zlocie okazał się spoko mordą, a na forum również jako UBT zawsze dawał sobie radę.
Neutralny jestem tylko dla tego, iż uważam że taki Funnypuma który nie był na zlocie i nie przebywa na tsie z multihedowymi wyjadaczami/administracją których zdanie się liczy, również powinien mieć szanse i wierzę w to że ją dostanie...
Pozdrawiam

 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przyjęty.

Sytuacja na rozstaju dróg, z jednej strony Twoje historie na forum, z drugiej doświadczenie, znajomość sieci oraz aktywność -dodatkowo taki charakter , który przyda się ubrany w zieleń.

 

Pozdrawiam,

Tadeusz Rydzyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...