Skocz do zawartości
koNraDM4

[ODRZUCONE]Podanie o admina COD 400

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: WhiteNygga
Wiek: 20
Doświadczenie (w byciu adminem): Żadne, dwa razy tylko się ubiegałem
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6 
Staż w CS-sie: 12 lat
Steam / NonSteam: NonSteam
Dlaczego Ty: Na serwerze brakuje adminów o różnych porach, najczęściej na późny wieczór i z rana. Tak jak napisałem nie byłem wcześniej adminem więc AMXX znam tylko z tego co przeczytałem na necie więc stąd niska ocena w skali. Ludzie mnie znają i kojarzą na serwie, paru adminów z pewnością mnie kojarzy, raczej nie wdaję się w długie dyskusje z kimś, a jak już to wtedy gdy admina nie ma, a przydałby się. Na forum uczęszczam pod innym nickiem ale to z powodu, że w 2015 korzystałem z tego tu obecnego.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Różnie ale rzadko mniej niż 2 godziny.
Kontakt: Forum, [email protected]
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/WhiteNygga/80.72.43.106:27022/

Edytowane przez koNraDM4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


AMXX popraw bo 6/10 to za dużo skoro nie znasz i tyle co na necie przeczytałeś.
Jeżeli zakupisz Steam będę na TAK bo każdemu należy się szansa a z tobą nie widziałem jakichś problemów. Aktualnie z powodu NS jestem zmuszony być na Nie.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystko ładnie, pięknie tylko, że nie spełniasz jednego z ważniejszych wymagań - nie masz steama. Póki co z tego powodu jestem na nie, aczkolwiek, jeżeli kupisz csa na steamie to będę na tak. Tak czy inaczej powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak na razie jestem tego samego zdania co koledzy wyżej , nie mam do ciebie zastrzeżeń lecz musisz mieć steam bo to podstawa. Jeśli będzie steam z wykupioną grą cs będe na tak.Pozdrawiam Nodi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie
Zakup cs'a na steam'ie i wtedy staraj się o to stanowisko.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...