Freezu

Błędy i propozycje

307 postów w tym temacie

31 minut temu, SQNFUN napisał:

Bez sensu.. Jak wprowadzacie zmiany w regulaminie to bardziej je precyzujcie :

1. Sygnatura nie może zawierać więcej niż 2 linijki.

2 linijki czego? Tekstu, grafik czy odnośników?
W profilu mam wyraźnie napisane, że mogę mieć 10 wierszy oraz 10 odnośników...

Ukryj zawartość

2zhr2oh.jpg

2 linijki = 2 wiersze

Niektórzy zaczęli odwalać z sygnaturami, więc musieliśmy z tym coś zrobić :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W tematach które są zamknięte nie można sprawdzać kto je przeglądał.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Danke:* pisała mi bym na przyszłość mógł zamknąć temat w rezygnacji swego admina. Ale opiekun do tego dostęp nie ma.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

emotoikonka <_< nie działa na SB

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coś mi się zepsuło i nie mogę moderować działu Multi - AMXX

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 11/24/2016 o 23:57, WolfIDraV napisał:

@Danke:* pisała mi bym na przyszłość mógł zamknąć temat w rezygnacji swego admina. Ale opiekun do tego dostęp nie ma.

Już możesz.

Dnia 11/25/2016 o 08:20, ____ napisał:

Nie wiem czy ktoś to już zauważył ale każde odświeżenie strony na swoim profilu dodaje po 1 do wyświetleń profilu.

No shit Sherlock. :O

16 godzin temu, SQNFUN napisał:

emotoikonka <_< nie działa na SB

Chyba przez znaki w tej emotikonce, póki co nie będzie działała.

1 godzinę temu, Kagi napisał:

Coś mi się zepsuło i nie mogę moderować działu Multi - AMXX

Już możesz.

Dnia 11/24/2016 o 16:32, SQNFUN napisał:

W tematach które są zamknięte nie można sprawdzać kto je przeglądał.

Dziwne, bo u mnie działa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Freezu napisał:

Jak ktoś ma opcje moderowania tematem to może zobaczyć kto przeglądał temat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Freezu napisał:

Już możesz.

No shit Sherlock. :O

Chyba przez znaki w tej emotikonce, póki co nie będzie działała.

Już możesz.

80896948970001315921.jpg

Druga sprawa to przy cytowaniu np. Twojej wypowiedzi powinny być widoczne posty które Ty cytowałeś, bo nie wiadomo o co chodzi. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odświeżam i tym samym:

#1 Na samym dole forum brakuje legendy grup.
#2 Zbanowani gracze dalej mają rangę zarejestrowanego chociaż powinni mieć zbanowanego.
#3 Dalej nie widać kto przeglądał zamknięte tematy.
#4 Użytkownik @Niezgodna ma zepsutą rangę płeć piękną, ponieważ jej kolor jest brązowy i przydałoby się to naprawić.
#5 Regulamin wewnętrzny działu "Przywitaj się" jest do ukrycia, usunięcia bądź jego przestrzegania.
#6 Pod chatboxem w zgłoszeniach cziterów przydałoby się zmienić godzinę, bo u mnie wyświetla się ona nieprawidłowo.
#7 Proponuje dodać pełną datę rejestracji przy każdym poście, pod każdym awatarem.
#8 Przydałoby się aby po najechaniu na awatar w chatboxie wyświetlała się ta tabelka z ogólnymi informacjami o użytkowniku.
#9 Przydałby się podgląd punktów ostrzeżeń dla wszystkich, bo czasami nie wiem czy osoba która np. używa wulgaryzmów na chatboxie otrzymała ostrzeżenie czy też nie i czy jest sens to zgłaszać. Bywają przypadki, że po koleżeńsku moderatorzy przymykają na to oko i nic z tym nie robią.
#10 Brakuje podglądu starych nicków w profilu użytkownika. Jak ktoś zmieni nick to nie ma możliwości zobaczenia jaki nick miał wcześniej - nawet jak bym sprawdzał tematy w dziale zmiany nicków to tego też tam nie znajdę, bo niedawno ktoś usunął w szablonie "Obecny nick" i jest tam tylko napisane na jaki nick ktoś chce sobie go zmienić. 
#11 Przy cytowaniu kogoś posta, który również cytował jakieś osoby nie widać wiadomości które były przez tą osobę cytowane i wygląda to mega słabo, ponieważ ciężko się połapać komu ktoś odpowiadał.
#12 Pewnie to tylko u mnie przez jakąś rangę ale nie mogę dodawać swoich statusów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, SQNFUN napisał:

Odświeżam i tym samym:

#1 Na samym dole forum brakuje legendy grup.
#2 Zbanowani gracze dalej mają rangę zarejestrowanego chociaż powinni mieć zbanowanego.
#3 Dalej nie widać kto przeglądał zamknięte tematy.
#4 Użytkownik @Niezgodna ma zepsutą rangę płeć piękną, ponieważ jej kolor jest brązowy i przydałoby się to naprawić.
#5 Regulamin wewnętrzny działu "Przywitaj się" jest do ukrycia, usunięcia bądź jego przestrzegania.
#6 Pod chatboxem w zgłoszeniach cziterów przydałoby się zmienić godzinę, bo u mnie wyświetla się ona nieprawidłowo.
#7 Proponuje dodać pełną datę rejestracji przy każdym poście, pod każdym awatarem.
#8 Przydałoby się aby po najechaniu na awatar w chatboxie wyświetlała się ta tabelka z ogólnymi informacjami o użytkowniku.
#9 Przydałby się podgląd punktów ostrzeżeń dla wszystkich, bo czasami nie wiem czy osoba która np. używa wulgaryzmów na chatboxie otrzymała ostrzeżenie czy też nie i czy jest sens to zgłaszać. Bywają przypadki, że po koleżeńsku moderatorzy przymykają na to oko i nic z tym nie robią.
#10 Brakuje podglądu starych nicków w profilu użytkownika. Jak ktoś zmieni nick to nie ma możliwości zobaczenia jaki nick miał wcześniej - nawet jak bym sprawdzał tematy w dziale zmiany nicków to tego też tam nie znajdę, bo niedawno ktoś usunął w szablonie "Obecny nick" i jest tam tylko napisane na jaki nick ktoś chce sobie go zmienić. 
#11 Przy cytowaniu kogoś posta, który również cytował jakieś osoby nie widać wiadomości które były przez tą osobę cytowane i wygląda to mega słabo, ponieważ ciężko się połapać komu ktoś odpowiadał.
#12 Pewnie to tylko u mnie przez jakąś rangę ale nie mogę dodawać swoich statusów.

#1 Póki co jej nie będzie.

#2 Prawdopodobnie nie da się tak zrobić, ale pracuję nad tym.

#3 Wytłumaczył Ripton.

#4 Do Michasia z tym.

#5 Do czerwonych.

#6 U mnie jest prawidłowo.

#7 Done.

#8 Nie da się tak.

#9 Nie sądzę.

#10 Również niepotrzebne, co do wzoru napisz do czerwonych.

#11 Uroki IPS. :)

#12 Już możesz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, SQNFUN napisał:

43 minuty temu, Freezu napisał:

#7 Done.

Tutaj zapewne Skunowi chodziło o to, aby oprócz dnia i miesiąca był również rok rejestracji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra, nieważne ale pełna data wraz z rokiem się przyda...

Edytowane przez SQNFUN

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
19 godzin temu, wywandiualizowany napisał:

Skoro jest tyle "frykasków" do wygrania to dlaczego tylko premki są rozdawane?

https://scr.hu/Yn255r

Dołączam się do pytania - już to zauważyłem jakiś czas temu, jako że w tym temacie połową spraw nie zajmują się technicy to zapraszam  @adonai  jak i proszę o zobaczenie mojego posta wyżej, bo odsyłali mnie do czerwonych. 

Edytowane przez SQNFUN

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie, jeżeli chodzi o nagrody to mogę was zapewnić, że już niedługo pula nagród się zwiększy. Administracja pracuje nad tym, aby każdy posiadacz rangi premium był w 100% zadowolony. Szczegóły poznacie niebawem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

18911713629188771928.png

Przydało by się ten napis rejestracja przesunąć na dół i wzbogacić o rok. Dodatkowo wywalić nazwę rangi  z pod awataru bo jest ładnie opisane graficznie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://multi-head.pl/forum/575-zmiana-premium/

Z tego co wiem zmiana klasy premium była płatna, a obecnie w tym dziale nic na ten temat nie ma po za jakimś błędami.

Przy okazji jak już Cię lovek tutaj zawołałem to przydałoby się ten temat ukryć, usunąć bądź go przestrzegać, bo chyba wszyscy mają go w dupie:

Po za tym przydałoby się w szablonie od zmieniania nicków dodać "Stary nick:".
Obecnie w profilu nie da rady sprawdzić się starych nicków użytkownika, a jak zmieniają nick to podają tylko nowy.

@LOVASSS

Edytowane przez SQNFUN

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Legenda po wielu próbach przywrócona. Są już tam umieszczeni Opiekunowie i Admini. 

A co do tej rejestracji nad rangą pracujemy nad tym.

Podziękowania dla @Freezu za to, że wykombinował jak dodać Adminów i Opiekunów :D

Zostały również dodane świąteczne emotikony. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, #LOLEK napisał:

Legenda po wielu próbach przywrócona. Są już tam umieszczeni Opiekunowie i Admini. 

A co do tej rejestracji nad rangą pracujemy nad tym.

Podziękowania dla @Freezu za to, że wykombinował jak dodać Adminów i Opiekunów :D

da radę dodać rok rejestracji pod awatarami?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, SQNFUN napisał:

da radę dodać rok rejestracji pod awatarami?

Da radę, będzie dokładna data rejestracji. 

Data zrobiona. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Przypadkowo zacytowałem n-ty'ego i chciałbym usunąć tą ramkę, ale najwidoczniej nie ma takiej możliwości

2. Jeżeli już wstawiłem tą ramkę i nie można jej usunąć to odświeżam temat, a tam ostatnia zawartość zostanę........  

3. Proponowałbym dodanie w zakładce Styl dodanie, tego, który jest na kompie (jestem na fonie i nie mogę zmienić na styl komputerowy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
41 minut temu, Mentosik. napisał:

1. Przypadkowo zacytowałem n-ty'ego i chciałbym usunąć tą ramkę, ale najwidoczniej nie ma takiej możliwości

2. Jeżeli już wstawiłem tą ramkę i nie można jej usunąć to odświeżam temat, a tam ostatnia zawartość zostanę........  

3. Proponowałbym dodanie w zakładce Styl dodanie, tego, który jest na kompie (jestem na fonie i nie mogę zmienić na styl komputerowy

Wystarczy kliknąć kursorem myszy przed ramkę, i kliknąć 2 razy Backspace.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach