Skocz do zawartości
A3ro

 zamknięty Może coś nowego?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Tutaj chciałbym aby dodano pare nowych klas aby urozmaicać grę nowym graczom a oto moje propozycje: 

Grenadier: klasa która ma 1/3 z he i granat co 15 sekund, bronię: ump +10dmg

Inżynier: może postawić działko (postawienie e) które zadaje obrażenia zależne od inty, bronie m4 albo gali.

Laki Luke: klasa która miała by moduł odrzutowy (użycie e),bronie dual elite 1/6

Spadochroniarz: ma spadochron (użycie e), bronie ak +5dmg Zapraszam do wypowiedzi: @Nodi@HardeQ, @EgzeF, @Wicevil, @FunnyPuma.

@Vix33nek!to klasy zwykłe :)

Edytowane przez A3ro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to Tak

Grenadier może być

Inżynier też nawet spoko tylko te dzialko to tak ze nie klikasz e i juz jest tylko pojawia sie klucz i musisz bic az bd 100% ale zeby to za szybko nie szło

Spadochroniarz na nie jak dla mnie zbędna klasa

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Grenadier podobny by był do Karabiniera, bo Karabinier ma 1/4 z HE tak mi się wydaję, a jest perk "palące rękawiczki", który bodajże daję co 5 sekund HE.

2. Wystarczy, że SG są z Kill Streaków.

3. To taki drugi Talib, chcesz żeby @BORN2KILL. karał cały serwer znowu? 

4. Tutaj zamiast dodawać klasę ze spadochronem, można by dodać spadochron na cały serwer.

:kappa: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja bym wywalił klasy nie grane a dodał nowe 

Grenadier spoko klasa czemu by nie

Inżynier trochę mam obawy że gracze mogi by bugować działko i by latało po mapie i było wszystkich byłem światkiem takiej sytułacji jestem neutralny 

Laki Luke jest podobna klasa talib po co ,kolejna

Spadochroniarz moim zdaniem lepiej dodać na cały serwer żeby  urozmaicić grę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@EgzeF fajny momysł z tym kluczem. @NodiNodi a nawet jakby bugowali działko to by bany dostawali:kappa:. Ale to działko urozmaiciło by grę i powinno zostać dodane.

Edytowane przez A3ro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Grenadier na nie, na serwerze byłby jeden wielki wylew - non stop padanie przez he. Swojego czasu był wielki nacisk na ten 1/x z he, a gdy już było dużo takich klas no to o przyjemnej grze można było tylko pomarzyć.

Inżynier z galilem jeśli miałby działko strzelające na określony dystans i ograniczoną ilością hp to można się zastanowić.

Laki Luke i spadochroniarz bez sensu.

PS: Zastanówmy się nad poprawą balansu klas, a nie pakowaniu kolejnego zbędnego gówna na serwer, którego i tak jest dużo.

Edytowane przez Haq#
Jeszcze coś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jedyna klasa nad którą można by sie zastanowić to inżynier. I też pytanie czy proponujesz klasy premium czy zwykłe?

A tak ogólnie to najpierw trzeba ogarnąć klasy aktualnie niegrywalne, albo je pozmieniać albo usunąć i wtedy dopiero zająć się myśleniem nad nowymi klasami.

 

Na tą chwile nic z tego nie zostanie dodane. Są inne potrzebne rzeczy do zrobienia aktualnie.

Edytowane przez Vix33nek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...