Skocz do zawartości
xMaseUKO

KONIEC !!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Chciał bym poruszyć sprawę odnośnie klasy czołgista a wiec chciałbym aby usunięto klasę czołgista ponieważ :

 

Prawie nie da się z nią wygrać 

 

Za szybko wbijaj na respa

 

 

 

Jeżeli nie zgodzicie się na usunięcie to prosił bym o osłabienie jej (o jakim osłabieniu sami zdecydujcie )  w nawet nie wielkim stopniu aby można było przeżyć więcej niż 10 sek po rozpoczęciu rundy

 

 

 

 

 

Pozdrawiam Maseuko :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tyle czasu nie było tematu o czołgu a nagle jak ktoś zaczął nim w miarę dobrze grać to osłabić?No więc tak...

 

-osłabmy karabiniera bo root nim nuke nabijal

 

-osłabmy assasina bo mentos i SQN nim dobrze grali

 

-osłabmy ruska bo Naruto zabija nim z rakiet

 

-oslabmy sapera bo zabija minami i nie musi nawet strzelać...

 

 

Zastanowcie się trochę i skonczcie płakać za każdym razem jak was ktoś z danej klasy zabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oj problemy takie same jak u mnie na 200 :) 

 

Myślałem ze tylko u mnie by chcieli wszystkie lepsze klasy osłabić .

 

Czołgista z tego co widziałem jest taki sam na 400 jak i 200 jedynie co może być u was w niej nie tak to to ze macie 400 lvl a nie 200. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokładnie tak samo myśle, jak Insider. Czołg jest jedyną premką, która ma bezlik. Bez niego ta klasa nie ma sensu. Jeżeli już tak bardzo chcecie, aby owa klasa została osłabiona, zmniejszcie jej skoki z 3 do 2. Wtedy będziecie się mogli "przygotować" na atak czołgów na resp.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To jest premka więc musi być dobra. Gracza na tej klasie nie jest ciężko zabić jeśli ma się porównywalny lvl. Jeśli czołgista miałby być osłabiony to również i Śmierć bo na 150+ lvl też jest jak tank.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chyba samo określenie premium coś znaczy prawda? ;) Tak jak Ali napisał, że chcielibyście wszystko osłabić bo ktoś ogarnia. Zamykam takie tematy za każdym razem gdy znajdzie się osobą, która dobrze gra.  Tym razem też zamykam i nic nie będzie osłabione.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...