Skocz do zawartości
FILO

klasa sanitariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mysle ze przesada jest z tym 1/7 w tej klasie gdyz za szybko to wchodzi ... przy tylu apteczkach to naprawde przesada .. apteczki niech juz ma wkoncu to sanitariusz ale strzaly proponuje zrobic 1/13 ..taka jest moja propozycja

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


FILO to w końcu klasa premium musi mieć coś dobrego Po 2 jak nikt nie grał nikt nie narzekał znalazł się gracz co ogarnia tą klasę wielki SZUM

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@@FILO dobrze napisal :) klasa niemal niesmiertelna :) ostatnio zadałem jej 1800 dmg a ona nadal zyje, czesto zabija na strzał :) mozna by zmienic famasa na UMP lub zrobic 1/10 tego famasa lecz pewnie i tak sie bedzie bugowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

@@FILO dobrze napisal :) klasa niemal niesmiertelna :) ostatnio zadałem jej 1800 dmg a ona nadal zyje, czesto zabija na strzał :) mozna by zmienic famasa na UMP lub zrobic 1/10 tego famasa lecz pewnie i tak sie bedzie bugowal.

 

 

To może pompe zamienimy na m3 ? hmmmm 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1/7 trzeba zmienic albo oslabic mu apteczki bo calym magazynkiem na mordercy/stalkerze nie da rady go zabic. jak stanie na apteczce o non stop ma max hp... nic go nie rusza

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiedziałem,że w końcu ktoś napisze temat o osłabieniu sanitariusza :D Ktoś ogarnie dobrze premke to od razu idą skargi na tą klasę. Ja gram sanitarem i są utrudnienia z zabiciem mnie ale tez mam utrudnienia z zabiciem gracza z inna premką np czołgistą i niemal ze stalkerem. Jak gram kapitanem bądź konspirantem i bije mnie sanitariusz to nie płaczę bo nie raz da mi się go ubić. TO NIE JEST KLASA NIE DO ZABICIA :)  Na każdą klasę jest sposób :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak nie masz nic 1/1 to go nie ubijesz... Klasa jest niesmiertelna praktycznie w 5 go mozna bic po bani ladowac caly magazynek i i tak on sobie stoi i ma full hp... Przesadzona jest ta klasa ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sobek ale zobacz , ile ta klasa już jest na serwerze i nie było żadnych uwag do niej , kiedy ogarnęło się już ta klasę to zaczęły się pretensje jak z każdą premka :) . Na początku mało osób zwracało na tą klasę uwagę, "a jest sobie klasa nowa sanitariusz premka to nie opłaca się kupować bo jest podobny do lekarza " . Każda klasa ma swoje wady i zalety :) Wake up ogarnął ninje najlepiej , jak wejdzie jest lament na serwerze , Master ogarnął czołgistę też są lament  na serwerze. Ja ogarnąłem sanitariusza i również zaczęły się płacze :P

 

 

 

Ran , ja podałem przykłady :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Papi jak ty ogarnąłeś ? ja ogarnąłem też to możesz pow że wspólnie ją ogarnęliśmy.

 

 

 

Po 2 są takie perki jak rusher 1/2 scaut 1/1 awp 1/1 PS 1/1 to praktycznie Sanitariusza nie ma co ma tylko 1/7 

 

 

 

Co do osłabienia to bym był prędzej do stalkera jak ma ps jest nie do pokona 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sam grałem/gram sanitariuszem. Klasa naprawdę mocna. Często siada 1/7 ale nie zawsze są czasami chwile gdzie można wystrzelać cały magazynek i nie wejdzie. A co do magazynków strasznie szybko się marnują. A jak bym miał coś zmienić to apteczki zamiast 9 do 5 i tą 1/7 na 1/8 1/9

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja od samego oczątku mowilem ze ta klasa powinna się nazywać NIeśmiertelny a nie Sanitariusz :) Bo skoro sanitriusz to powinny być same apteczki zamiast 1/7 .. Ninja jest klasa która jest tu od samego początku . czolgista tez i kiedyś było ich więcej . Stalker jest jakiś czas i rzeczywiście z psem ciężko go zabic ale jak nie ma akurat hejka to da się go zabic normalnie ..  A sanitriusz kosą cie zjedzie bo ma caly czas full hp...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozmawiałem z opiekunem i podjęliśmy doszliśmy do wniosku, że przy okazji resetu klasa będzie zmieniona/osłabiona. Jak będzie wyglądać?

 

Dowiecie się niebawem. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...