Skocz do zawartości
 • RYBSON

  V.I.P

  Ostatnia wygrana RYBSON w dniu 1 czerwca

  Użytkownicy przyznają RYBSON punkty reputacji!

  O RYBSON

  • Tytuł
   Wygadany
  • Urodziny 6 października

  Informacje

  • Imię
   Szymon
  • Płeć
   Mężczyzna
  • Miejscowość
   Żelechów

  Ostatnie wizyty

  16353 wyświetleń profilu
  1. RYBSON

   Przed podaniem swoich liczb zapoznaj się z REGULAMINEM! 1. Typujemy 6 liczb z zakresu 1-42 2. Jedna osoba może typować tylko raz w danej odsłonie. 3. Typy należy zgłaszać w postaci posta z wytypowanymi przez was liczbami np. 1,2,3,4,5,6. 4. Nie można zmienić swoich typów ani edytować po napisaniu posta! 5. Losowanie odbywać się będzie zawsze co 3-5 dni. (zależnie od liczby uczestników) 6. Aby wziąć udział potrzeba mieć minimum 15 postów (Nie dotyczy rangi Premium). Swoje liczby podajemy do 01.08.2018-04.08.2018 ponieważ wyjeżdżam z domu do końca sierpnia. Zapraszam do zabawy!
  2. RYBSON

   @BORN2KILL. 1 trafienie. @aureox#URLOPIK 2 trafienia. @XMaroKillerX 1 trafienie. @Aczej <3 1 trafienie. @pozytywny.exe 2 trafienia. @Master 1 trafienie. @Wandi 1 trafienie. @hiimsinek 1 trafienie.
  3. RYBSON

   Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy; + -Minimum 400 sensownych postów; + -Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie; + -Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym; + -Brak aktywnych warnów na swoim koncie; + Imię: Szymek Wiek: 17 Wiosen Czas spędzony na forum: ~13d 12h Doświadczenie w moderowaniu: Podstawy. Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Nie - szybko się uczę. Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Głównie za spam Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Mam je odpalone praktycznie cały czas kiedy tylko mam włączony komputer więc z łatwością mogę szybko reagować na zgłoszenia. Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Po raz drugi składam podanie i liczę, że tym razem się uda. Chciałbym sprawdzić swoich sił jako moderator. Przeglądam praktycznie każdy temat na forum do którego mam dostęp. Jestem "konfidentem" co widać w ilości zgłoszonych przeze mnie postów. ( ). Nie wdaję się w żadne kłótnie i konflikty na forum. Do obowiązków staram się podchodzić sumiennie i jeżeli ktoś ma jakiś problem to staram mu się pomóc go rozwiązać. Udzielam się w naszej społeczności od dłuższego czasu czy to na forum czy komunikatorze głosowym. Moderowanie forum będzie dla mnie czymś nowym, jednak chciałbym się w tym wykazać i dołączyć do tzw. "Zielonej policji". Regulamin forum znam myślę, że odpowiednio do piastowania tej funkcji. Ps. Słowo "kolesiostwo" jest mi obce Pozdrawiam Cieplutko.
  4. RYBSON

   Elo
  5. RYBSON

   Siema
  6. RYBSON

   Jeżeli masz zamiar mnie oczerniac na forum i prowokować bez poparcia żadnym twardym dowodem to nic tutaj nie zdziałasz. Dostęp do bania straciłem wraz z rezygnacją z rangi opiekuna czyli dawno przed ta sytuacja. W logach będzie wszystko widać, jeśli komuś będzie chciało się to sprawdzać w co szczerze wątpię po twoim bezczelnym zachowaniu. @SUNN. oznacze Cię bo jako jedyny chyba nie jesteś na zlocie i nie masz urlopu w nicku.
  7. RYBSON

   Skoro jestem na materiale "dowodowym" to pozwolę sobie się tu wypowiedzieć. Wycinek z regulaminu serwera: "13.Nie strzelamy z bfg, błyskawic, rakiet, airstrike, predator missle, awp, scout na resp wroga na mapach de_eldorado, de_rats_1337, cs_max, de_dust2002 oraz cs_estate, de_alexandra przez pierwsze 7 sekund rundy. (Ban 30min) " "13.2 Nie używamy rakiet, granatów, błyskawic na respawn wroga przed 7 sekundami na mapach typu "mała mapa", zakaz nie obowiązuje raszowania." Podkreślam słowo którego pan składający skargę chyba nie zauważył czytając regulamin: RESP RESP RESP RESP Po co admin miał reagować, skoro nie złamałem żadnego punktu w regulaminie? Pozdrawiam Cieplusio
  8. Nick: Rybson Data ( Od kiedy do Kiedy ): 12.07-13.07 Powód: Wyjazd Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @Master @VisTeR.'
  9. RYBSON

   You need to have ebola to know da wae
  10. Nick w grze: Rybson Wiek: 17 Wiosen Ile grasz w Minecrafta?: 7 lat co najmniej Ile czasu przebywasz na serwerze?: Zależy, średnio 2h dziennie Czy posiadasz wersję Premium?: Nje Pozdrawiam Cieplutko
  11. RYBSON

   Siema
  12. RYBSON

   +1
  13. RYBSON

   Siema
  14. RYBSON

   Tak Wiek Steam Gt Doswiadczenie Kultura
  15. RYBSON

   Przed podaniem swoich liczb zapoznaj się z REGULAMINEM! 1. Typujemy 6 liczb z zakresu 1-42 2. Jedna osoba może typować tylko raz w danej odsłonie. 3. Typy należy zgłaszać w postaci posta z wytypowanymi przez was liczbami np. 1,2,3,4,5,6. 4. Nie można zmienić swoich typów ani edytować po napisaniu posta! 5. Losowanie odbywać się będzie zawsze co 3-5 dni. (zależnie od liczby uczestników) 6. Aby wziąć udział potrzeba mieć minimum 15 postów (Nie dotyczy rangi Premium). Swoje liczby podajemy do 10.07.2018/13.07.2018 do godz 20:00 Zapraszam do zabawy!
  ×