Skocz do zawartości

  Verti

  Donator

  O Verti

  • Ranga
   Debiutant II
  • Urodziny 18.08.1996

  Informacje

  • Imię
   Krzysiek
  • Płeć
   Mężczyzna
  • Miejscowość
   Poznań
  • STEAM ID
   STEAM_0:0:439527513

  Ostatnio na profilu byli

  12 824 wyświetleń profilu
  1. Verti

   Oddej moje słuchawki ! ;D
  2. Verti

   Jak zrobić selfie z laską na plaży, bez lustra [Poradnik By Doman] xD
  3. Verti

   "Ulotna jak sen i rzadka jak los, daj mi jeden dzień, daj mi jedną noc, jak jeden człowiek może zmienić coś, chce już złapać wdech ale tlenu brak, Boo...Marzę o Tobie nocą, uciekasz mi jak pociąg, wspomnienia za mną kroczą, a ja chciałbym je cofnąć!"
  4. "Kiedyś wierzyłem w stek bzdur, wysmażonych w kit że, życie jest bez sensu, gdy Cię nie ma w nim, życzenia w moim sercu, zamknięte jak Gin, lecz kiedy stałem w deszczu nie widziałem nic!"

  5. Verti

   Ale kozak miejscówka, gdzie to?
  6. Verti

   Miesiąc temu
  7. Verti

   No siema ✌️😏
  8. Verti

    zamknięty

   Kozacka sprawa, był kiedyś jak dobrze pamiętam taki komunikator tu na forum przed wywaleniem forum kilka lat temu, podobny do FB. Fajna sprawa to była i super że, takie coś wraca.
  9. Verti

   Już myślałem że, o Mnie zapomniałaś 🤗 hehe @Marlenka ❤️
  10. Verti

   Jaka k00zak bródka
  11. Verti

   Masno Ni
  12. Verti

   Odnieść ją
  13. Verti

    odrzucone

   Sypki ping mi skaczę tylko wtedy jak brat jest na kompie w drugim pokoju, bo net jest na całe mieszkanie, jak go nie ma, to jest ok.
  14. Nick: VERTIŚ Wiek: 23 Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem administratorem na kilku tutaj serwerach. Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6 Staż w CS-sie: 9 latek ( od 2012 CS:GO, od 2015 CS 1.6 ) Steam / NonSteam: Steam Dlaczego Ty: Chciałbym pomóc tutejszym adminom w banowaniu i trzymaniu porządku na serwerze, wiem że, na serwerze już jest bardzo dużo adminów, ale chciałbym spróbować swoich sił. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależy od wolnego czasu, jeśli mam czas zajęty to tak z 2-3 godzinki, a jeśli mam wolne to potrafię i cały dzień pykać tj. wczoraj od 8 do 24 Kontakt: Forum, Steam Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/VERTIŚ/80.72.43.106:27027/ Wiem brakuje 1h, ale to kwestia kilku minut dla Mnie. PS. Podanie złożone za pozwoleniem @SadoS 'a
  ×