Skocz do zawartości

  VoN

  AdminODD2

  VoN wygrał w ostatnim dniu 27 Marzec

  VoN ma najbardziej lubianą zawartość!

  O VoN

  • Ranga
   Początkujący
  • Urodziny 19 Styczeń

  Informacje

  • Imię
   Przemek
  • Płeć
   Mężczyzna
  • Miejscowość
   Kutno
  • STEAM ID
   STEAM_0:0:10357228

  Ostatnio na profilu byli

  165 wyświetleń profilu
  1. VoN

    zamknięty

   Nick: VoN Data ( Od kiedy do Kiedy ): 25.06- 02.07.2019 Powód: Wyjazd Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @~Czarna~
  2. VoN

    zamknięty

   Ja mam tylko taką prośbę, więcej humoru mniej cynizmu w tym wszystkim, napisałem wyżej czemu to czasami trwa dłużej niż powinno Jeśli dostałaś kicka niech Mitusuajhfakjdhfszi się wytłumaczy.
  3. VoN

    zamknięty

   Każde pisanie wcześniej nie na [email protected] powoduje, że ktoś wychodzi, wyłącza aima itd. Jest napisane że zgłasza się na [email protected], a ciągłe pisanie że admin nie widzi jest kołem zamkniętym... co ma wam odpisać na say że widzi i go obserwuje? Admin musi mieć pewność, nagrać demo itd itd. Cierpliwości. Pisanie Adminowi aby brał przykład z bardziej doświadczonych nie jest niczym miłym, każdy jest traktowany po równo, a i można to zrozumieć jako Twój sposób osobistego "pojazdu" nie pierwszy zresztą raz. Za każdym razem masz powód bana/kick podany. Tzn jaki spam? Że TT do 1,30 na respie? Ja to widzę tak, że dawał wam szanse. Wpisz /resp i się przekonaj gdzie jest na serwerze wyznaczony. Jeśli zgłosiliście aima na [email protected], admin musi mieć czas zweryfikować to, nagrać demo trwające czasami dłużej niż 3 rundy. I raczej nie spodziewajcie się w tym czasie odpowiedzi typu "OK PATRZE, LUB NAGRYWAM DEMO" zgłosiłeś czekaj cierpliwie.
  4. VoN

    zaakceptowane

   - Minimum 100h przegrane na serwerze; Ja widzę 41, więc nawet nie połowę z wymaganych. Z ostatniego miesiąca widać Cię na serwerze przez 12 dni. Mimo szczerych chęci moim zdaniem za wcześnie.
  5. VoN

    odrzucone

   Nick kojarzę, ale raczej słabo. Wiem tylko że ktoś od czasu do czasu na tym nicku gra. Nie słyszałem Cię, nie wiem jak z mikrofonem, słabo się udzielasz. GT - niby godziny są, ale słabo to widzę. Jestem na NIE.
  6. VoN

    odrzucone

   Wiek + Kultura + Ale wiem z doświadczenia, że najważniejsze jest GT, a tutaj niestety dupa blada... Popraw GT się zobaczy. Jak na razie na nie.
  7. VoN

    bez ub

   @~Czarna~ @Kain takim chyba podziękujemy na stałe
  8. Robi się cieplej, dzień dłuższy lecz zajęć więcej, uważam że dodatkowy admin z pewnością się przyda. Jestem za okresem próbnym. Udzielaj się więcej przez mikrofon, douczysz się będzie ok. Życzę powodzenia Wiek + Mikrofon + Kultura + Platforma Steam + Czas gry + GT + Uwag nigdy nie miałem +
  9. VoN

    zaakceptowane

   Tak jak koledzy, uwag 0 same + Powodzonka Argumenty: Wiek + Umiejętność posługiwania się mikrofonem w grze Counter Strike 1.6 + Kultura osobista podczas gry na serwerze only DD2 + Był adminem / doswiadczenie + Platforma Steam + Czas gry na serwerze Multi-Head only DD2 + GT + Amx + Osobowość + Orientacja seksualna + Minusów nie znalazłem, mam nadzieje że taka wypowiedź zadowoli moderatorów naszego forum, oraz że użyłem odpowiednią ilość słów, znaków interpunkcji, w swojej zwięzłej wypowiedzi
  10. VoN

   Jak skasujesz czity
  11. VoN

   groWW mnie zmotywował, widzę że kamuflaże są dozwolone
  12. VoN

   Wystarczy spojrzeć i widać, że odpalony...
  13. VoN

   Szok! Prawdziwy wymiatacz!
  14. VoN

    odrzucone
   ub

   DanielloXD DanielloXD To pod jakim nickiem grałeś? Bo ten nick z bansa zna każdy admin na dd2.
  15. VoN

    zamknięty

   Siedzę w pracy i się nudzę, więc postanowiłem wesprzeć brata admina Jest demko z hltv na którym dokładnie widać, że stałeś na respie ze Scoutem, upłynął regulaminowy czas wyjścia TT z respa (do 1min i 30s), w związku z tym dostałeś kicka. Po ponownym wejściu na serwer przywitałeś admina słowami: *DEAD* LuckyLuke : admin ty cipo Sądzę, że więcej wyjaśnień nie potrzeba... Jeszcze masz czelność zgłaszać.
  ×