Skocz do zawartości

  VoN

  AdminODD2

  VoN wygrał w ostatnim dniu 27 Marzec

  VoN ma najbardziej lubianą zawartość!

  O VoN

  • Ranga
   Pijawka
  • Urodziny 19 Styczeń

  Informacje

  • Imię
   Przemek
  • Płeć
   Mężczyzna
  • Miejscowość
   Kutno
  • STEAM ID
   STEAM_0:0:10357228

  Ostatnio na profilu byli

  141 wyświetleń profilu
  1. VoN

   - Minimum 100h przegrane na serwerze; Ja widzę 41, więc nawet nie połowę z wymaganych. Z ostatniego miesiąca widać Cię na serwerze przez 12 dni. Mimo szczerych chęci moim zdaniem za wcześnie.
  2. VoN

    odrzucone

   Nick kojarzę, ale raczej słabo. Wiem tylko że ktoś od czasu do czasu na tym nicku gra. Nie słyszałem Cię, nie wiem jak z mikrofonem, słabo się udzielasz. GT - niby godziny są, ale słabo to widzę. Jestem na NIE.
  3. VoN

   Wiek + Kultura + Ale wiem z doświadczenia, że najważniejsze jest GT, a tutaj niestety dupa blada... Popraw GT się zobaczy. Jak na razie na nie.
  4. VoN

    bez ub

   @~Czarna~ @Kain takim chyba podziękujemy na stałe
  5. Robi się cieplej, dzień dłuższy lecz zajęć więcej, uważam że dodatkowy admin z pewnością się przyda. Jestem za okresem próbnym. Udzielaj się więcej przez mikrofon, douczysz się będzie ok. Życzę powodzenia Wiek + Mikrofon + Kultura + Platforma Steam + Czas gry + GT + Uwag nigdy nie miałem +
  6. VoN

    zaakceptowane

   Tak jak koledzy, uwag 0 same + Powodzonka Argumenty: Wiek + Umiejętność posługiwania się mikrofonem w grze Counter Strike 1.6 + Kultura osobista podczas gry na serwerze only DD2 + Był adminem / doswiadczenie + Platforma Steam + Czas gry na serwerze Multi-Head only DD2 + GT + Amx + Osobowość + Orientacja seksualna + Minusów nie znalazłem, mam nadzieje że taka wypowiedź zadowoli moderatorów naszego forum, oraz że użyłem odpowiednią ilość słów, znaków interpunkcji, w swojej zwięzłej wypowiedzi
  7. VoN

   Jak skasujesz czity
  8. VoN

   groWW mnie zmotywował, widzę że kamuflaże są dozwolone
  9. VoN

   Wystarczy spojrzeć i widać, że odpalony...
  10. VoN

   Szok! Prawdziwy wymiatacz!
  11. VoN

    odrzucone
   ub

   DanielloXD DanielloXD To pod jakim nickiem grałeś? Bo ten nick z bansa zna każdy admin na dd2.
  12. VoN

    zamknięty

   Siedzę w pracy i się nudzę, więc postanowiłem wesprzeć brata admina Jest demko z hltv na którym dokładnie widać, że stałeś na respie ze Scoutem, upłynął regulaminowy czas wyjścia TT z respa (do 1min i 30s), w związku z tym dostałeś kicka. Po ponownym wejściu na serwer przywitałeś admina słowami: *DEAD* LuckyLuke : admin ty cipo Sądzę, że więcej wyjaśnień nie potrzeba... Jeszcze masz czelność zgłaszać.
  13. VoN

   Wszystkim Kobietom na forum z okazji ich dnia Ja osobiście mam kontakt tylko z jedną i uważam że bardziej ucieszyłaby się z takiego prezentu @~Czarna~ Najlepszego!
  14. VoN

    zamknięty

   Nick: @VoN Data ( Od kiedy do Kiedy ): 09.02 do asekuracyjnie 23.02 Powód: Ferie/ wyjazd Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji @~Czarna~ @Kain
  15. VoN

    zaakceptowane

   Szczerze, czekałem na to podanie, czułem że się pojawi Wiek + Kultura + Zgłoszenia + Ogarnięcie i nerwy na wodzy + Steam + Mikro + , chociaż po nominacji będziesz musiał używać go więcej Amx do douczenia, jestem za op.
  ×