Skocz do zawartości

VoN

Donator

VoN wygrał w ostatnim dniu 17 Sierpień 2019

VoN ma najbardziej lubianą zawartość!

1 obserwujący

O VoN

 • Ranga
  Debiutant
 • Urodziny 19 Styczeń

Informacje

 • Imię
  Przemek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Kutno
 • STEAM ID
  STEAM_0:0:10357228

Ostatnio na profilu byli

705 wyświetleń profilu
 1. VoN

  A ja jak zwykle będę marudził 😂 Musicie mi wybaczyć, ale to już chyba starość i poprostu dziadzieję 😋 Widuję Cię na serwerze, słyszałem Cię jak mówisz przez mikrofon - jest ok. Ja natomiast lubię poznać ludzi, lubię mieć z nimi kontakt, zagadać itd.moim zdaniem udzielasz się troszkę za mało, albo może za krótko? 😬 Mam nadzieję, że tak jak pozostali "nowi" admini rozkręcisz się na okresie próbnym i złapiesz kontakt z graczami. Ja jestem +/- neutralny. Powodzonka!
 2. VoN

  Jeśli to co napisał kolega wyżej jest prawdą 😣.... Mam nadzieję, że nikt tu nie poczuje się urażony, ale chodzisz moim zdaniem w podobnej "wadze" co Pyskaty. Budzicie sympatię, poprawiacie ludziom humor, sam często się śmieje jak głupi do monitora po waszych tekstach, ale na adminów się kompletnie nie nadajecie 💀. Na nie.
 3. VoN

  Coś tam słychać na mikro, nick znajomy :) ale stwierdzenie "że admin mi się należy" WTF? Serio uważasz że Admin to jest coś co powinno się należeć? Ja bez zdania.
 4. VoN

  Nick kojarzę ale to trochę za mało Ja bym koledze dał czas na poprawę aktywności towarzyskiej na serwerze Na nie, poudzielaj się
 5. VoN

  Jestem na tak, wiek + gt + kultura + mikrofon + doświadczenie + Dzięcioł jak to ptak zbyt towarzyski nie jest, ale wydaje mi się że się wyrobi i rozkręci - na próbny
 6. VoN

  Oczywiście na tak, gracz ten wyróżnia się wysoką kulturą osobista, jest niespotykanie barwną postacią. Uważam że przysłuży się naszej bajkowej społeczności. Kocha on życie własne, często pija drinki... taki swój chłop.
 7. VoN

  Nie wiem o co biega, ale ja bym brał Vitare
 8. VoN

  Dlatego trzeba uzupełniać na bieżąco proste :)
 9. od 27.11 do 07.12. - praca, wyjazd, praca. @~Czarna~ @Kain
 10. VoN

  Spalcie mnie
 11. VoN

  Skoro już adminów wywołano do tablicy... Radar- u mnie zawsze był i jest ok, może u NS wariuje ? Flesze - dyskutowaliśmy ja byłem za tym żeby je wprowadzić, jakieś zmiany co jakiś czas są potrzebne. Lagi- u mnie nie występują , ping koło 10-18, Czemu wszyscy traktują każdą zmianę tak poważnie?
×
×
 • Utwórz nowe...