Skocz do zawartości

  Max.Bugs

  Redaktor

  Max.Bugs wygrał w ostatnim dniu 28 Czerwiec

  Max.Bugs ma najbardziej lubianą zawartość!

  O Max.Bugs

  • Ranga
   Wygadany
  • Urodziny 28.05.1995

  Informacje

  • Imię
   Bartek
  • Płeć
   Mężczyzna
  • Miejscowość
   Monachium
  • STEAM ID
   STEAM_0:1:223018495

  Ostatnio na profilu byli

  3 959 wyświetleń profilu
  1. Max.Bugs

   https://cssetti.pl/serwer/80.72.43.106:27027 https://cssetti.pl/serwer/80.72.43.106:27027 651
  2. Max.Bugs

   Zasady: - Limit pytań wynosi 100. Po uzbieraniu tej liczby pytań temat zostaje zamknięty lub po tygodniu od założenia tematu. - Pytania zadajemy prefiksem [P], odpowiedz [O]. -Zabrania się również zadawania pytań takich samych jak zadali je inni użytkownicy. Pytania do @Kainzadajemy do wtorku (16.07). Następnie @Kain w środę (17.07) stworzy temat z odpowiedziami i nominuje kolejną osobę.
  3. Max.Bugs

    zamknięty

   Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
  4. Zasady: - Limit pytań wynosi 100. Po uzbieraniu tej liczby pytań temat zostaje zamknięty lub po tygodniu od założenia tematu. - Pytania zadajemy prefiksem [P], odpowiedz [O]. -Zabrania się również zadawania pytań takich samych jak zadali je inni użytkownicy. Pytania do @femarix zadajemy do wtorku (09.07). Następnie @femarix w środę (10.07) stworzy temat z odpowiedziami i nominuje kolejną osobę.
  5. Max.Bugs

   Ciauuu xD
  6. Max.Bugs

    zamknięty

   Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
  7. Max.Bugs

    zamknięty

   @Consecuente proszę o stworzenie tematu z odpowiedziami i nominacje kolejnej osoby do jutra
  8. Max.Bugs

   Wystąpili: @VisTeR.', @LOLSON, @SadoS, @Malik_Montana, @Squb, @Bezzi, @z.r.a.z., @elo elo 350, @Kain, @Kempes #, @Vix33nek!, @RYBSON. Bohaterowie drugoplanowi: @Ripton Dziękuje za odpowiedzi jak i czytelnikom za wytrwanie do końca Przyznam, ze bardzo czasochłonne wydanie.. Dajcie znać jak się podobało w formie "książki" i nad czym można popracować. Zapraszam do komentowania!
  9. Max.Bugs

   aha xD Poröd cokolwiek to oznacza Niemcy czy Austria?
  10. Max.Bugs

   Myslałem, ze nikt nie zauważy Spokojnie, spokojnie wröcą
  ×