Skocz do zawartości
kapuczinio

 pozytywne ban za bycie lepszym od innych w csgo

Rekomendowane odpowiedzi

@Kyou Jutro sprawdzę. Co do tego csa, to np ja mam problem z oglądaniem demka powyżej 4h ponieważ gdy przewijam do przodu w jakikolwiek sposób po prostu wyłącza mi csa i tak za każdym razem. Może o to chodzi prezesowi. Pogadam z nim na pw. 

Edytowane przez Arcanos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@MrPrezes Pisałeś mi coś że demka masz ogółem. Nie rozumiem zbytnio o co w tym chodzi. Mógłbyś to wyjaśnić? 

Demko z GOTV

37:20 -B

40:25 -B

41:20-30 -B

43:04 -B

43:20 +/-B

44:15 -B

46:30 -B

47:03 +/-B

47:18 -B

48:33 +/-B

48:40 -B

51:20 -B

53:40 -B

54:57 +/-B

55:04-10 -B

57:20 -B

58:45-B

59:44 -B

59:55 +/-B

1:01:00 -B

1:02:58 -B

1:01:40-1:04:07 +/-B/+B To była runda gdzie gracz bunny hoopował. Z tego co wiem w go jest to łatwiejsze niż w 1.6, ale nie jestem z tym pewny. Dla mnie wyglądało to dość naturalnie(szarpało go za mocno przy skokach) 

 

Co do niedziałających demek. Demka działają tylko trzeba odczekać trochę czasu zanim coś się ruszy. @MrPrezes miałeś już taki przypadek gdzie ci gotv "niedziałał". Teraz jest drugi taki raz, tylko że jak pisałeś wcześniej, że nie możesz demka odtworzyć, z czym że mapa jeszcze trwała, a swojego demka nie nagrałeś(Czekam na wyjaśnienia o co chodzi z tym co pisałeś w grze). Nie pora zacząć nagrywać swoje dema? Wręcz powinieneś za każdym razem jak schodzisz na spect oglądać gracza wpisać głupią komende record, ułatwi to sprawę ci jak i nam, nie musząc oglądać 10h demka(w tym przypadku 3).

@Arcanos jak wrócisz z pracy to obejrz demko od czasu 58:00. Wcześniej nie ma sensu. :)

 

@Arcanos

Niewiem, mi na pierwszym demku(13h bodajże) przy przewijeniu też wyłączyło csa, potem przestałem klikać jakichkolwiek klawiszy/myszki i działa normalnie, tylko trwa to +/-2 min zależnie od długości dema. 

To w innym wypadku, nie lepiej zrobić coś z tymi dłuższymi mapami? Tak by co te 30 rund(niewiem jak tam gracie). Resetowało mapę, a nie zaczynała się nowa, bez resetu(niewiem jak to nazwać :V) 

Edytowane przez Kyou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...