Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię:Krysitan
2. Nick:LisekChytrusek <3
3. Wiek:17
4. Doświadczenie na Stanowisku Admin: Miałem admina na jednym serwerze z pół roku temu ale cos jeszcze pamiętam 
5. Znajomość SM/10:  6/10
6. SteamID: STEAM_0:1:183591083
7. Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198327447895/
8. Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/player/Lisek Chytrusek <3/145.239.16.111:27016/
9. Od kiedy grasz na serwerze: niestety nie mam zadużo godzin pogranych na tym serwerze zaczełem grać dwa dni temu ale nabije 30 godzin jak najszybcije jak bede mógł 
10. Ile dziennie grasz na serwerze: 2/4 godziny a w weekendy od 4/8
11. Dlaczego chcesz zostać adminem: po wejsciu na serwer odrazu napotkałem się na *dzieci* które nie potrafiły zachować swoich komentarzy dla siebie i darły do mikrofonu. Po paru minutach gry napotkałem dosyć dużą ilość cheaterów przez co trudno było utrzymać sie na pierwszej arence. Przez co wiekszość ludzi wychodziła z serwera. Chciałbym bardzo zapobiec utraty graczy na tym serwerze może mało grałem na nim ale są tu poza *dzieciakami* i cheaterami dosyć mili ludzi którzy wykazują kulture i fajnie się z nimi gada ale przez cheaterów większość opuściła serwer.

(mam nadzieje na pozytywne rozpatrzenie podania jeśli jest to niewystarczzająca ilość godzin nabije je i napisze podanie jeszcze raz z góry dziekuje i przepraszam za błedy ortograficzne o ile wystąpiły)

Edytowane przez LisekChytrusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...