Skocz do zawartości
Snakers

[ODRZUCONE]Odwołanie od bana

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: FrogOnMyBeat
Godzina, data zdarzenia: 

Invoked on 01-18-19 18:05

Mapa: "minecraftfix" 
STEAM_ID / IP:

Steam ID STEAM_1:0:463573609

/

IP address PL 88.220.43.218

Uzasadnienie: Sytuacja się powtarza, więc zapytam jaki dokładny powód jest tego bana? Rozumiem, że mogłeś mnie podejrzewać o cheaty, bo mialem LE raz miałem LEM'a, i gram bardzo dobrze.

Chciałbym, aby te demko sprawdził jakiś doświadczony Admin. I rozstrzygnął tę sprawę. Tantos mam jeszcze drugie pytanie... Dlaczego nie banujesz ludzi, gdzie w tym samym czasie kiedy mnie banowałeś był inny gracz który grał na spinbocie, i zbanowałeś mnie a nie jego? Może się pomyliłeś... Nie wiem, czekam na szybkie odpowiedzi.

Edytowane przez Snakers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3:14 +B

3:48 pierw strzał potem celownik +/-B

4:18 +/-B

5:45 +B

6:27 +B przeskok

6:55 +B

7:54 dziwny przeskok. Nie w ciało a za siebie i spowrotem

8:29 +/-B

 9:19 +/-B

Te przeskoki nie są normalne. Dla mnie spalony.

 

 

@Arcanos

Goń adminów by wchodzili na forum, bo robiąc takie odwołania za nich, jeszcze bardziej będą to zlewać + brak rozpiski który jest obowiązkiem przy odwołaniu.

 

@Snakers wiesz, sam siebie, praktycznie za każdym razem celownik z awp nie zatrzymuje się prosto na głowie przy flikach, ja zostaje przy swoim, mimo wszystko główna decyzja należy do op serwera. 

Edytowane przez Kyou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"pierw strzał a potem celownik" jest coś takiego na demkach. Jak mniejszy tickrate.

Jak nagrywa sie demko i na serwerze jest 128tickratow. A demko zapisuje w np "32" To jest opoznienie celownika. i zanim na demku suspect rusza celownikiem on strzela.

Nagrywał taki jutuber "Forever" na ten temat. Więc nie wciskaj mi tu kitów.

A co do przeskoków to bugi demka... Jak byś nie wiedział.

Dla mnie nie ogarniasz wogóle jeśli chodzi o sprawdzanie graczy jak 3/4 administracji z tego serwera.

Niech jeszcze ktoś to demko sprawdzi. I niech przeanalizuje, pliska. :( Bo to trochę nie fair. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja nie mam wątpliwości oglądałem ponownie demo fakt jest taki że obserwowałem Cie nie tylko na tej mapie jeśli mnie pamięć nie myli potrafiłeś używać BH co dla mnie i nie tylko jest takim samym cheatem jak spin bot lub WH

fakt nie mam doświadczenia bo mam 8 k godziny w CS GO no ale co zrobić Ci którzy mają po 500 godzin wiedzą wszystko

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...