Skocz do zawartości
20slepy04111111

 pozytywne Skarga na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 23.01.2019 godz 21.50
Nick gracza: LuP3G (Mój Nick: ŚlePy)
Dowody:
Świadkowie: Shreder
Uzasadnienie: Po jednej akcji w której zabiłem LuP3G on bezpodstawnie dał mi bana na serwerze MultiHead.pl. Ponieważ MYŚLAŁ że mam WallHacka a tak nie było

Mam nadzieję że ten Problem zostanie rozwinięty. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra straciłem prawie 2 godziny na ogladanie demka co chwile mnie wywalało i demko sie zacinalo, ale chyba około 2:37:00 była akcja co mi wyglądało na wh i to tyle co udalo mi sie zobaczyć -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam narazie jak dobrze sprawdzić tego demka, bo na moim kompie się coś zepsuło z plikami i nie moge sprawdzać żadnych demek, a na lapku mam 80 varu podczas sprawdzania.... Więc jedyne wyjście na teraz to dam temu graczowi unbana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W source gracz ma już UB, i tak by je dostał, bo nie otrzymaliśmy dowodów na jego winę.

@LuP3G tym razem upomnienie. Następnym razem będzie to ostrzeżenie. Pamiętaj by nagrywać swoje dema, bo jak widzisz, jesteś kolejną osobą której demka nie działają(nie mam pojęcia czemu admini mają ten problem)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...