Skocz do zawartości
LOLSON

 zamknięty [KONKURS] Jak według Ciebie powstało MH?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak według Ciebie powstało MH?
 

Aby wziąć udział w konkursie należy

Użyć 100% swojej wyobraźni oraz kreatywności i napisać jak według Was powstało MH. Nie zależy Nam aby to było zgodne z prawdą tylko oparte na Waszych pomysłach, pod uwagę będą brane same MINI WYPRACOWANIA! Taki konkurs zdarza się raz na całe życie! :D

Prace wstawiamy w poście poniżej, prace można wstawiać do 9.02. Wyniki pojawią się 10.02.

Nagrody

1. Skin do CS:GO + dożywotnia ranga premium + 100 punktów reputacji. 
image.png
2. Skin do CS:GO + 50 punktów reputacji + ranga premium na okres 3 miesięcy.
image.png
3. 50 zł do wydania w naszym sklepiku + 30 punktów reputacji.

Nagrody z własnej kieszeni więc nie są jakieś wygórowane, liczy się gest. ;)
Prace będą oceniane przez: @aquax, @LOLSON

Czekamy na Wasze kreatywne historyjki! 

Administracja,
Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@aquax pewnie wziął od mamy z portfela hajs na serwer dd2, zobaczył że się opłaca się zrobił napad na bank i takim spoosobem mamy multi gó**o je***e!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zaczęło się od tego, że właściciel chciał zaistnieć w świecie serwerów cs 1.6. Najprawdopodobniej spodobał mu się jakiś serwer, którego już nie ma(możliwe, że przesiadywał tam większość swojego wolnego czasu). W końcu pomysł przerodził się w realnie możliwą rzecz, która z czasem się rozrosła się. Z biegiem czasu, kiedy pieniądze z serwerów się zwracały, właściciel inwestował je w kolejne pomysły tj. paczki, pluginy oraz rzecz jasna nowe serwery. Chciał, aby gracze pamiętali jego serwery przez bardzo długi okres czasu. I tak oto powstała jedna z większych serwerów Counter Strike 1.6 w Polsce, która będzie żyła jeszcze przez długie lata, aby dawać przykład nowym graczom, że jeśli tylko są chęci - można osiągnąć wiele!

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że taki aquax dostał pieniądze na urodziny i chciał je jakoś mądrze rozplanować. Jednak pokusiło go stworzenie serwera za cały hajs. Znajomi mówili mu, że w taki sposób przejebał hajs, natomiast on tworzył kolejne serwery jak i forum. Po jakimś czasie sieć miała co raz więcej serwerów i za hajs z vipów mógł zacząć balować :DSpodobało mu się, że otrzymuje hajs z tego i dalej to rozwijał. I w taki sposób powstała sieć :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zaczęło się wszystko tak. Pewnego dnia aquax zaczął grać w cs 1.6. Gra mu się spodobała, więc zaczął grać w nią codziennie. Kilka miesięcy później trafił na czyjeś forum i tam został. Atmosfera mu się spodobała i w ten sposób zaczął grać tam na swoim ulubionym serwerze, ale pewnego dnia pomyślał "Co jeśli bym stworzył własny serwer?" i tak całymi dniami o tym myślał, aż doszedł do wniosku, że zrobi serwer i postawi go na hosting OneShotOneKill. Pewnego dnia powstał serwer pierwszy w jego życiu i był to serwer na którym z początku grało mało ludzi, ponieważ aquax nie miał zbytnio dużo pieniążków, wpłacał miesięcznie za pozwoleniem swojej mamy z jej konta min. 50 zł na reklamę, ale pewnego razu zastanowił się może pójść tak do pracy jako niepełnoletni, oczywiście wszystko działo się jak aquax miał 17 lat, więc pomyślał, aby poprosić tatę o załatwienia mu pracy na weekend u jego wujka. Tata się zgodził oraz wujek po krótkiej rozmowie. W pewnym czasie słonecznym kiedy aquax poszedł do pracy po pierwszym dniu spodobała mu się, więc pracował na 100 %. Kiedy dostał swoją pierwszą wypłatę, która wynosiła 200 zł pomyślał, że bardzo opłacalna fucha za czas, który spędzam w pracy, więc w ten sposób po prosił o więcej obowiązków i wtedy jego wypłata się zwiększała procentami. Serwer opłacany był oczywiście co miesiąc i w ten sposób serwer się utrzymał po ręką aquax'a. Pewnego dnia postanowił wbić na inne forum i dojść na ze swoim serwerem, oczywiście udało mu się i w ten sposób poznawał różnych znajomych, ale nie trwało to tak długo. Pewnego razu aquax dowiedział się przypadkiem od kogoś z administracji, że właściciel sieci przyjmuje podania dziewczyn tylko za tzw. "nudesy" co go bardzo uraziło i myślał aby odejść, ale przez tydzień tego nie zrobił. Kolejnego dnia dowiedział się, że oszukał on pewną osobę z jego serwerem ( okradł go ) i wtedy aquax odszedł z sieci ze swoim serwerem, który był tam bardzo popularny, a w pożegnaniu napisał, że żałuje tego co go spotkało na tym forum. Serwer prowadził dalej, ale pewnego dnia pomyślał, aby stworzyć swoje forum i je spróbować pociągnąć jak najdłużej, ale coś mu nie pasowało. Aquax powiedział, że nie da rady sam tego zrobić, ponieważ jest za dużo pracy. Pewnego czasu usiadł i zaczął porządnie się uczyć do silnika po swoje forum. W ten sposób poprosił @LOLSON aby pomógł mu w prowadzeniu forum, a w nagrodę dostanie opiekuna sieci. I w ten sposób powstała duża sieć serwerów i najlepsze forum w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był to rok 2008, Mateusz miał wtedy 14 lat, chodził bodajże do 2 klasy gimnazjum. Generalnie to aquax nie lubił spędzać czasu w szkole, a tym bardziej w klasie słuchając Pani. W szkole Mateusza była świetlica, w której zawsze można było miło spędzić czas. Znajdowały się tam stare komputery wraz z monitorem z  du**ą. Oczywiście oprócz tych komputerów było pełno zabawek typu; skakanka, lalki, żołnierzyki. Mateusz bardzo lubił spędzać swój wolny czas w tej właśnie świetlicy (często pod pretekstem wyjścia z domu do kościoła Mati chodził z ziomeczkami do szkoły, aby pograć wspólnie ze znajomymi w cs1.6.Razem z kolegami spędzili setki godzin przy komputerze, organizowali również turnieje, w których aquax zawsze przegrywał.  Wkurwiwszy się na swojego skilla Mati doszedł do wniosku, że bardziej odpowiada mu rola organizatora niż gracza. Tego samego dnia aquax nie mógł w ogóle zasnąć, nie dawało mu spokoju to, że kolejny raz upokorzył się przed ziomeczkami zajmując ostatnie miejsce w turnieju. Wpadł natomiast na inny pomysł,  mianowicie taki, że zorganizuję turniej dla chłopaków w csa, w którym będzie on sprawował władzę i pilnował, aby wszystko przebiegło po jego myśli. Był przekonany, że chłopaki z przyjemnością wezmą udział w turnieju w którym będzie nagroda główna. Nad nagrodą główną aquax nie musiał się długo zastanawiać, wystarczyło, że wyszedł do kuchni i zobaczył  na nogach starego klatki kubota, które od razu mu się spodobały. 

Nadszedł dzień turnieju, wszyscy znajomi zostali powiadomieni o turnieju, każdy wyraził chęci. Mateusz pilnie czuwał nad wszystkim, chciał, aby wszystko wyglądało po jego myśli, tak jak sobie to wymyślił w domu o 22 pijąc czekoladową maślankę. Turniej dobiegł końca mniej więcej o godzinie 19. Wszyscy uczestnicy podziękowali sobie za mile spędzony czas, a zwycięzca został nagrodzony klapkami kubota, które dzień wcześniej aquax ukradł swojemu tacie. Mateusz wracając do domu miał mieszane uczucia, niby podobała mu się rola prowadzącego, ale jeżeli będzie miał nagradzać innych za grę, to żadnych korzyści z tego nie będzie miał - doszedł do wniosku, że spróbuje założyć swój serwer i nagrodami nie będą już klapki kubota tylko VIP,  który będzie posiadał kilka dodatkowych granatów, możliwość wybrania broni  i szacunek na dzielni. 

Czytał bardzo dużo, chciał wiedzieć jak najwięcej, bo wiedział, że łatwo nie będzie rozkręcić taki serwer. Narodził się kolejny problem; pieniądze!!!!  Mateusz postanowił spróbować porozmawiać ze swoją Mamą, chciał, aby pożyczyła mu 200 zł na założenie serwera. Argumenty miał bardzo mocne " Mamuś, zaufaj mi,  wiele ludzi będzie chciało posiadać vipa na moim serwerze, ma on tak dużo dodatków, nie będę już wspominał o szacunku na dzielni"  Mama w ogóle nie miała pojęcia o czym mówi jego synek, myśli sobie "O Czym on pi*****i"  Po dłuższej rozmowie aquaxowi udało się w końcu przekonać mame na małą pożyczkę.  Mati założył swój pierwszy serwer only dd2, rozwijał on się dość szybko, wszystko szło po myśli Matiego, ale  doszedł on do wniosku, że samemu nie da rady wszystkiego ogarnąć. Grając na serwerze poznał @VisTeR.''a któremu zaproponował funkcje admina na jego serwerze - Vister długo się nie zastanawiał, jednak nie robił tego za darmo , ponieważ aquax obiecał mu kupić kebsa i nową poduszkę, jeżeli kiedyś będzie miał kilka serwerów i jego sieć będzie rozkręcona. 

Po roku wszystko się rozkręciło, było już 6 serwerów, na których ludzie miło spędzali czas, vipy sprzedawały się jak ciepłe bułeczki, aquax wraz z Visterem założyli własne forum, poznali wiele ciekawych ludzi, którzy zaoferowali swoją pomoc. Po kilku miesiącach zadowolony Mati poszedł do Mamy i pokazał jej pierwsze pieniądze, które zarobił dzięki zakupi usługi vip przez innych. Mateusz oddał mamie pożyczone 200 zł i podziękował jej za to, że w niego uwierzyła. Szczęśliwa mama z sukcesu swojego synka nazwała go swoim kochanym VIPKIEM ( p.s do dzisiaj Mama aquaxa nazywa go swoim kochanym vipkiem) 

 

Mamy rok 2019, sieć aquaxa posiada 6 serwerów do cs;go oraz 13 serwerów do csa 1.6. Wiele zaufanych ludzi, którzy przyczynili się do rozwoju sieci Pana @aquax'a,  mamy również możliwość spotkania się na zlocie w lipcu, ktory odbywa się w Krzętowie - czego chcieć więcej.  UWAGA :  JEŻELI CHCESZ SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z OBECNYM WŁAŚCICIELEM SIECI TO WYSTARCZY, ŻE NAPISZESZ TYLKO NA CZACIE, ŻE CHCIAŁBYŚ ZAKUPIĆ USŁUGĘ VIP, ALBO PO PROSTU WYŚLESZ MU WIADOMOŚĆ Z TYTUŁEM PRZELEW 

A POMYŚLEĆ, ŻE WSZYSTKO ZACZĘŁO SIĘ W ŚWIETLICY :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem jak to bylo! Chetnie Wam opowiem. A wiec : (UWAGA!! mocno koloryzowane)

 

      Historia zaczyna sie na jakims lipnym serwerze DD2, jakiejs nieznajomej sieci, na ktorej @aquax dostawal ostre baty… Gdy dostawal juz 0:25 ostro sie zdenerwowal, wyszedl z gry i wpisal w google TURBO WH po czym pobral, wgral i zostal pro gamer-em. Jednak wszystko do czasu..

     Od czasu zostania mistrzem z WH jego celem nie bylo juz przezyc cala runde - kampiac na respie lecz stanie sie Top1 na serwerze. Niestety po kilku dniach admini zaczeli cos podejrzewac i nie pomogly nawet tlumaczenia typu : "sluchawki!! mam sluchawki, najlepsze naswiecie bo od Nokii 3310!". A wiec stalo sie.. Ban! I tak probowal szczescia wbicia topki na roznych serwerach, co zawsze konczylo sie banem. Pewnego dnia po obiedzie (czlowiek najedzony - czlowiek myslacy) pomyslal.. "a moze sam sprobuje stworzyc serwer, przeciez u siebie, sam sie nie zbanuje" ! Jak pomyslal tak zrobil, szukal po internecie, zajelo mu to kilka dnia ale juz gra na swoim.. czujesz to ? Cel osiagniety - top1 wbite i wszyscy, ktorzy grali lepiej od niego zostali banowani! Lecz to bylo za malo.. Stworzyl wiec drugi serwer aby i tam zostac top1. Po pewnym czasie serwery jednak pustoszaly bo kazdy kto go zabil wylapywal bana. Bohater stwierdzil, ze moze trzeba dac szanse wstawienia gdzies ss-ow graczom bo moze grali czysto (choc byl przekonany, ze KAZDY kto go zabil to najwiekszy cziter swiata). I tak sie stalo.. zajelo mu to pare dobrych dni i duzo godzin poswieconych na zbieranie zlomu, zeby miec hajs na rozruch. Udalo sie ! Lecz po jakims czasie zaczelo brakowac czasu wiec rozpoczal poszukiwania pomocy w internecie.. i znalazl kilkunastu bialych murzynow, ktorym do dzisiaj placi waluta Watykanska (Bog zaplac) a czasem niedojedzonym kebabem badz uzywana poduszka. Jednak nie kazdy moze zostac takim murzynkiem! Niejeden, probowal zostac sÓper adminem ale z plagicznym, przepraszam tragicznym skutkiem! 

      I tak powstalo MH! Moral z tej hostorii jest Taki, ze go nie ma ale szczerze i z czystym sumieniem moge polecic Multi-Head.pl kazdemu graczowi i wszystkim, ktorzy pragna sprobowac swoich sil na forum. Najlepsza siec ever -  forever ! Dobre serwery, mila atmosfera, pomocne dusze ! Pozdrwiam calego MH! To ja : max.bugs :kappa:

 

Btw. Prosze podejsc do tego z dystansem i humorem. Mialo byc dluzsze i bardziej opisane ale :

3 godziny temu, LOLSON napisał:

 pod uwagę będą brane same MINI WYPRACOWANIA! 

Nie posiadam polskich znakow za co przepraszam

      

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że zrobiliśmy spółkę na forum ,ale pierwszo oczywiście forum uzyskało popularność od serwerów ,bo bez tego ani rusz.

Potem forum się jakąś rozwijało typa zaczęło przylatywać ,składali podania na admina , ubt pewnie też gdzieś tam się znalazł i tak dalej się ciągnęło.

Ja aktualnie na waszym serwerze grałem od 2016 zacząłem 45k. Na forum to dopiero zarejestrowałem się w 2017 roku i złożyłem swoje pierwsze podanie na admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budzi sie aquax i i idzie prosto do kuchni. Widzi chleb, 2 chleby, 3 chleby, 4 chleby, 5 chlebów... multum chlebów... To sobie myśli hmmm... jakby to zjawisko nazwać... A może by tak multi-chleb ? Hmmm... fajna nazwa, taka sucha jak stopy Cejrowskiego, no ale cóż. Idzie do łazienki i patrzy i oczom nie wierzy.... Widzi jedną tubke pasty do zębów, 2,3,4,5,6 i zastanawia sie jak to zjawisko nazwać, hmmm może by tak multi-pasta? Wychodzi z domu i idzie do pracy, dojeżdża, wchodzi i siada na krześle, prrrrrrrr (piernęło mu sie), siedzi siedzi i sie zastanawia... I postanowil ze zagra w cs'a 1.6, zaczyna grać, nagle widzi jak cheater strzela same heady i sie zastanawia jak to robi, bo tez by sie chcial nauczyć bo sam ma staty -1/12 ... Patrzy patrzy i zastanawia sie jak nazwać to zjawisko... hmmmm... Może multi-head ? Przypomina sobie, że rano nazwał podobnie już inne zjawisko... Cały dzień w pracy kombinuje.. może tu jest jakaś zalezność... Zastanawia sie i wymyślił !!! Założy sieć o nazwie multi-chleb i zatrudni krasnoludków, którzy będą za niego pracować (Vistera i innych) a on bedzie na tym zarabiał i siedział i pierdział w stołek jak hrabia, a pieniążki będą na konto wlatywać. I tak istnieje ta sieć Multi-chleb do tej pory, gdyby nie murzyni i krasnoludki siedziałby i oglądał teraz Lige Mistrzów z piwkiem w ręku i jadł chipsy, a tak siedzi na stadionie Camp Nou i je pizze za 1 000 $. Można sie bawić? 

 

[Historia wymyślona, nie wiem kto założył tą sieć, prosze podchodzić do niej z dystansem bo dużo jest troszke obraźliwych tekstów] 

Pozdro mordy xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ziemiach polskich przed wiekami mieszkały różne plemiona. Na początku V wieku n.e nad Wisłą i Odrą osiedliły się plemiona Multi-Hedowskie. Ich potomkami są gracze MH. W połowie IX wieku na tej sieci powstały pierwsze serwer. Największy z nich założyl wódz Aquax. W X wieku Sieć serwerów podbiła Polską scenę Cs-a. Tak powstało zjednoczone forum Multi Head i króluje do dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnego dnia narodził się @aquax. Podrósł on kilka lat i w wieku 6 lat dostał swój pierwszy komputer.

Ten komputer był tak sprawny, że nawet minecraft by na niego nie poszedł (w najniższych ustawieniach)

Pewnego dnia Mateusz znany jako @aquax poszedł do swoich rodziców i zapytał się: 

-Mamusiu i Tatusiu kupicie mi nowy komputer?

Na co rodzice

- Nie synku. Lepiej się zajmij nauką, to Ci zrobi lepiej niż te komputery.

Wkurwiony Mateusz poszedł do pokoju i się popłakał. Usłyszeli to jego rodzice, którzy powiedzieli:

-Jak podrośniesz  i zaczniesz się lepiej uczyć, to kupimy Ci komputer.

Mateusz popadł w ogromny zachwyt.

Kilka lat później, kiedy Mateusz ma 14 lat dostaje to na co czekał 8 lat... KOMPUTER, na który pójdzie najnowsza odsłona Minecrafta.

Kiedy Mateusz zaczął napierdzielać w gry, to spodobała się mu 1.... Counter-Strike 1.6.

@aquax był tak zafascynowany grą na serwerach,  że sam spróbował stworzyć własny.

Mateusz dostawał co miesiąc 120zł od rodziców. Pozbierał kilka miesięcy i udało mu się kupić i zrobić swojego 1 dd2, na którym świeciło pustką. Zdenerwowany Mateusz pomyślał: "Hmm, a może zrobie sieć serwerów i może w tedy ludzie mnie zobaczą"

Jak powiedział tak uczynił. Rok później @aquax stworzył sieć, ale bez nazwy... Pomyślał tak kilka dni i wymyślił... Nazwał ją Multi-Head.pl 

Kiedy serwer dd2, cod 200 i dd2#2 przynosiły zyski, to @aquax postanowił dowalić serwerów do sieci i tak powstały te co teraz są.

 

Mam nadzieję, że się spodobało, a Tobie @aquax życzę powodzenia z forum!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że młody aquax miał skarbonkę do której wrzucał pieniążki, które dostawał od rodziców i dziadków. Jednakże zawsze słyszał od mamy, żeby zebrane pieniądze wydać na przemyślane rzeczy, a nie na głupoty. W ten sposób dzięki słowom matki w jego główce zrodziła się myśl, że mimo iż lubi grać w cs 1.6, a niestety wychodzi mu to nie najlepiej, to może by tak zainwestować w stworzenie swojego serwera i dać ludziom radość z grania na serwerze dopracowanym na maksa . Jak pomyślał, tak też zrobił i postawił swój pierwszy serwer ODD2, gdzie w krótkim czasie zaczęło grać sporo ludzi. Mimo, że ludzi grało naprawdę dużo, aquaxowi to nie wystarczało, postanowił puść krok naprzód i zainwestować w kolejne serwery, a następnie stworzyć forum takie jakiego jeszcze gracze counter strike'a nie widzieli, no i tak powstało Multi-Head. Aquax zobaczył, że na kolejnych serwerach jak i na forum przesiaduje bardzo dużo ludzi, postanowił ponownie puść krok naprzód i wprowadził opcję 'VIP' na serwerach, dzięki czemu zaczął zarabiać i już nie brał od rodziców i dziadków, ale skarbonka od której wszystko się zaczęło jest z nim do dziś. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed MG była tylko jedna mała kupka, która z dnia na dzień...

 z tygodnia na tydzień...

z roku na rok...

stawała się coraz większą, potezniejsza...

Pewnego nieokreślonego dnia osiągnęła monstrualne rozmiary, aż w końcu nastąpiła eksplozja, w******o wszystko, a z otchłani wyłonił się baby aquax. Aby uczcić i upamiętnić ten dzień, nazwał to zjawisko Multi Gownem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosta sprawa, Mateusz posiadający dwie osobowości (aquax i jupik - tylko tak się da wytłumaczyć czemu 11latek był super moderatorem) postanowił stworzyć coś własnego.

Zawiódł się w ch*j jak dowiedział się, że server na hamachi raczej nie da rady i ostatnie pieniądze zdobyte z handlu wacikami nasączonymi cytryną pośród modelek wydał na server cod 200.

Co z tego wynikło?

Ninja (klasa premium) był tak op, że każdy chciał ją posiadać co przyniosło niebywałe zyski. Po pierwszym wyjeździe na Bali do luksusowego hotelu i pierwszym posiłku w restauracji odznaczonej gwiazdką michelin - Mateusz stwierdził, że rozwija interes, waciki puścił do lamusa i otworzył kolejny server dd2. Następnie powstawały twory typu ffa, popularny w swoim czasie był jail, cod 801...

Tak to leciało, leciało - zmieniło się wszystko, prócz sentencji opisującej tą całą spuściznę która tu powstała. Wszędzie dobrze, ale w multi gównie śmierdzi najbardziej.

 

:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pomysł Wałęsy.

Tuz po rozpadzie Czechosłowacji, krecik nie był już czeski, a słowacki.... tak żył sobie tam do 2004 roku, a że Polska weszła do  łuni  i "szyngyn" było , to przez granice bez paszportu na legalności wraz z myszką pojawił się w małopolskim. Krecik nauczył się tu żyć. Kopulował z kornikami (które kilka lat później zniszczyły drzewka), zapładniał kozice górskie oraz sowicie ładował we wrony, które chcąc nie chcąc prutały sadzą z rowków... no i powstał smog krakowski. Krecika mianowano Mateuszem z Małopolski (M&M's - tak lubił te drażetki), jednak z Małopolski to nie tylko nazwa... to także go stamtąd wyrzucono- no i pojawił się wyżej na mapie - witamy świętokrzyskie. Tam też wrony miały inne upodobania kulinarne i zamiast prykać sadzą, sadziły klocki, kupy, gówno. Tak też to pierwsza wrona Polski, po ostrej nocy z krecikiem Mateuszem urodziła kupę. Kupa padła na urodzajny grunt, bo to co na skałę nie kiełkuje... a to co na urodzajny - kiełkuje. Od lat rosła i rosła, toczą je różne gnojaki. Toczą ją po ziemii (tutaj znajdziemy krzem), dlatego też jest tak "internetowa". Nie chce mi się dalej wymyślać. Tak to było. Serio.

PS. Zbieżność imion przypadkowa.

Pozdrawiam,
Krecik 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewangelia wg. Ulanego Senora
Rozdział 1: Powstanie Multi-Chlepka


Dzień 1.

Krocząc ciemną doliną Ligi Legend na serwerze EUNE, gdzie pokonywał przeciwności losu ujrzał Ziemię Obiecaną. Bramy Raju stanęły przed nim otworem, a przed nimi Zbawca i Twórca, ten który jest ale go nie ma. Ten którego prosta gawiedź ochrzciła imieniem "AFK". Widząc strudzonego przybysza rzekł On:

"Witaj wędrowcze, właśnie stoisz przed miejscem gdzie wszystkie smutki i żale są usuwane, a do twojego serca wita miłość i radość."

Przybysz ucieszył się, lecz zanim zdolał coś powiedzieć Zbawca pokazał mu gest uciszenia, by po chwili powiedzieć:

"To co tu widzisz nie jest skończone, ponieważ nie jest doskonałe. Same struktury są perfekcyjne, jednak brakuje mu wnętrza. A, że twoje nadejście nie jest dla mnie zaskoczeniem i wiem, że masz coś co mi pomoże w budowie naszego wspólnego Raju sprawia, że muszę Ci zadać to chyba najważniejsze w twoim życiu pytanie. Czy Ty Senorze, pomożesz Mi w stworzeniu Raju, który zgromadzi ludzi prawych, przyjacielskich i miłujących się nawzajem?"

Widząc wyraz twarzy przybysza Zbawca wiedział, że zdobył własnie sojusznika. W momencie gdy mieli uścisnąć sobie ręce, obydwoje skierowali swój wzrok na podłogę, gdzie zauważyli, że z kieszeni przybysza wypadła jakaś kartka. Zbawca podniósł ją, a przybysz tylko patrzył na niego ciekawskim spojrzeniem. Po chwili, gdy Zbawca skończył czytać spojrzał na przybysza i rzekł:

"Ten dokument, który wypadł Ci z kieszeni jest kluczem do dokończenia Ziemi Obiecanej. Dzięki niemu nie dość, że mogę ukończyć budowę, to jeszcze sprawiać, że z dnia na dzień Ziemia Obiecana pomieści coraz więcej osób i będzie coraz lepsza. Jednak proroctwo Jailbreak'a miało rację, byłeś brakującym elementem tej budowli."

Po tych słowach przybysz wiedział, że misja która została mu powierzona jest naprawdę ciężka, lecz jej końcowy efekt będzie zbawieniem dla ludu który szukał swojego kawałka ziemi. Zbawca rzekł do przybysza, że musi się udać do innej części globu w poszukiwaniu tej ostatniej części, która ukończy budowę. Sam przybysz natomiast musiał zrobić tą jedną niby prostą rzecz....
Upiec chlepek.
Udał się więc do miejsca, gdzie Ziemia Obiecana miała swoje miejsce do biesiad, wspólnych rozmów, czy po prostu do odpoczynku. Tam był w stanie wykonać swoje zadanie, jednak musiał się upewnić czy posiada wszystkie materiały. "Kolesiostwo, Go Mody x15, Surowa moderacja, dramy... Nie no wszystko jest". Gdy wiedział, że posiada wszystko do wypełnienia swojej misji stwierdził, że pora zacząć.
Na początek musiał wymieszać ze sobą dramy, omijanie regulaminu oraz ataki ddos. Widząc, że czegoś tam brakuje dodał starego i suchego, ale wciąż znakomitego "Consequenta" czyli mieszanki przypraw i oleju palmowego. Ciasto na ten chlepek było dobrze zrobione, jednak nie chciało rosnąć, i wtedy przybysz przypomniał sobie, że zapomniał dodać najważniejszy składnik: "skrypt na Vipy" Po dodaniu tego składnika, widać było jak ciasto pięknie rośnie oraz niesamowicie dobrze pachnie i wygląda. Gdy ciasto było już gotowe, pozostało tylko aby lekko je dopieścić i wrzucić do piekarnika "1shot1kill". Gdy piekarnik się rozgrzał, a ciasto tylko czekało, aby je tam wrzucić zobaczył, że zapomniał dodać odrobiny sezamków "CodMod" jednak nie przeszkadzało to w pieczeniu tego jedynego, najlepszego chlepka. Gdy najdoskonalszy chlepek był bliski wypieczenia, przybysz powoli szykował się do wyjęcia swojego arcydzieła. Czując już ten świetny zapach stwierdził, że pora go już wyjąć. Wystarczyło na niego spojrzeć, piękny, doskonały i przede wszystkim zrobiony z miłością. Chlepek był już gotowy, pozostawało zrobić już tylko jedno... Lekko polać chlepek świeżym masełkiem "Pochylnia". Widząc to przybysz był dumny z tego co zrobił, bo nie dość, że udało mu się wykonać zadanie, to jeszcze przyczynił się do stworzenia Raju dla ludu grającego. Gdy przybysz tak chwilę wpatrywał się w swoje arcydzieło i zanurzał się głęboko w swoich myślach do pokoju nagle wszedł Zbawca. Widząc, że misja została zakończona pomyślnie postanowił, że przerwie rozmyślania przybysza:

"Widzę, że Ci się udało. Jestem z tego naprawdę dumny, patrz ja też przychodzę jako zwycięzca"

Zbawca pokazał przybyszowi jakiś dziwny kwadrat.

"To jest mój drogi Premka, dzięki temu ludzie oraz ja bedzięmy szczęśliwsi oraz bogat[Fragment został ocenzurowany]"

Przybysz zadowolny z tego, że udało mu się wykonać misję poczuł, że jest trochę zmęczony, więc udał się razem z dobrą potrawą i napojem do stołu gdzie zaczął jeść swój posiłek. Zbawca zostawił przybysza samym ze sobą, a gdy się oddalał od tawerny zobaczył na cały Raj.
I zobaczył, że to co zrobił jest dobre i nadał temu imię "Multi-Head".

Koniec dnia pierwszego.

Kilka końcowych słów: Nie bierzcie tego jako "poważną" historię, w całej historii jest trochę błędów, jednak nie jestem zawodowym pisarzem takich historyjek. Całość została napisana kompletnie na spontanie.
Mam nadzieję, że z lekkim uśmiechem zakończycie czytanie tej historii.
Pozdrawiam,
Grecki Bóg Ulanos.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...