Skocz do zawartości
aureox

 zamknięty Skarga Mr.prezes i kapuczinio

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: 31.01.2019, 17;28,  końcówka mapy. 
Nick Admina/Gracza: Mr prezes, @kapuczinio
Dowód(Ss'y/Demko): dodam demko jak sie hltv skonczy nagrywać. 
Uzasadnienie: Sprawa wygląda tak, że  jakiś tam 10 latek o nicku "Ptychu" prowokował innych graczy, wyzywał ich, nadużywał mikrofonu, a szanowna administracja nic z tym nie robiła. Tłumaczyłem Ptychowi, że jak chce gadać to niech chociaż tylko info daje. Mówiłem przez mikrofon nawet, aby dać mu mute a szanowny pan @kapuczinio powiedział, że nie da mu muta (UWAGA) BO GO LUBI. Jak dla mnie istna kpina, bo jeżeli ktoś boi się odpowiedzialności to nie wiem po co w ogóle podanie pisał. 
Świadkowie: nie trzeba

@Arcanos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


16 minut temu, MrPrezes napisał:

Sry ale po 1 ty nam to kazałeś zrobić dlatwgo @kapucziniopowiedział tak a nie inaczej po za tym my nie słyszeliśmy jak on nadużywał więc jak mieliśmy mu dac muta? 

No i co z tego, że ja to kazałem wam zrobić? Gościu nagminnie nadużywał mikrofonu a wy nic z tym nie zrobiliście 

No i weź nie gadaj mi, że nie słyszeliście skoro gościu wyzywał i nadużywał mikrofonu od 5-6 rund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Aureox- Dajcie muta temu ptychowi, bo on tam mikra nadużywa

kapuczinio - Nie

Aureox - Masz mu dać muta, czego nie rozumiesz? Nie daje  info tylko nadużywa i mutacji niema.

kapuczinio- No to co?

Aureox- No to nie może używać mikrofonu, nie rozumiesz?

kapuczinio - a ja go lubię

dalej już było o forum i mk kapuczinio"

Wyrwana rozmowa na mikro między @aureox'em a @kapuczinioczas (4:40-5:20)

Gdzie wy w pierwszym zdaniu, widzicie Rozkaz? Jak miał się was zapytać? "Panie adminie, mógłbyś dać muta Ptychowi, bo nadużywa mikra i wyzywa innych graczy?" Waszym obowiązkiem jest mutowanie/banowanie takich graczy.

W drugim już racja. "Masz mu dać muta" to był rozkaz

38 minut temu, MrPrezes napisał:

Sry ale po 1 ty nam to kazałeś zrobić dlatwgo @kapucziniopowiedział tak a nie inaczej po za tym my nie słyszeliśmy jak on nadużywał więc jak mieliśmy mu dac muta? 

jak ktoś wam mówi co ktoś robi, to chyba jako pierwsze powinniście wejść na spect, i sprawdzić zgłaszanego.

@kapuczinio czyli jeśli kolega, którego lubisz, będzie grał na aim'ie,  to także go nie zbanujesz, mam rozumieć?

Temat loduję do działu adminów. A @aureox " Masz mu dać muta, czego nie rozumiesz" po takim czymś, ludziom mniej się będzie chciało słuchać twoich zgłoszeń.

Edytowane przez Kyou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jakie +1 typie zaczął chyba sasinex toxicowac dolaczyl sie ten ptych potem cos tam aureox plakal zebym zmutowal go wtf, ja kazdego gracza lubie jak cos to dlatego odpowiedzialem dla toksycznego gracza jakim jest aureox miłą odpowiedzią 

@Kyou masz 2 iq teraz to serio mowie nara

 

Edytowane przez kapuczinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a to jeszcze. @SaSiNeX, masz coś do dodania? W końcu byłeś z Psycho w drużynie od początku mapy. Brawo @MrPrezes za wyłapanie tego. Nie wiedziałem że on także ma admina. @kapuczinio to nie znaczy że masz odpowiadać "nie" na zgłoszenie.

Sasinex widziany w niedzielę, także raczej się go nie doczekamy.

 

 W dziale zmienione. To dlatego, że admin był w tej samej drużynie co zgłaszany. @kapuczinio to że lubisz graczy to nie znaczy że masz ich nie banować i tak odpowiadać na zgłoszenia. Jako admin każdego powinieneś traktować równo.

 

@SaSiNeX proszę cię. Na samym starcie pierwszej rundy na demku przesłanym w tym poście psycho wyzywał innego gracza, a ty się z tego śmiałeś. To jest uspokajanie gracza?

 

 

Editv2/3. 

http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20190131-1643-de_mirage.dem.zip

"ogladalem demko teraz to ptychu odezwal sie z 3 razy to nw za co te +1 jak nie naduzywal mikrofonu ????????"

od 25 minuty gadałeś z nim ty,sasinex. To trwało aż do końca mapy. Naprawdę nie ma tu nadużywania mikra?

 

Edytowane przez Kyou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm. Ptychu owszem uzywal i troche prowokowal i przez takie zachowanie dziala sie tyralnia na serwerze pomiedzy 2 graczami ja probowalem uspokojic graczy aby juz sie nie wyzywali pod koniec ptychu sie nie odzywal juz no chyba ze tylko info. Wedlug mnie nie ma o czym gadac mam nadzieje ze pomoglem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I dlaczego niby ja z @kapucziniomamy@kapucziniomamy miec to 1+ skoro nie nadużywał i my go praktycznie nie slyszelismy (bylismy w odszielnych druzynach niemieliamy nawet jak fo słyszeć) jak dla mnie jest to robienie szopki z niczego 

Edytowane przez MrPrezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...