Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Maciej
Nick: Clankstar - HighCunt ***********
Wiek: 16                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Doświadczenie na Stanowisku Admin: 6/10
Znajomość SM/10: 7/10
SteamID: STEAM_0:1:460168278
Link do profilu Steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561198880602285/
Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/player/Clankstar%20-%20HighCunt%20casedrop.eu/145.239.16.111:27016/

Od kiedy grasz na serwerze: Nie wiem, mam 1260 minut, nie pamiętam daty ale od stycznia chyba (albo grudnia)

Ile dziennie grasz na serwerze: Może 3 godziny, raz na 2 dni (o ile zostanę adminem będę codziennie)
Dlaczego chcesz zostać adminem: Nie zawsze admini są online więc jeden więcej to zawsze mniej cheaterów i toxiców/dzieci krzyczących itp. po za tym Lisek zaproponował :)<3

O mnie: Mam 2 drużyny do których należę, mam 2 konta, jedno moje i 2 teamu na którym mam własnoręcznie wbitego Supreme (w pewnym sensie boostowany, ponieważ w 4 meczach zamykałem mocno),  jestem przyjazny i jestem doświadczonym weteranem gry Counter Strike: Global Offensive, gram od roku 2013, coś około pół roku po wydaniu w samej grze mam 3-4k godzin podliczając konta skradzione i teraźniejsze, wcześniej grałem też w cs 1.6, cs: source, w 1.6 będzie około 1.5k godz a w source ze 2k, forma diametralnie mi spadła pomiędzy rokiem 2015 a 2016, ponieważ przestałem grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...