Skocz do zawartości
aureox

 zamknięty Skarga na administratora Sasinex

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: 03.02.2019, coś koło 17;20, nie jestem pewny 
Nick Admina/Gracza: @SaSiNeX
Dowód(Ss'y/Demko):https://www46.zippyshare.com/v/K4EX8e0j/file.html?fbclid=IwAR2Q6VL_QHq9lSQJHUJ0EvCT3LIBdC0479NiWCHyBvu6GSqkrx8QrP9gn3w
Uzasadnienie: Sprawa wygląda jasno. Admin ten moim zdaniem po prostu nie nadaje się na to stanowisko. Wyzywa się z innymi, pozwala graczom wyzywać się mimo tego, że on to doskonale słyszy ( będzie świetny przykład na demku) rozmawia sobie z graczem, który nie ma ukończone 16 lat bądź nie przeszedł mutacji.
Świadkowie: nie potrzebuje

rozpiska demka ( podawane są akcje z dokładnego wyniku meczu, nie czasu

początek rozgrzewki 

wyzwiska między jokerem a sasinexem

wynik 1;5 gracz o nicku matrovsky nie ruszył się nawet do paki, a admin zero reakcji ( Tutaj pragnę zaznaczyć, że matrovsky to świetny kumpel sasinexa - wspólnie dzisiaj grozili mi, że będzie skarga na mnie i wylece ze stanowiska) 

wynik 1;6 koniec rundy odzywa się dziecko, tt nie wykonuje celi, biega za fragami, joker wyzywa a admin zero reakcji (wyzwisko na matriovskiego bodajze)

wyniik 2;9 (uwaga, uwaga)  Gracz o nicku Joker pyta sie @SaSiNeX'a czy ma admina, sasinex mowi, ze tak, a joker na to, ze "to dobrze, bo Damianek/Dorianek (nie pamiętam) (cytuje) ssie pałe i ma wh ( możliwe że coś wiecej było nie pamiętam) najlepsze w tym jest, ze saxinex to doskonale slyszał i odpowiada "No to nieźle" 

2;10 przekleństwa, brak reakcji admina

2;11 sasinex rozmawia sobie z jakimś dzieckiem, które na bank nie ma mutacji ani 16 lat, dzieciak krzyczał aż uszy bolały, po chwili jakiś gracz zapytał się CZY MIKROFON NIE JEST OD 16 lat - SASINEX NA TO " No jest, ale kto na to patrzy? tutaj połowa serwera nie ma 16 lat" 

wynik 2;12 dziecko kolejny raz nadużywa mikrofonu

Tłumaczyłem już kilka razy, że jeżeli ktoś nie ma 16 lat ani mutacji  to nie powinien korzystać z mikrofonu, bo już wiele razy była taka sytuacja, że owe dziecko po prostu krzyczy a nie mówi i ciężko jest w takiej atmosferze grać - przecież po coś jest ta zaasada w regulaminie tak? Pragnę również zaznaczyć, że dzisiaj byłem upominany o słowo "kur**" - spowodowane tym, że  przeciwnik mnie zabił - za takie cos dostaje info "kultura" a gdy admin słyszy gorsze wiązanki to odpowiada "no to nieźle" 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ty to co tez jak inni gracze serwera wyzywasz dzieci. Nie raz mowisz "zamknij pizde" . Nie dojsc tego klamales przy ostatniej skardze na Ptychu "Nadurzywal mikrofonu 5-6 rund" jak gadal tylko przy poczatku rundy albo chcial sie czegos dowiedziec. Wiec nwm kto tu jest gorszy. A nikt jakos sie graczy nie czepia tylko ty. Kazdy kiedys nie mial mutacji a teraz znalazles sie taki ty przeszedl mutacje i sie odrazu kozaczy. I sam mi gadales ze jak cie zmutuje to zlozysz na mnie skarge wiec groziles mi tez. Ps. Ludzie nie zyja tylko regulaminem daj im zyc a nie utrudniasz tylko innym zycie. A ja pozadku trzymam ale nie widze powodu muta skoro gracze zachowuje sie w 3/4 dobrze a to ze jeszcze nie skonczyl pozadnie mutacji to nic nie znaczy. Rozumiem trzymac pozadek na serwie ale ty kolo przeginasz ty sie kazdego czepiasz. I ty mowisze aby zmutowac a zaden inny admin tego gracza nie mutowal ani nic tylko ty biezesz gry i serwery za powaznie.

Edytowane przez SaSiNeX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15 minut temu, SaSiNeX napisał:

A ty to co tez jak inni gracze serwera wyzywasz dzieci. Nie raz mowisz "zamknij pizde" . 

Mocne słowa, w takim razie poczekam na dowody, bo pisać to każdy może. 

15 minut temu, SaSiNeX napisał:

. Nie dojsc tego klamales przy ostatniej skardze na Ptychu "Nadurzywal mikrofonu 5-6 rund" jak gadal tylko przy poczatku rundy albo chcial sie czegos dowiedziec. Wiec nwm kto tu jest gorszy. 

Skoro kłamałem, to proszę abyś mi to teraz udowodnił, bo z czego co pamiętam sam @Kyou oglądał tamto demko i ten Ptychu rozmawial przez dobre pół mapy? dobrze mówie Kju?

15 minut temu, SaSiNeX napisał:

A nikt jakos sie graczy nie czepia tylko ty. 

Przecież przy wyniku 2;12 jeden z graczy się zapytał czy przypadkiem mikrofon nie jest od 16 lat, więc?  Odpowiedziałeś mu, że jest, ale kto na to patrzy - skoro masz w regulaminie napisane, że mikrofon +15 to się tego trzymaj :) 

15 minut temu, SaSiNeX napisał:

. Kazdy kiedys nie mial mutacji a teraz znalazles sie taki ty przeszedl mutacje i sie odrazu kozaczy.

No jasna sprawa i nawet powiem więcej; niektórzy jej nie mają do dzisiaj :D Ja pod żadnym pozorem "Nie kozacze" tylko pilnuje zasad  i porządku na serwerze. 

15 minut temu, SaSiNeX napisał:

 I sam mi gadales ze jak mnie zmutujesz to zlozysz na mnie skarge wiec groziles mi tez.

Przecież ja Ciebie nie zmutowałem, cały czas słyszałem co mówisz, także skąd coś takiego? - jedyne, co pamiętam to to, że Ci napisałem na u@, że potem masz odwiedzić forum. Groziłeś to mi Ty, że napiszesz, że wyzywam i nie szanuję młodszych i stracę tego moderatora albo dostanę ostrzeżenie

@Kyou nie oglądał tego demka, które było w poprzedniej skardze, tylko jedno wstecz przed tym. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze nigdy nie słyszałem żeby @SaSiNeX wyzywał graczy...

Ale w twoim przypadku @aureox tak, dzisiaj cie upomniałem o kulturę,a tydzień temu wyzywałeś graczy. ( Gracze sami mówili,że wyzywasz..)

Jak mówimy tutaj o regulaminie to też go przestrzegaj bo jak narazie to tylko Ty robisz tak zwana ''burdę'' na serwerze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 minuty temu, Bonjur napisał:

Jeszcze nigdy nie słyszałem żeby @SaSiNeX wyzywał graczy...

 

 

To w takim razie mało słyszałeś, albo po prostu nie oglądałeś rozgrzewki z tego demka co podesłałem. 

 

3 minuty temu, Bonjur napisał:

Jeszcze nigdy nie słyszałem żeby @SaSiNeX wyzywał graczy...

Ale w twoim przypadku @aureox tak, dzisiaj cie upomniałem o kulturę,a tydzień temu wyzywałeś graczy. ( Gracze sami mówili,że wyzywasz..)

 

 

No racja - dostałem dzisiaj upomnienie dostałem za słowo "kur**" - przyjąłem przecież na klatę te upomnienie, ale troszkę śmiesznie bo to wyzwiska nie były ;) 

SKORO TYDZIEŃ TEMU WYZYWAŁEM GRACZY TO DLACZEGO NIE DOSTAŁEM BANA ALBO GŁUPIEGO OSTRZEŻENIA? - ZASTANÓW SIĘ CO PISZESZ

5 minut temu, Bonjur napisał:

 

Jak mówimy tutaj o regulaminie to też go przestrzegaj bo jak narazie to tylko Ty robisz tak zwana ''burdę'' na serwerze.

 

No i znowu tylko słowa, kiedy jakieś dowody  (ss, demka) ? 

"burdę" to robicie wy, bo nie potraficie utrzymać porządku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czlowieku 3/4 serwera jest przeciwko tobie. I wszystkie te osoby uwazaja ze przeginasz pale. Wiec nwm kto tu trzyma pozadek ja i reszta administacji trzymamy radosc z rozgywki i bawimy ludzi pomagamy a jak jest hax to ban a jak toxic to mute poprostu ty jestes zbyt powazny i bawic sie nie umiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, SaSiNeX napisał:

Czlowieku 3/4 serwera jest przeciwko tobie. 

Masz chyba na myśli 3/4 swoich ziomeczków z administracji + tylko @Arcanos za mną przepada chyba i ja za nim też , wiesz dlaczego? Bo do niego nie ma się o co przyczepić, robi to co do niego należy, a was to trzeba po prostu uczyć i jeszcze raz uczyć ;) 

3 minuty temu, SaSiNeX napisał:

I wszystkie te osoby uwazaja ze przeginasz pale. 

Ty cały coś piszesz mordeczko, kiedy mi coś udowodnisz? Przeginasz pałę to Ty i niektóre twoje ziomki z adm. 

4 minuty temu, SaSiNeX napisał:

. Wiec nwm kto tu trzyma pozadek ja i reszta administacji trzymamy radosc z rozgywki i bawimy ludzi pomagamy a jak jest hax to ban a jak toxic to mute poprostu ty jestes ze umieszbyt powazny i bawic sie ni

Przede wszystkim to porządek* .  Szkoda tylko, że "trzymacie" tylko tą radość, bo porządku to z pewnością nie.  Bawicie się, pomagacie, banujecie jak hax - no zaprzeczyć nie mogę, bo tak jest czasem, ale to nie zmienia faktu, że nadal nie rozumiesz swojego błędu.  Masz traktować każdego równo i trzymać się zasad - tak trudno? 

7 minut temu, SaSiNeX napisał:

a jak toxic to mute poprostu ty jestes zbyt powazny i bawic sie nie umiesz

Pokazałeś  dzisiaj właśnie jak dajesz mute kiedy ktoś jest "toxic".Wynik 2;9 Joker pyta Ci się czy masz  admina, mówisz, że tak  i typo mówi Ci, że to dobrze, bo "Dorianek ssie pałe i ma wh" -  możliwe że mówił coś więcej, już nie pamiętam.  Odpowiadasz mu, uwaga " No to nieźle" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 minuty temu, aureox napisał:

Przeginasz pałę to Ty i niektóre twoje ziomki z adm. 

14 minut temu, SaSiNeX napisał:

Kolejna obraza.

5 minut temu, aureox napisał:

bo "Dorianek ssie pałe i ma wh" -  możliwe że mówił coś więcej, już nie pamiętam.  Odpowiadasz mu, uwaga " No to nieźle" 

Nie slychalem wtedy bo bylem zajety bo do mnie gadali gdzie indziej.

 

5 minut temu, aureox napisał:

Masz chyba na myśli 3/4 swoich ziomeczków z administracji

Nie tylko administracja bo z 20 graczy mowi ze przeginasz

 

6 minut temu, aureox napisał:

tylko @Arcanos za mną przepada chyba i ja za nim też

Czyli poprostu podlizujesz mu sie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, SaSiNeX napisał:

Kolejna obraza.

 

Zgłoś w takim razie

 

1 godzinę temu, SaSiNeX napisał:

 

Nie slychalem wtedy bo bylem zajety bo do mnie gadali gdzie indziej.

 

 

 

JAK MOŻESZ TEGO NIE SŁYSZEĆ SKORO MU ODPOWIEDZIAŁEŚ?? - zastanów się co piszesz, proszę Cię 

1 godzinę temu, SaSiNeX napisał:

 

 

Nie tylko administracja bo z 20 graczy mowi ze przeginasz

 

 

Zaproś ich tutaj albo dodaj w końcu jakiś dowód no 

1 godzinę temu, SaSiNeX napisał:

 

 

Czyli poprostu podlizujesz mu sie?

Po prostu* 

Musisz się o to spytać @Arcanos'a :D 

To mój ostatni post, nie mam już na Ciebie sił, na kolege bonjura również, cały czas tylko słowa  i słowa

/EDIT

No to słyszałeś w końcu czy nie?

Mi się nie kończą argumenty. Najgorsze jest to, że Ty piszesz na początku, że nie słyszałeś tego, a wiesz ze mu odpowiedziałeś, a po chwili mówisz, że odpowiedziałeś "aha fajnie" żeby nie było - słyszałeś to czy nie? Zastanów się, błagam

@SaSiNeX czekam też na dowody na to, że wyzywam młodszych :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, aureox napisał:

JAK MOŻESZ TEGO NIE SŁYSZEĆ SKORO MU ODPOWIEDZIAŁEŚ?? - zastanów się co piszesz, proszę Cię 

12 minut temu, SaSiNeX napisał:

Poprostu powiedzialem aha fajnie czy cos takiego zeby nie bylo.

I co koncza sie argmunety co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@SaSiNeX Dużo mówisz tylko co z tego skoro nic z tego nie wynika, twierdzisz że aureox wyzywal, a gdzie dowody? Piszecie wszystko w taki sposób, że nawet osoba nie grająca na serwerze zauważy tutaj 'kolesiówe'. @aureox Przedstawił twarde dowody na Twoja wine adminie, bronisz się tym, że nie słyszałeś co gracz powiedział przez mikro, ale jednak mu odpowiedziałeś, logiczne, też czasem mówię sam do siebie. 

31 minut temu, Bonjur napisał:

@aureox Ja tylko pisze co ludzie mówią :P 

Jakbym pisał co ludzie mówią, to mówią, że na waszym serwerze panuje totalny syf. Prawda czy nie? Weryfikuj. 

Waszym zdaniem jeśli trzymacie osoby które mówią przez mikro bez mutacji czy określonego wieku pod względem regulaminu jest w porządku no bo zabawa.

43 minuty temu, SaSiNeX napisał:

 ty jestes zbyt powazny i bawic sie nie umiesz

Jesteście adminami macie przestrzegać regulaminu, którego punktu nie rozumiecie? Na kartce sobie je zapiszcie skoro tak ciężko jest je Wam zapamiętać. Nie pierwszy raz słyszę, że albo sypią się wulgaryzmy, albo pozwalacie innym robić co chcą, a później ojej ktoś napisał skargę. Nie było by jej gdybyście robili to co do Was należy. Na serwerze macie być bezstronni i traktować każdego TAK SAMO, a nie w sposób gdzie kogoś lubicie to nie banujecie. Mam nadzieję, że coś do Was dotrze chociaż w małym procencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Bezzi Kazdy admin przestrzega ale no bez kitu jak bysmy mieli mutowac wszystkich ktorzy nie maja mutacji nikt by na tym serwie sie nie odzywal i nikt by na nim nie gral P.S aureox sklada skarge na wszystkich adminow ktorzy raz czegos nie zrobia. I aureox albo pozbedzie sie wszsytkich adminow albo poprostu admini uznaja ze to nie ma sensu juz znam paru ktorzy tak mysla. Wiec nwm kto robi gozej.

Edytowane przez SaSiNeX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@SaSiNeX Tak jest napisane w regulaminie, więc tak powinniście działać, a skoro to aż taki problem jak napisałeś, poproś opiekuna o jakieś zmiany. Niestety, ale zasady to zasady obowiązują każdego, jednak po coś ten regulamin był pisany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Bezzi No zasady sa ale czasami chyba mozna olac czy trzeba wszystkich i doslownie mutowac a pozatym @aureox gadal tez do mlodych ludzi aby sie zamkneli jak oni podawali info a akurat info moga podawac. Nie mozna hociaz tego na tym serwie zmienic zeby mogli gadac przeciez nikomu nie przeszkadzaja dopuki nie sie nie dra. No dobrze @Bezzi niech opekun zadecyduje ale gdzie mugl bym sie z nim zkontaktowac?

Edytowane przez SaSiNeX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...