Skocz do zawartości
RYBSON

 zamknięty Propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie, proponuję: 

- Dac trochę ciszej te rsy na koniec rundy, jeśli oczywiście się da. Wchodząc pierwszy raz na serwer idzie się przestraszyć.

- Zwiększyć limit awp na drużynę. Nie wiem jak to jest ustawione, ale gdy w drużynie miałem bodajże 6 graczy można było mieć tylko 2 awp. Proponuję zwiększyć limit o jedną więcej i powinno być git. 

- Dodać komendę !regulamin, bo pewnie większość graczy nie będzie chciało wchodzić specjalnie na forum i to szukać, w taki sposób będzie łatwiej poznać reguły serwer 

Zapraszam graczy do dyskusji i innych propozycji.

@Arcanos @aquax

Edytowane przez RYBSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- rsy wydaje mi się że trzeba by było każdy ręcznie przerabiać. 

- specjalnie jest tak ustawione by vip mógł używać awp. wtedy z 2 może ci się zrobić  6 gdy w teamie miał byś więcej vipow. 

- było kiedyś takie coś przy powitaniu  Ale gracze chcieli  usunąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A wiec tak.

1. Kazdy ma możliwość przyciszenia/wyłączenia roundsound używając komendy !rs.

2. Co do awp limit jest ustawiony na 2 max w drużynie i tak pozostanie, ponieważ większa ilość może popsuć przyjemność z gry. Tak, jak pisze @aquax vip ma dostęp do zablokowanych broni.

3. Plugin na regulamin został usunięty ponieważ lagowal serwer. Jest on zbędny, bo chyba każdy zna ogólne zasady serwerów i to jak należny się zachowywać na serwerze.

 

 

 

Edytowane przez Arcanos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


52 minuty temu, aquax napisał:

- rsy wydaje mi się że trzeba by było każdy ręcznie przerabiać. 

- specjalnie jest tak ustawione by vip mógł używać awp. wtedy z 2 może ci się zrobić  6 gdy w teamie miał byś więcej vipow. 

- było kiedyś takie coś przy powitaniu  Ale gracze chcieli  usunąć

Co do rs, na następny reset już byście mogli to zmienić. Serio są trochę za głośno a nie idzie tego przyciszyć.

Z tą komendą !regulamin to moglibyście zrobić tak jak jest powiadomienie na czacie z sklep sms albo vipem, o to mi chodziło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, Arcanos napisał:

 

2. Co do awp limit jest ustawiony na 2 max w drużynie i tak pozostanie, ponieważ większa ilość może popsuć przyjemność z gry. Tak, jak pisze @aquax vip ma dostęp do zablokowanych broni.

 

 

 

 

Owszem ma, ale jeżeli już dwie osoby mają w drużynie awke to nawet jeżeli posiadamy vipa to i tak nie mamy możliwości grać tą awp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 minuty temu, Arcanos napisał:

1. Kazdy ma możliwość przyciszenia/wyłączenia roundsound używając komendy !res

Rzeczywiście każdy gracz mógł na to wpaść, gdy z roundsound'ami zawsze były związane komendy !rs czy !roundsound, a takowych nie ma.
0 informacji na ten temat na serwerze, a dźwięk tych rs'ów ro********a słuchawki za przeproszeniem. Dzięki za podanie komendy i prosiłbym o dodanie jakiejś informacji o niej na serwerze lub ewentualną zmianę na !roundsound. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przed chwilą, RYBSON napisał:

Co do rs, na następny reset już byście mogli to zmienić. Serio są trochę za głośno a nie idzie tego przyciszyć.

Z tego co pamiętam była możliwość przyciszania roundsound. Sprawdzę, jak pobiorę csa.

Przed chwilą, RYBSON napisał:

Z tą komendą !regulamin to moglibyście zrobić tak jak jest powiadomienie na czacie z sklep sms albo vipem, o to mi chodziło :D

Rozumiem, ale do tego nadal jest wymagany plugin aby komenda działała. Plugin laguje serwer i został usunięty z serwerów MH.

@BORN2KILL. 

Dodam informacje o podstawowych komendach dostępnych na serwerze. 

Edytowane przez Arcanos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...