Skocz do zawartości
VesseMiR

 zaakceptowane Podanie na admina - _VesseMiR_

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Marek
Nick: _VesseMiR_
Wiek: 17
Doświadczenie na Stanowisku Admin: Wcześniej zajmowałem stanowisko opiekuna serwera na innej sieci serwerów, staż ten trwał ok. 6 miesięcy. (Był to staż na serwerze cs 1.6), ale myślę, a wręcz uważam, że w csgo jest bardzo podobnie jeśli chodzi np. sm. Jeśli to też ważne pełniłem staż w UBT ok 4 miesiące (wiem, że nie dużo).
Znajomość SM/10: 7/10 myślę, że nie ma co dawać więcej, bo są na pewno komendy w SM, których nie ma w amx'ie :)
SteamID:  STEAM_1:0:197116101
Link do profilu Steam:https://steamcommunity.com/id/VeksuaL/
Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/player/_VesseMiR_/145.239.16.111:27016/    Zdaję sobie sprawę, że jest w GT dziura na 2 dni.. No, ale cóż nie zawsze da się być przed komputerem :)
Od kiedy grasz na serwerze: ok. 12 dni
Ile dziennie grasz na serwerze: ok. godzinny dziennie lub więcej.
Dlaczego chcesz zostać adminem: 

Adminem chcę zostać, ponieważ: z czego zauważyłem podczas gry na owym serwerze przeważnie, gdy nie ma admina panuje nie ład na serwerze. W tym dzieciaki ok. 14 lat i mniej  jak i osoby starsze (nie każda) na okrągło lub nadmiernie mówią, a w ręcz prowokują inne osoby do złego zachowania, w tym wyzywają się, etc co zagłusza normalną rozgrywkę i rozluźnienie się. Jednym z kolejnych powodów są oczywiście cheaterzy, których również nie brakuje, gdy nie ma żadnego admina. Lecz ważniejsze moim zdaniem jest to, że serwer bardzo mi się spodobał i szczerze chciałbym zaangażować się w jego rozwój jak i pilnować na nim porządku.

Tak w skrócie o mnie:

Przeważnie jestem osobą opanowaną i nie wyciągam pochopnych wniosków w sytuacjach wymagających skupienia. Rzadko zdarza mi się przeklinać, a w tym rzadziej kogoś obrażać. Staram się w miarę możliwości pomagać innym graczom jak i prowadzić kulturalną rozmowę z innymi w tym zawierać dobre znajomości z kim się da na serwerze :) nie zależnie od wieku :)

To będzie tyle.. Wiem, że godzin nie jest za wiele, ale mam zamiar je nadrabiać i częściej wchodzić na serwer. Co do forum tak samo przyłożę starań, aby "poprawić je i lepiej zżyć się z nim jak i osobami na nim "przesiadującymi".

 

 

Edytowane przez VesseMiR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@VesseMiR lubię Cię, ale nie spełniasz wymagań :( 

Wymagania!

-Przegrane minimum 30 godzin na serwerze
+Sprawny mikrofon
+Kultura osobista, dojrzałość, umiejętność pracy w zespole
+/-Odpowiedzialność
+Brak ostrzeżeń na koncie forum
+Minimum 16 lat + Mutacja głosowa
 -2 dni puste! Aktywność na serwerze
+Przynajmniej 5 postów na forum
-Prywatne konto Steam
+Znajomość Regulaminu.

Cóż, popraw godziny na serwerze, czyli aktywność, i będzie wszystko git!

małe Tak :D 

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


VesseMir, a ja daje ci tak, bo kiedy wbijałem to ty byłeś i ogarniałeś system... Masakra jest tam z tą dzieciarnia.. !

Dajcie mu szanse! Masz moje tak ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...