Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No żeby tradycji stało się zadość :kappa:

ZRZĘDZENIE:

1. Czasami wymiana się blokuje i trzeba poczekać rundę lub kilka rund by się odblokowało by dokonać wymiany "musisz poczekać z wymianą"

2. Częściej pokazywało ip ts3 i stronę forum.

3. Przez drużynowego możemy przechodzić ale kule robią dmg jak przez ściane, a granaty się na nim zatrzymują (?)

4. Dodać pasek z asystami w tabelce pod radarem, bądź  w nawiasie obok killi.

5. Cały czas jest grane dust-mirage-inferno-cache  bardzo rzadko nuke. Proponuje dodać z 2 mapy do wybierania (mogą się losowo pojawiać która mapa będzie wybierana). Jak jest więcej graczy to są mapy eldorado-westwood-inferno-cache-mirage rzadziej dust, może dodać overpass/ coble (chyba tak się nazywała). Nawet jakby miałybyć nie wybierane zawsze urozmaicenie dla oka jest ;)

6. Na mapie css_inferno2x2 css_inferno jak jest domek na dywanach/apartach/pałac jak zwał tak zwał  z balkonem na 2 mida to coś tak hałasuje, że to ch*j tego opisać się nie da. To chyba szumi czy jaki kij strasznie denerwuje i uszy bolą jak jest się blisko. Powinno być naprawione w trybie natychmiastowym (w poprzednim resecie tego nie było).

7. Skiny, skiny i enty raz skiny.... teraz nie są na pół ekranu więc kozak ale no no nadal jakości są zawyżone i zaniżone :v kurła nie dogodzisz.

8. Ty viester @VisTeR.' bardzo dobrze zrobiłeś ten rynek. Wystawiłem awp lorke za 4k st. Zjadło mi awp, a w rynku się nie pojawiła :v . Jak chcesz sprawdz se logi nikomu nie dałem amba Fatima było i nima. Awp wróciło po paru mapach, więc wszystko działa ale mogą się pojawić posty tego typu :vzwrot.thumb.png.c6457802c328d4ba76f39450b8d6d2e6.png

awp.thumb.png.c1f591b62e6887e21ba0f0997223b5ee.pngrynek.thumb.png.ab4cc38b071d3fd3f50d07a61ee8f0eb.png1670243327_Beztytuu.thumb.png.f5938830677873d0a2e75e07a9ad6ffd.png

9. Szanse na skrzynke mieli gracze, którzy grają minimum 5 min na mapie.

10. Niska jakość ma kolor niebieski proponuje zmienić bo się wszystko zlewa i nic nie widać co pisze.

POCHWAŁY:

1. Wszystko jest w kurwe drogie więc nie będzie takiego przepychu (chociaż ja już mam 2 legi, 1 dobrą, 2 niskie, a to dopiero 1 dzień resetu xd)

2. Misje no kurła nie pogodosz nagroda gwarantowana.

3. Pasek z broni zabito: X - no nawet kozak, taki stattrack :kappa:

 

 

 

(Niektóre punkty są z wcześniejszej propozycji)

 

 

 

Edytowane przez LuckyLoser
Chciałoby się powód co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Mogę jedynie przyspieszyć zrobienie wymiany ale jak długo będzie blokada już nie. 

2. Zrobione.

3. Mocne ściany :v? Granaty mają przez ściany obijać yo? 

4. Tego nie zrobię.

5. Włączyłem z 5 mapek bo były tylko 4 włączone xD  

6.  WTF 

7.  Bo mają być dobre skiny i bieda skiny #aquax 

Jak dostane więcej info w temacie to napisze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Chodzi mi, że jak da się wymiane bądź coś się przekaże to raz można dać kilka razy, a raz coś można dać raz na runde tak jakby się blokowało/bugowało lecz teraz naszła mnie myśl, że to jest po to jak komuś konto zwalą i żeby się nie wyzbył wszystkiego tak szybko :v

3. Nie zrozumiałeś. Chodzi mi o to że przez swojego drużynowego możemy przechodzić, ale granaty odbijają/zatrzymują się na nim, podobnie jest z kulami raz zada dmg jak trzeba, a raz jak przez ścianę.

6. https://www112.zippyshare.com/v/5so0jiyA/file.html  takie dzwięki wydają wiatraki, na każdej mapie. Żyć się z tym nie da @VisTeR.'

7. Nie zrozumiałeś :v chodzi mi o to, że "gó**o skin" ma jakość lege, a przyzwoity skin mamaniską niską jakość. (To jest moja opinia, która paru graczy popiera).

Edytowane przez LuckyLoser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...