Skocz do zawartości
aureox

Jak zdobywać przedmioty kosmetyczne w Apex Legends

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno chcesz, żeby wszyscy cię rozpoznawali, gdy pozostawiasz innych w tyle w Igrzyskach Apex. W grze znajduje się masa przedmiotów kosmetycznych, dzięki którym zaprezentujesz własny styl. Sprawdź, jak spersonalizować swoją legendę i wyróżnić się na arenie.

Rodzaje przedmiotów kosmetycznych i stopnie rzadkości

W Apex Legends jest osiem rodzajów przedmiotów kosmetycznych i cztery stopnie rzadkości.

342712546_doporadnikaaaa.thumb.PNG.adef91e57c365b14b701793209854917.PNG

Jak zdobyć przedmioty kosmetyczne

Pakiety Apex zawierają trzy elementy – dowolną kombinację przedmiotów kosmetycznych i waluty wykorzystywanej do tworzenia. Przedmioty kosmetyczne mogą należeć do jednej z ośmiu wspomnianych wyżej kategorii. Żaden pakiet Apex nie zawiera przedmiotów, które zapewniają przewagę w grze.

Możesz zdobywać te pakiety, podnosząc swój poziom gracza lub kupując je za walutę premium (monety Apex)

Sklep rotacyjny pozwala odblokowywać konkretne przedmioty kosmetyczne i postacie dzięki walucie premium, czyli monetom Apex. Co więcej, możesz w tym sklepie używać waluty zdobywanej za doświadczenie gracza (żetonów legend) do odblokowywania wyjątkowych barw legendarnych skórek, pod warunkiem, że posiadasz podstawową wersję danego przedmiotu. Przedmioty ze sklepu rotacyjnego zmieniają się okresowo, więc regularnie do niego zaglądaj.

Przepustka bojowa 1. sezonu, którą można kupić za monety Apex, pozwala odblokować w trakcie rozgrywki mnóstwo wyjątkowej zawartości sezonowej i pakietów Apex. Zajrzyj do nas wkrótce po więcej informacji.

Waluta

 

W Apex Legends są trzy waluty, których można używać do odblokowywania przedmiotów kosmetycznych i postaci:

Monety Apex to waluta premium, pozwalająca na zakup pakietów Apex, przedmiotów kosmetycznych w sklepie rotacyjnym oraz nowych legend.

Metale rzemieślnicze można otrzymywać z pakietów Apex i wykorzystywać do tworzenia konkretnych przedmiotów kosmetycznych, takich jak np. skórki dla legend czy skórki broni.

Żetony legend zdobywa się, podnosząc poziom gracza. Można je również otrzymać po osiągnięciu maksymalnego poziomu gracza, zdobywając odpowiednią liczbę PD. Wykorzystuje się je w sklepie rotacyjnym do odblokowywania wyjątkowych barw legendarnej broni, legendarnych skórek i nowych legend.

źródło ; https://www.ea.com/pl-pl/games/apex-legends/news/how-to-earn-cosmetics

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...