Skocz do zawartości
SQNFUN

 zamknięty Punkty reputacji pojebana akcja

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś na reputacje trzeba było zasłużyć, zapracować, zostać docenionym przez innych użytkowników forum, a teraz?
Teraz wystarczy zostać uploaderem i wrzucić w ciągu dnia 3000 małych plików aby dogonić czołówkę ludzi którzy reputację zbierali w ch*j czasu.
Jako że sam jestem uploaderem i sram na taką lewą reputację proponuje aby w ogóle usunąć możliwość dostawania reputacji za takie pierdoły, a jak ma zostać tak jak jest to może jeszcze jest opcja kupienia reputacji za hajs?
Pozdrawiam

 

Edytowane przez skunke na pionke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Juz poruszałem temat ten temat w prywatnych rozmowach z @aquax  i powiedział ze zostaje tak jak jest ale mam nadzieje ze gdy zobaczy ten temat to zrozumie o co mi chodzi i pójdzie po rozum do głowy!  Możliwość dostawania punktów reputacji za wrzucone pliki to brak szacunku dla osób które na ta reputke pracowały od lat tj. @Malu, @n-ty dzien i inni najbardziej doceniani!   Proszę o usuniecie tego durnego zapisu! 

Lepszym wyjsciem aby mobilizować ludzi do wrzucania plikow bedzie nagroda w postaci 10 plikow - 1zl w sklepie sms!  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgodzę się z osobami wyżej, że nabija to posty. Mam ból dup.y bo przez 3 i poł roku zebrałem ich ponad 4500 tworząc masę postów i tematów co zajęło mi w cholerę czasu, jestem za tym żeby pliki nie były liczone jako posty, to niesprawiedliwe - zwyczajnie. Uploaderzy mają i tak bardzo dobre przywileje. 

Edit

Dobra, dobra Panowie niżej nie doczytałem do końca za pierwszym razem i tak zgadzam się z Wami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 minut temu, Bezzi napisał:

Nie zgodzę się co do reputacji plików, ponieważ kto to lajkuje? https://multi-head.pl/leaderboard/?in=downloads-file_id&time=oldest

Mam wrzuconych około 200 plików i 2 reputację to się nie przekłada i niech tak zostanie. Zgodzę się z osobami wyżej, że nabija to posty. Mam ból dup.y bo przez 3 i poł roku zebrałem ich ponad 4500 tworząc masę postów i tematów co zajęło mi w cholerę czasu, jestem za tym żeby pliki nie były liczone jako posty, to niesprawiedliwe - zwyczajnie. Uploaderzy mają i tak bardzo dobre przywileje. 

Co do reputacji za konkurs, jeden konkurs JEDEN, dajcie sobie na luz.

przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem!  i zajrzyj w załaczony temat "Przywileje" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 minut temu, Bezzi napisał:

Nie zgodzę się co do reputacji plików, ponieważ kto to lajkuje? https://multi-head.pl/leaderboard/?in=downloads-file_id&time=oldest

Mam wrzuconych około 200 plików i 2 reputację to się nie przekłada i niech tak zostanie. Zgodzę się z osobami wyżej, że nabija to posty. Mam ból dup.y bo przez 3 i poł roku zebrałem ich ponad 4500 tworząc masę postów i tematów co zajęło mi w cholerę czasu, jestem za tym żeby pliki nie były liczone jako posty, to niesprawiedliwe - zwyczajnie. Uploaderzy mają i tak bardzo dobre przywileje. 

Co do reputacji za konkurs, jeden konkurs JEDEN, dajcie sobie na luz.

Ty chyba kompletnie nie rozumiesz czego dotyczy temat.

REPUTACJA

1 punkt = 1 reputacja

5 punktów = 7 reputacji

10 punktów = 11 reputacji

20 punktów = 20 reputacji

30 punktów = 35 reputacji

50 punktów = 60 reputacji

100 punktów = 130 reputacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...