Skocz do zawartości
vanityy3

 zamknięty Skarga n prezesa

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia:Wtorek 12 Lutego 2019
Nick Admina/Gracza:MrPrezes
Dowód(Ss'y/Demko):nie mam bo dal odrazu bana
Uzasadnienie:byla 23 w nocy bolala mnie glowa poszłem sie położć i byłem w spektejcie i byla zmiana mapy i ja zasnolem i na mnie nabijali punkty i se wchodze wiczorem 2 dnia na server i prezes mowi ze mam bana za to ze bylem afk i se na mnie nabijali punkty i to tyle nwm czy nie bedzie mial admina ale pisze skarge :/ macie dobrych adminow :( Mam bana za nic :/ Prosze o unbana bo za nic ban smieszne 
Świadkowie:Metrox Matrosky Lolyou SmutnyPimpek i tam ktos jeszcze pozdrawiam 

Edytowane przez vanityy3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nieładnie tak kłamać. 

Po 1 byl tam tylko smutny pimpek i lolyou

Po 2 nie dostaliście od razu a do samego czynu przyznaliście się sami 

Po 3 nabijali punkty jak miałeś afka? Ciekawe że po pewnym okresie bez ruchu  serwer wywala a oni sami mówili że dałeś sie zabijać im z dobre 30minut 

Ps. Powiem tak więcej szacunku i kultury do administracji Multi-head 

Edit. Pytanie dlaczego świadkowie to osoby które nabijali statystyki na tobie albo twoji znajomi z serwera? I nie kłam ze tam byli skoro ich nie było po za tym skoro bolała cię głowa to czemu po prostu nie wyłączyłeś komputera? 

Editx2:sry ale jak dla mnie twoja historia serio sie nie klej kupy na poczatku mówiłeś na pw że byłeś w spekcie i cb zabijali teraz coś takiego wątpię czy tak napewno było... 

Ps te groźby na pw to sb możesz wsadzić w d***

@vanityy3 prosiłbym o nie robienie zbędnego spamu 

Edytowane przez MrPrezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


9 minut temu, MrPrezes napisał:

nieładnie tak kłamać. 

Po 1 byl tam tylko smutny pimpek i lolyou

Po 2 nie dostaliście od razu a do samego czynu przyznaliście się sami 

Po 3 nabijali punkty jak miałeś afka? Ciekawe że po pewnym okresie bez ruchu  serwer wywala a oni sami mówili że dałeś sie zabijać im z dobre 30minut 

Ps. Powiem tak więcej szacunku i kultury do administracji Multi-head 

Edit. Pytanie dlaczego świadkowie to osoby które nabijali statystyki na tobie albo twoji znajomi z serwera? I nie kłam ze tam bhli skoro ich nie było po za tym skoro bolała cię głowa to czemu po prostu nie wyłączyłeś komputera? 

BO myslaem ze tylko na chiwle sie poloze od konca mapyi potem wstane a ja zsnolem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skarga nie ma sensu a bana dostałeś słusznego.. Kogo to interesuje, że Ciebie bolała głowa i poszedłeś spać trzeba było wyjść z serwera. To jedna sprawa a druga masz totalny brak kultury wobec administracji i graczy. Dostałeś ode mnie mute i zacząłeś mi grozić, że stracę admina i obrażać mnie od najgorszego admina... SaSiNeX świadkiem. Dla mnie to tyle, naucz się kultury. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Więc dlaczego grałeś? Ban jest słuszny i raczej nie za afk a demo jest. Bana dostałeś za nabijanie pkt, tak jak napisal prezes serwer automatycznie wyrzuca za afk więc afk być nie mogłeś ;)

Edytowane przez kypZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


13 minut temu, kypZ napisał:

Więc dlaczego grałeś? Ban jest słuszny i raczej nie za afk a demo jest. Bana dostałeś za nabijanie pkt, tak jak napisal prezes serwer automatycznie wyrzuca za afk więc afk być nie mogłeś ;)

Prezesa nie bylo w nocy 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...