Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kacper
Nick:  ❤ Nikt ważny ❤
Wiek: 15
Doświadczenie na Stanowisku Admin: Byłem na jednej serwerowni kiedyś adminem, ale ją usunęli.
Znajomość SM/10: Mocna 7 i jeszcze się trochę pod ucze
SteamID: STEAM_0:1:190441690
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198341149109/
Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/player/❤ Nikt ważny ❤/145.239.16.111:27016/
Od kiedy grasz na serwerze: Można powiedzieć od tygodnia ale i tak gram całymi dniami.
Ile dziennie grasz na serwerze: ( min 5 godz / max 10 )
Dlaczego chcesz zostać adminem: Bo uważam że przydał by się jeszcze admin który spędza dużo czasu oraz że uwielbiam ten serwer <3

Edytowane przez Nikt wazny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cóż, bardzo ogarnięty gracz, codziennie widzę go na arence 1v1, więc można dać szansę :D 

Pomimo wieku jestem na TAK

              Gorąco Pozdrawiam!

                                           WaRninG !? :D

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+godziny na serwerze

+Widzę cię często na serwie (ja tu siedzę MINIMUM 5 godz, ostatnimi czasy) udzielasz się, piszesz mi na priv jak jest jakaś komplikacja na serwerze, przykładowo wyszedłem to jakiś typ zaczął obrażać/cheatować

-mamy już nieco za  dużo adminów, jest nas sześciu (nie licząc tantosa, on wbija sporadycznie, a i tak nie spełnia obowiązków admina)

-skłamałeś z tymi dziennymi godzinami (maks 5 raczej bym powiedział), a przynajmniej tego nie widzę, żeby aż tyle, możecie mnie poprawić jeżeli nie mam racji

-wiek, wymagane jest (o ile się nie mylę) 16

Jestem na TAK, niestety jest nas już za dużo, ale myślę, że damy radę, w sumie to 1 więcej admin to nie najgorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja bardzo mało tam gram, ale jak wchodzę togo widuje i ogarnia, więc dajcie mu szansę, ponieważ na tym serwerze potrzeba adminów jak najwięcej.

Na okres próbny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...