Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Dawid
Nick:MielczaRPL
Wiek:16
Doświadczenie na Stanowisku Admin:Wszystkiego komendy jeśli chodzi o konsole i kickowanie i banowanie graczy.Były administrator serwera cs 1.6"na bani"
Znajomość SM/10:6
SteamID:STEAM_0:0:175621871
Link do profilu Steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561198896173152/
Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera:https://www.gametracker.com/player/MielczaRPL/145.239.16.111:27016/
Od kiedy grasz na serwerze:500min ale to dopiero początek mojej przygody na serwerze.
Ile dziennie grasz na serwerze:3-4 ale zmieni się to jak zostanę adminem bo będę w tej roli czuł się bardzo ważny
Dlaczego chcesz zostać adminem:Ponieważ chcę byc osobą ważną na serwerze osobą która będzie sprawowała porządek banowała cziterów i kickowaniu dzieci bez mutacji wydaje mi się że, będe spełniał tą rolę idealnie.

Edytowane przez MielczaRPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+Widzę cię sporadycznie na serwie (ja tu siedzę MINIMUM 5 godz, ostatnimi czasy)

-Dzieci bez mutacji nie masz kickować tylko kneblować, mutować (nie czytałeś wymiaru kar na poszczególne rzeczy?)

-Godziny na serwerze (jak na razie)

-Link do profilu Steam nie działa

-Mamy już nieco za  dużo adminów, jest nas sześciu (nie licząc tantosa, on wbija sporadycznie, a i tak nie spełnia obowiązków admina)

Jestem na NIE WIEM, nie mam słów co do tego, nie mam pojęcia jak ocenić, także ja jestem obustronny, jestem i na TAK i na NIE

Edytowane przez HighCunt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Coż grasz dość mało, ale posiadasz doświadczenie, wiek też jest dobry, więc gdyby nie fakt, że jest nas dużo dosyć byłbym na TAK

Na razie Neutral...

            Gorąco Pozdrawiam!

                                       WaRninG !? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...