Skocz do zawartości
Roy Keane

 zamknięty Nowa klasa

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje dodanie do normalnych klas klasę Elektryk która by zawierała 5+ int  lub 10 + int do pioruna ilość by wynosiła 2 razy. Wiem że jest duzo klas ale jeszcze 1 czy tam jakas nowa innowacja w klasy by była potrzebna do zachęcenia ludzi do grania :D:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie wydaje mi sie zeby byla az taka op zeby WSZYSCY nia grali.

dac mu:

0 inty

10 do hp

10 wytrzymki

10 kondy

piorunek zadajacy nawet te 20 dmg z full inta 220 + m4 i fiveseven

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W pewnym stopniu @Play nie masz racji inne klasy też są dobre  @aradrian dobrze mówi nie musi to być klasa vip prosty przykład Wsparcie Rakietowe też dobra klasa a mało osób nią gra wiec  Elektryk też może być darmowy w takich statystykach jakie podał . PS Proszę o usunięcie mojego tematu w Propozycjach bo założyłem nowy temat a nie zwróciłem uwagi ze już Roy założył temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie to powinna mieć dwie błyskawice jak inne klasy można z deczka obniżyć dmg na takie jak ma wsparcie rakietowe i będzie okey tak to Szkoda klasy bo dość dobra jest ale będzie po krzywdzona mając jedna błyskawice PS mam taki pomysł by dodać jakieś nowe perki jakie dokładnie to do rozważenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...