Skocz do zawartości
Pr3daz

 pozytywne Odwołanie sie od bana CS:GO

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:Pr3daz
Godzina, data zdarzenia:
Mapa:Nie Pamiętam
STEAM_ID / IP:STEAM_1:0:477210606/IP:82.160.139.24
Uzasadnienie: Dostałem Bana niesłusznie ponieważ niby cheatowałem na serwerze Prosze o UB mam tam kolegów którzy mogą potwierdzić ze nie czitowałem

Dziękuje za uwagę

█►Multi-Head.pl◄█ [Arena 1v1][128TR]@1s1...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@LisekChytrusek zgodnie z prawem obowiązującym na forum, masz 24h na przekazanie nam dowodów do odwołania oraz rozpisać nam dokładnie demko. W przeciwnym razie będziemy zmuszeni powiadomić o tym opiekuna Twojego serwera. Czekamy i życzymy powodzenia.

//edit @Pr3daz to nie jest Twój obowiązek rozpisywać demko tylko admina, on Ci na dał bana. Po drugie masz opcję edytuj. Proszę kogoś z administracji o nadanie ostrzeżenia.

//edit @LisekChytrusek Jako że dajesz bana masz obowiązek nagrać demko. Nie wykonałeś swojego obowiązku. Czekam na demko dzisiaj do godz. 18 jeśli demko się nie zjawi sprawa pójdzie do Twojego opiekuna a gracz @Pr3daz otrzyma UB. Masz 4h i 46.

Edytowane przez HoT H3arT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobrze Rozpisze Zacząłem od 1 areny wygralem i nastepnie znów mialem 1 arene i wygrałem staty mialem 23/0/3 Bo dobry gracz jestem mam tam kolegów mogą potwierdzic ze nie mialem czitów prosze o zrozumienie nie mialem zadnych czitów a demka tez nie mialem 

A lisekchrystusek nie wiem czemu dostałem bana za nic prosze o UB 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No tak Fajnie ja zawsze Winny a admini nie bo nawet nie raczycie go poprosic o to zeby rozpisał za co mi dał bana po pewnie mial tyko 1 ostrzezenie hahaha

a muszą byc 3 zebym miał bana

Takze dzieki za wszystko ja chce miec jutro bana jak nie to ide do własciciela serwera 

Dziekuje i czesc prosze o odpisanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Pr3daz

1 nie było mnie na forum od rana miałem swoje powody. 

2 nie masz demka. (jest gotv, od arkanosa właściciela serwera arenek raczej nie wymaga demek z tego co wiem)  

3 masz nowe kąto co daje większą możliwość że masz cheaty. 

4 poza tym nie raz widzialem jak się wcelowywales gdy przeciwnik był za ścianą na wychylenie jego a gdy go nie było mierzyleś w ścianę jak gdyby nic przez co  wątpię żebym się pomylił przy tym.

5 ty zawsze winny? Nie rosmieszaj mnie, nie jestem na forum 24h na dobę zrozum to. Nie łaska mi rozpisać się nad twoim słusznym banem. 

6 kolegów? To musiałeś ich zawieść chyba że okłamałeś ich o swoim *bardzo dobrym skillu w grze* oni grali nie oglądali cię więc co mogą wiedzieć czy cheatowales czy nie? 

Edytowane przez LisekChytrusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Opiszę to bardziej gdy był inny gracz za ścianą to pan podejrzany trzymał celownik obok tej ściany obok gracza wcelowywujac się a gdy nie było gracza za ścianą celownik latał na ścianę lób w inne miejsca nie tracąc gracza z ekranu a gdy gracz za ściany był już blisko dojścia z drugiej strony za ściany gdzie trzymał celownik to nagle (jakby miał słuchawki z NASA i by usłyszał jak idzie za ścianą z drugiej strony) celownik odrazu leciał parę centymetrów od gracza za ścianą gdy wychylił gracz to pan podejrzany odrazu był przygotowany do strzału i te akcjie nie były przypadkowe nie 1 nie 5 bo na paru mapach to pan podejrzany co chwilę tak robił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@LisekChytrusek zgodnie z tym co powiedziałem miałeś swój czas nie wstawiłeś demka do tematu, a to jest Twoim obowiązkiem. @Pr3daz dostajesz UB, a admin zostaje zgłoszony. @Pr3daz zgłoś się do kogoś z UBT kto ma dostęp do SM.

Edytowane przez HoT H3arT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...