Skocz do zawartości
koNraDM4

 zamknięty Zmiana medrca

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle jest ostatnio narzekania na mędrca, że sam grając nim widzę jak bardzo denerwuje graczy (nie to, że ja jestem jakiś świetny tą postacią). Były już podobne tematy i było mówione, że ciężko jest to zrobić tak by nie było tego buga, dlatego proponuję - jeśli by się nie udało naprawić tego błędu - dać mu inną cechę np. większe dmg z aug (np. +7 dmg) i chwilowe zmniejszenie widzialności po teleportacji (np. na 2 sekundy), a sam czas czekania na teleport skrócić do 6-8 sekund. Proponowałbym też zmienić bazowego inta chociaż na zero bo aktualnie jest na minusie i zdarzało mi się, że po zabiciu kogoś jak wypadły tytany to zadawałem mniej dmg.

EDIT: Dodam jeszcze tylko - czy to nie brzmi zabawnie, że mędrzec ma int na minusie ? :D

Edytowane przez koNraDM4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobrze że ktoś napisał temat ponieważ jest problem z tym że mędrzec ma bezlik i może cały czas strzelać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Bezzi i co będzie z tym mędrcem ? Dodam, że ma 1/3 na przeładowanie a coś jest powalone i ma bezlik wgrany.

Ps. Druga sprawa Rakiety i miny znerfione na 200dmg przy full int to tak samo błyskawice bo na 50lvl biją około 200 już przy nawet nie połowy fulla inta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


szczerze to fakt ten bug na tej klasie jest turbo irytujący zwłaszcza na małych bądź otwartych mapach.  zmiejszenie czasu niewidki po skoku jest ok wporzo, co do dmg hmmm niech poprawią inta a dmg z auga jest i tak w porządku więc jak go zmniejszać to o 2-3 punktów na inta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli ludzie nim grają i wbili już jakiś tam lvl to zmiana w tym momencie będzie na szkodę serwera. Po resecie wgramy poprawioną wersję klasy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...