Skocz do zawartości
GOBAR

 pozytywne UNBAN

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:  ??GOBAR?? #KASZTAN
Godzina, data zdarzenia: 2019-03-02
Mapa: am_aztec2015_MH
STEAM_ID / IP:  > ID STEAM_0:1:463419821 >IP 145.239.16.111:27016  
Uzasadnienie: nie mam nic do uzasadnienia... gralem sobie jak normalny czlowiek (kiedys ranga global) i jedna osoba mowi ze mam wh a szczelilem mu normalnie w glowe i puzniej za 30 min admin mowi ze obserwowal mnie przez 3 mapy i gadal ze mam wh co bylo nie prawda i chcialbym unbana

Edytowane przez GOBAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisałeś że masz globala w odwołaniu a na arenkach mówiłeś że miałeś max g1.

Według mnie nie powinno być ub ale teraz to nie ja ustalam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Macie w pierwszym komentarzu że nie ma co rozpisywać bo w każdej rundzie praktycznie wychodzi wcelowany !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Słuchaj młody mi nie chodzi o same zoom'y ogólnie w każdej praktycznie rundzie wychylałeś z każdej broni idealnie na przeciwnika nie sprawdzałeś żadnych innych pozycji tylko idealnie na niego, nie możliwe są takie zbiegi okoliczności!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@GOBAR Nie muszę wchodzić z tobą na jakiś serwer bo ja jestem w 100'u % pewien że używałeś czegoś, a poza tym np teraz mogłeś sobie to wyłączyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@kameleonn wiem o tym ale gdybym miał rozpisywać to demko to każdą rundę bym musiał napisać więc lepiej po prostu obejrzeć całe demko i tyle nie ma po co rozpisywać skoro całe demko i każda runda przed stawia piękne wh 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...