Skocz do zawartości
elo123

 pozytywne Odwołanie do bana

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: R P K
Godzina, data zdarzenia: 03-06-19 18:29
Mapa: de_mirage
STEAM_ID / IP: STEAM_1:0:458216116
Uzasadnienie: Bezpodstawny ban ;) Gram na serwerze z dobry miesiac i jakis pan Joker ktory wbil moze LE oraz globala serwerowego mysli ze jest pro playerem i oczywiscie banuje za nic :) "Powód-czitowanie" Czekam na solidny dowód płaczku ;* i oczywiście UnBana

Jakby coś to właścicielowi albo HeadAdminowi mogę wysłać meina ;)

009e212758_nie_placz.jpg

Edytowane przez elo123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To nie jest bezpodstawny ban @elo123 Patrzyłem na ciebie przez dobre 10 min i słyszałem na ciebie skargi od graczy którzy znajdowali się na serwerze. Gdy cię sprawdzałem latałeś na auto bunnyhopie i miałeś wallhacka z którym nawet się nie kryłeś i jak zabijałeś innych to jeszcze pisałeś "ojojoj". Więc jak zabiłeś 2 graczy na wh to stwierdziłem że nie ma miejsca taki gracz który ma nawet na serwerze wbitego kałacha 1.

I jak ktoś jest lepszy ode mnie to ja nie wyzywam ani nie mówię że jest. Cziterem tylko się z tym godzę. To będzie ode mnie tyle jeszcze dam demko http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20190306-1816-de_mirage.dem.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)

@JJoker w którym momencie dema niby stwierdzasz że coś mialem? To twoje demko nic nie ukazuje ;) czekam na unbana z twojej strony i przestancie juz plakac co niektorzy na tym serwerze :D bo to juz sie smieszne robi

Edytowane przez elo123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Kyou Przepraszam już to robię. Wszedłem na specta ponieważ dwaj gracze chcą abym sprawdził gracza o nicku "R P K" więc to zrobiłem i oglądałem go przez 10 minut jak to już powiedziałem. Gdy dałem bana @elo123 to wcześniej była akcja co zabił 3 wrogów, biegł pałacami przez bunnyhopa po czym zabił 2 graczy i jeden gracz z ct (R P K grał po stronie TT) szedł na shifcie do jungli a @elo123 był już wcelowany w niego 

a nie dostał żadnego infa. Do tej całej sprawy mam 1 świadka a nawet byłego admina o nicku "Stingy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)

... sprawdzilem boxy CT to chyba logiczne ze typ pojdzie Jungle albo zeskoczy na mida i przyjdzie od conetora :D no ale moze tobie to cięzko zrozumieć, i nie mów mi o świadkach bo takich swiadkow twoich kolezkow co beda trzymac zawsze twoja strone nie uznaje

Edytowane przez elo123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To nie jest temat do rozmów. @elo123 czekaj aż admin da rozpiskę dema, bo takimi tekstami sobie tylko pogorszysz.

@JJoker to nie jest rozpisanie dema. 

Mają być podane czasy z demka na których uważasz, że gracz używa wspomagaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chciałbym dodać,że gdy wchodziłem do Jungli to nie miałeś prawa sie wcelować gdyż patrzyłeś już na inna osobe, dziwnym trafem odwróciłeś się i mi dałeś głowe pozdro :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie ma problemu ;) wątpie że się czegoś doszukacie jeżeli wiem że nie korzystałem z żadnych wspomagaczy ale GL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@JJoker to nadal nie jest rozpiska dema... 

Mają być czasy podane z dema a nie godzina kiedy się to działo... 

np.:

09.32 +B wcelowany 

10:03 +/-B dziwne wychylenie

 

 

A po drugie. Jedna akcja nie znaczy, że gracz używa wspomagaczy. Muszą być minimum 3 akcje spalone.

Edytowane przez Kyou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)

@JJoker 23h tylko zostały do rozpisania demka żebyś się wyrobił tylko:lolek:

Niżej podobna sytuacja ;) dodam tylko ze to wlasnie ta dwojka (Prezes+Joker) placza i sie ugaduja zeby mnie wylamac z tego serwera

Przechwytywanie.PNG

Edytowane przez elo123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Kyou Z rozpatrzenia demka 

+ban - dziwny bhop w pałacach- minuta 12

Minuta: 12:39 - dziwne patrzenie na jungle (nie słyszał przeciwnika + nie dostał infa) + ban

Gdy zaczął skakać w pałacach było widać że leci na abh a za to jest ban + patrzenie na jungle gdy przeciwnik akurat wychodził

 

Edytowane przez JJoker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)

Bhop na scrollu jest izi ;) a co do 12.39 to nie widze nic dziwnego raczej normalne wcelowanie w jungle

Edytowane przez elo123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)

nie nie mógł jakby zeskoczył konekta to bym słyszał skok z okna na mida, jedynie gdzie jeszcze mógł byc ustawiony to w kuchni wychylony na okno wtedy tez bym sie tam wcelowal

Edytowane przez elo123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale @elo123 on nie musiał skakać z okna na mida tylko mógł pójść przez a do konekta  i nie chodzi o przeciwnika z jungli tylko jeszcze o jedą osobe 

Edytowane przez JJoker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


12:00 +/-B

12:38 -B Jeśli nie wychodził od ct, to albo zrobi plecy od okna albo się skampi na ct. Normalne zagranie. 

Za mało na bana. + tylko 2 akcje. Gracz ma UB. A @JJoker by zbanować gracza musisz mieć minimum 3 akcje spalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...