Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga:

Nick gracza: -----

Godzina, data zdarzenia:22:00 chyba ta

Dowody:--------                                                                                                       NIE WIEM KTO DAŁ MI BANA WIĘC NWM NIC NA TEN TEMAT

Świadkowie:------------

Uzasadnienie:------------

 

Problem:

Nick z TS3: Trans

Czas zaistniałej sytuacji: koło 22:00 

Opis problemu + ewentualny dowód: Wszedłem na tsa pierwszy raz od kilku dobrych miesięcy z czystej ciekawości,zjechałem w dół,dołączyłem sobie na jakiś randomowy kanał i nagle słyszę,że ktoś wysłał mi wiadomość prywatną "trans bocik" ,więc sprawdziłem kto to był i czego chce.Okazało się ,że był to  użytkownik z takim nickiem -----> : )) i przedstawiał się jako eLTe.Poprosił mnie bym dołączył na kanał,więc dołączyłem.Z góry mówię ,że nie mam zamiaru kłócić się z eLTe czy z tikerem nie wiem kto to był,aczkolwiek jakiś rok temu pokłóciliśmy się.Nie ważnie nie chce do tego wracać bo to jest już sprawa zamknięta i niech każdy sobie o tym myśli co chce.Dobra kontynuuje - użytkownik :)) napisał ,że jest na kanale również tiker razem z tosią powiedzieli że mają moje ip,ja mówię -dobra miejcie niczego się nie boję możecie przyjeżdżać.No i w tym czasie trwała długa rozmowa mamy zamiar się spotkać i wyjaśnić sobie kilka kwestii w realu.Wyszedłem z tsa na jakieś pół h i wróciłem ponownie,tylko tym razem ja napisałem do tosi ,że mam jej ip i niech nie bedzie taka pewna siebie i tutaj jest najważniejszy moment bo ona powiedziała,że to nie jest jej ip ja zapytałem czy mam jej udowodnić ona na to "dawaj"  czy coś takiego no więc wysłałem jej linka ze screenem do jej ip które schostowałem na zippy share.Ona powiedziała,że nie wejdzie w ten link - przypuszczała,że może chcę namierzyć jej ip czego nie miałem w planie.Kilka minut później patrze perm na ddsowanie,a przecież nikogo nie zddosowałem.

 

Odwołanie od bana:

Twój nick:trans

Godzina, data zdarzenia: 22:00

IP: 185.237.161.6

Uzasadnienie: No tak jak mówię była wymiana zdań ale nikogo nie ddoswałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


08.03.2019 21:27:31    VirtualServer    Info    ban added reason='ddosowanie' cluid='xigBZlE0i2v0w6MAqcDxSk=' bantime=0 by client 'Ripton'(id:139)    

zobaczmy jak wyglądała sprawa z perspektywy @Riptona, zapraszam :) 

Przypuszczam ze ktos z twoich "znajomych" napisał ze ddosujesz i wysłał ss do riptona z twojej konwersacji w ktorej mowisz o posiadanym adresie IP i ze niejako straszysz mowiąc "nie badz taka pewna". Nie mniej jednak mogłes napisac odrazu gdy ktos napisał Ci ze ma twoje Ip to obyło by sie bez tej sytuacji. albo wygladała by odwrotnie :) 

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sytuacja wyglądała tak jak napisałeś @Master. Tosia do mnie napisała, że transformator wysyła jakieś IP do niej na PW mówiąc, że to jej. 

Cytat

że mam jej ip i niech nie bedzie taka pewna siebie i tutaj jest najważniejszy moment bo ona powiedziała,że to nie jest jej ip ja zapytałem czy mam jej udowodnić ona na to "dawaj"  czy coś takiego no więc wysłałem jej linka ze screenem do jej ip które schostowałem na zippy share

A po jakimś czasie Tosia traciła pakiety w okolicach 50%

Jeśli trzeba mogę wrzucić ssy z rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie no to już jest przesada,po prostu brak słów jak można manipulować sami na początku (tiker i tośka) mówili,że mają moje ip i będą mi robić ataki ddos,powiedziałem "w porządku możecie robić ja w każdej chwili mogę je zmienić".Hipokryzja to jest synonim zachowania tikera i tośki sami atakują mnie ,że zrobią mi ddosa a jak przychodzi co do czego to oczywiście kto dostaje bana  - JA .Dobra bo odbiegam od tematu jeżeli zrobiłem im ddosa to proszę pokazać na to jakiś dowód bo prawda jest taka,że mają tutaj najmniej racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mnie w swoje chore zagrania nie wciągaj, moje sumienie jest czyste, nic do Ciebie takiego nie mówiłam, że mam Twoje ip, więc w tym momencie wyssałeś wszystko z palca. Nigdzie nie pisałam ani nie mówiłam, nie straszyłam ddosami itp. więc się zastanów co i na kogo piszesz.

 

Odnosząc się do Twojej wypowiedzi, wcześniej napisałeś, że ja i Tiker mówiliśmy, że mamy Twoje ip, że będziemy Cię ddosowac i inne bzdury, a teraz, że sam Tiker... Weź Ty się w końcu zastanów co piszesz i trzymaj się jednej wersji. Nic nie będę potwierdzać ponieważ niczego takiego nie słyszałam i tutaj też nikogo nie kryje. Mogłeś pójść do administracji i zgłosić tak jak ja to zrobiłam, problemu by nie było. A teraz szukasz wszystkiego czego możesz się uczepić. Nic nie mówiłam, że jestem krystaliczną osobą, więc bez takich, odnosząc się do zaistniałej sytuacji nie mam nic na sumieniu.

 

To, że w danym momencie siedziałam na ts nie jest jednoznaczne z tym, że musiałam coś słyszeć. Jakbym słyszała coś takiego to bym powiedziała jak jest, a że nie słyszałam to się na ten temat nie wypowiadam. Co do bana, ss są u administracji.

 

Do admina napisałam, że wysyłasz mi ip na pw twierdząc i upierając się, że to moje, w ramach dowodów wysłałam ss naszej "rozmowy",  i że po napisaniu do Ciebie "dawaj" nagle miałam utratę pakietów...co było dziwne, więc się uspokój i przestań na mnie w końcu najeżdżać, bo jakbyś był w porządku w stosunku do innych to by niczego takiego nie było.

Edytowane przez Tosia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam zamiaru cię wciągać w moje "zagrania",co do twego sumienia nie wnikam.Natomiast jeśli chodzi o moje ip...,to tiker mnie szantażował,że zrobi mi ddosa i wymieniał na jakich serwerach team-speak siedzę.Nie sprecyzowałem dokładnie tego co chciałem napisać,ale Tośka jeżeli masz takie czyste sumienie i jesteś taką krystaliczną osobą to przyznaj się do tego co mówił tiker,bo jak zwykle ja wychodzę na gościa,który pi*****i od rzeczy a prawda  jest zupełnie inna.Mój błąd nie powinienem cię w to wtrącać,ale nic z palca nie wyssałem i nie miał bym zamiaru robić na ciebie ataku,tylko chcę powiedzieć SZCZERĄ PRAWDĘ jak to wyglądało.Jeszcze jedna kwestia a mianowicie co do mojego bana permanentnego za niby "ddosowanie" ,jest to kłamstwo nie wiem kto doniósł na mnie,że rzekomo to zrobiłem.Tak jak mówię nic takiego nie miało miejsca,nigdy czegoś takiego nie robiłem i proszę mi nie zarzucać rzeczy które się nie wydarzyły 

Edytowane przez TRANS4MATOR_[SKILLS].
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli mowa o tym, że mam twoje ip to bzdura.  wystaczy mieć twoje id z ts, i wpisać w odpowiednie strony,(Pewnie administracja z ts wie o jakiej stronie mi  chodzi)  a to, że dałeś się wkręcić, że niby mam twoje ip to pokazuje tylko jak bardzo " inteligentny jesteś". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


cyt. "Nic nie będę potwierdzać ponieważ niczego takiego nie słyszałam i tutaj też nikogo nie kryje" Niczego takiego nie słyszałaś ty chyba jesteś śmieszna.Ja rozumiem ,że faworyzacja i wgl ale przestań kłamać siedziałaś na tsie i niczego nie wiesz i wcale nikogo nie kryjesz.I tu masz racje mogłem pójść do administracji i powiedzieć jak było.Niestety dowodów nie mam bo rozmowy nie nagrywałem ani ssów nie robiłem.  


Proszę odnieś się do tego czy cię zddosowałem bo dowodów na to żadnych nie masz i nie będziesz miała.Bo na tym głównie opiera się mój ban.Napisałaś do admina ze ddosuje cię i wytłumacz mi dlaczego kłamiesz i czy naprawdę nie masz nic na sumieniu.


haha a ten link który ci wysłałem to nie był żaden podstęp tylko chciałem ci udowodnić że mam twoje ip tak jak wy moje,nie była to żadna próba wyłudzenia go.

Bo gdybyś napisała do admina,że spamuje cię czy coś w tym rodzaju to dostał bym bana na krócej,na pewno nie perma ale to ZE TAK PERFIDNIE SKŁAMAŁAŚ I ZAPEWNE POWIEDZIAŁAS DO ADMINA ZE ROBIE NA CB ATAK DDOS.Specjalnie tak napisałaś by mnie dojechać a admin banujący mnie uwierzył ci na słowo. 

Ja ci dziewczyno żadnego ddosa nie robiłem zrozum to,nie wiem co ty wymyślasz wgl.Jak możesz mieć dowody na to czego nie zrobiłem no k***a bo to już się śmieszne robi.Wysłałem ci tylko linka w którego nawet nie weszłaś bo powiedziałaś,że nie będziesz wchodzić w rzeczy które ci wysyłam,więc jak?  


Achaaaaa miałaś utratę pakietów ,ciekawe dlaczego ? może lepiej było się zastanowić czy wina przypadkiem nie leży po stronie łącza internetowego,komputera bo jeżeli wzrósł ci ping to znaczy,że miałaś najprawdopodobniej problemy z internetem a ,jeżeli spadły ci fpsy no to wina leży w twoim procesorze.Jest zbyt słaby ma zbyt mało rdzeni na dana grę bądź jego taktowanie jest za małe.

Edytowane przez TRANS4MATOR_[SKILLS].
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15 godzin temu, TRANS4MATOR_[SKILLS]. napisał:

haha a ten link który ci wysłałem to nie był żaden podstęp tylko chciałem ci udowodnić że mam twoje ip tak jak wy moje,nie była to żadna próba wyłudzenia go.

Nie masz fizycznie możliwości zdobycia IP użytkownika przez klienta ts3, bo jest to fizycznie zablokowane. Może się pochwalisz (o ile faktycznie je miałeś) skąd?:) Druga sprawa to brzmi jak próba wyłudzenia. Są strony specjalnie spreparowane, z linkami bliźniaczo-podobnymi do wyciągania podobnych informacji.

 

15 godzin temu, TRANS4MATOR_[SKILLS]. napisał:

Achaaaaa miałaś utratę pakietów ,ciekawe dlaczego ? może lepiej było się zastanowić czy wina przypadkiem nie leży po stronie łącza internetowego,komputera bo jeżeli wzrósł ci ping to znaczy,że miałaś najprawdopodobniej problemy z internetem a ,jeżeli spadły ci fpsy no to wina leży w twoim procesorze.Jest zbyt słaby ma zbyt mało rdzeni na dana grę bądź jego taktowanie jest za małe.

??????? 

To jest odwołanie od bana, więc proszę zamieszczać jakieś dowody i zdjęcia rzeczonej winy. Wypowiedzi obydwu stron nie trzymają się kupy i ktoś tutaj ostro przekręca. Czekam na dalsze wyjaśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@TRANS4MATOR_[SKILLS].  nie mamy pewnosci ze ddosowałes bo sie do tego nie przyznajesz aczkowiek  gdyby ktos mi wysłał takiego screena w ktorym piszesz ze masz moje ip i mowisz zebym nie był taki pewny tez bym dał Ci bana :) z racji braku zbitych dowodow na twa wine skracam Ci bana do 5 dni. Niech to bedzie dla Ciebie nauczka ze nie warto pogrywac w jakieś w jakiez zabway z IP innych uzytkkowników.

17 godzin temu, OseRaN napisał:

a to, że dałeś się wkręcić, że niby mam twoje ip to pokazuje tylko jak bardzo " inteligentny jesteś". 

własnie sam sie przyznałes ze mowiłes @TRANS4MATOR_[SKILLS]. ze masz jego IP. takich zartow tez nie bedziemy tolerowac i domyslac sie czy masz jego IP czy nie. równiez otrzymujesz bana na 5 dni.

 

NIE BEDZIEMY TOLEROWAĆ ZABAW Z ZASTRASZANIEM UZYTKOWNIKOW NASZEGO TS3 O POSIADANIU ADRESU IP. NIECH TO BEDZIE NAUCZKA BO NASTEPNYM RAZEM BEDZIE WAS CZEKAC PERMANENTNA BLOKADA. Nawet nie bedziecie wiedzic kiedy ze mna gadacie ale dojde prawdy w tej sprawie, predzej czy pozniej! 

JA SIE NIE PIER DOLE W TAŃCU!

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...