Skocz do zawartości
Dawrad

 zaakceptowane Podanie o admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Dawrad
Wiek: 15
Doświadczenie (w byciu adminem): Doświadczenie małe ale wszystko do wyszkolenia
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5/10
Staż w CS-sie: 5
Steam / NonSteam: NonSteam
Dlaczego Ty: Spędzam dużo czasu na serwerze a mało adminów gra a coraz więcej jest ludzi którzy łamią regulamin 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 1/2h
Kontakt: Dobry
Link do GameTracker'a:Nick: https://www.gametracker.com/player/Dawrad/80.72.34.124:27034/

Edytowane przez Dawrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem powinieneś kupić tylko CS ze Steama i już nasz admina jesteś aktywnym i miłym graczem którego dużo osób lubi popraw tego gsmrtrackera i będzie git 

Więc jestem na tak 

 

Pozdrawiam pemeq 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja może będę ujem ale jestem na nie, wybacz dawrada wymogi spełniasz ale według mnie to adminów jest dosyć na servie może nie ma ich 24/7 ale jest ich dużo ja, pemus, Roy aktywność mamy do dobra według mnie więc póki co uważam że kolejny admin jest nam nie potrzebny, a z ciekawości napisałeś że znajomość amx 6/10 co do tego bym się klucil zobacz sobie wymogi znajomość amx i po praw to bo według mnie nie znasz się na tyle by mieć 6/10 q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+ Wiek

---- Steam

+ Dużo grasz

+ gt

Jestem jak kolega @Wr3dnyy jestem za okresem próbnym , szanse trzeba dać każdemu . A z tobą lenovo muszę
się  nie  zgodzić co to jest 4 adminów na cały serwer że ty jesteś aktywny że nie musimy przyjmować innych .

Pozdrawiam Play

@Lenovo97 i co z tego że sami admini . Nie dziw się jak gra mało osób . A i tak jest jak się tryharduje .

Edytowane przez PlayHard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bezzi może się nie zgodzisz że mną ale cod 400jest lepszy od cod 800 w sensie gra tam więcej osób lepsze są klasy perki więc na cod 800 jak ktoś wchodzi to na gra dwie mapy są też gracze którzy grają często jak komornik, play hard, pemeq, Roy, czasami też atsui wbije ale to zależy od dnia dużo osób skarży się na lagi, słaby wybór klas i mała ilość map więc trzeba tego cod 801 trochę zmienić dodać mapy perki klasy sam osobiście używam klasy prem więc dla mnie to jeden uj ale inni mają z tym problem ja np Roy i pemeq walczymy o klasę elektryk choć w 3 mamy klasy prem wiec nie chcemy tego dla nas tylko dla innych proszę o to by ten cod 801 był bardziej dopracowany a nie oklepany jak nie wiem co 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tam mogę dać i wymyśleć dużo nowych rzeczy które można zmienić na serwerze i tymi nowościami na serwer przybędzie dużo dużo więcej ludzi i będzie się lepiej grało bo im więcej ludzi tym dla serwera bardziej korzystne

 

Pozdrawiam pemeq?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...