Skocz do zawartości
Rozq

 pozytywne Kaczyński na fejku - Odwołanie od bana

Rekomendowane odpowiedzi

Link do poprzedniego tematu: 

 

@kocina @Squb @Bezzi @call_me_Lukas 

Panowie, lubię Wasz serwer bo to chyba jedyny taki d2 dm w Polsce. Pogrywam sobie w tę grę od czasu do czasu bo niestety CS:GO mnie nigdy nie przekonał. Grałem w 1.1 jak miałem jakieś 13 lat, teraz mam 32. Mam do tej gry sentyment i swoje już się nagrałem. Mam we friendsach kubena i Neo ze starych dobrych czasów. Może to i o niczym nie świadczy bo mógłbym sobie teraz zacząć czitować teoretycznie, ale nigdy tego nie robiłem i nie miałem też nigdy bana na vacu, ani nie mam z tego co wiem na żadnym innym serwerze (swoją drogą kuben, Loord i Taz też kieeeedyś myśleli, że czituję :p).

Bardzo proszę, aby ktoś kto ocenia dema miał chociaż trochę więcej do powiedzenia niż +b przy akcji. O ile pamiętam to oglądając dema rozpisuje się dokładnie akcje i pisze się co w nią jest nie tak. Na demie faktycznie chyba w jednej akcji celownik nienaturalnie skoczył, ale na HLTV mając interpa ustawionego na 0.01 i pingu 1 w porywach do 5 tak to czasami niestety wygląda. Już kiedyś miałem u Was bana i co jakiś czas gdzieś tam mnie zbanują i muszę się tłumaczyć. Ale nie ukrywam, że spodobał mi się Wasz serwer i chciałbym jeszcze móc na nim pograć.

Z góry serdecznie dziękuję za przychylenie się do mojej prośby i ew. pozwolenie mi na wytłumaczenie "podejrzanych" akcji i trochę więcej wysiłku niż napisanie +b.

P.S. - wrzuciłem taki jeden filmik, który ostatnio nagrałem bo mi się spodobał (sorry za śmiech w tle). Jeżeli serio jest to dla Was aimbot no to już nic nie wskóram.

Pozdrawiam,

Rozq

Edytowane przez Rozq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hey

1. gramy z rosqiem na lan, nie czituje. jak ktos chce zobaczyc wpadnijcie do wwa do new meta baru

2. poziom graczy na waszym serwerze jest jaki jest, ja nie bede nikogo obrazal. ale ogarnijcie ze sa ludzie ktorzy w te gre potrafia grac i graja od poczatku. jak juz jestes adminem, to naprawde powinienes to odrozniac. co innego napisac "sorry jestes dla nas za dobry" a co innego kogos wyzywac od cziterow.

3. kolega wrzucil wam film nagrany z palca kamera z telefonu, zero komentarza. 

4. jestescie bardzo prawilni, szanuje to. tymczasem rejestrujac sie na to forum dostalem zgody na marketing z automatu zaznaczone. wiecie ze to jest nielegalne? ogarnijcie to zanim jakas menda was po********i bo kary z giodo za to są spore (dzialaja mendo-firmy ktore czeszą internet i szukaja takich przypadkow i zyja z podpierdalania).

5. "musisz zrobic 100 reklam" - really? czyli ktos, kto waszym zdaniem, czituje dostaje unban za reklamowanie serwera? wtf :)

Milego dnia szanowni gracze!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, katamaran napisał:

Na ogol sie nie udzielam. 

ale: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:13758117
Gosc 2k7. Wiecej o tej grze zapomnial niz 90% graczy wie. 

Jest szansa zeby poziom na serwie podskoczyl wlasnie dzieki takim ludziom ;) Poza tym gralem z nim, czysty.

@katamaran dzieki. To jest moj drugi steam id, pierwszy mial stosunkowo kilka cyfr i odkupil go ode mnie kumpel za duzo gier. Bo niby konto vintage :p Konto mialem pierwotnie od 2003 roku. On niestety widze, ze ma bana na vacu ;p https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:225055

Edytowane przez Rozq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


13:40-13:53 +b

13:54 +b To fajnie ci głowa zaskoczyła.

16:35 -/+b

22:51 -b

23:10 -/+b

23:40 -b

23:55 -b

24:40 -b

Nadal pozostaje przy swoim - brakuje tego ostatniego "smaczka" aby dać bana...

@d0ly nie przypominam sobie, abyś był uprawniony do wypowiedzi w takim temacie.

@katamaran temat ciebie nie dotyczy. Jesteś adminem serwera FFA więc wątpię w to czy byłeś w tej sytuacji na serwerze.

 

Edytowane przez Squb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


23:10 -B

23:40 -B

23:55 -B

24:40 -B

Ocenianie demka z HLTV na aima - bardzo mądre panowie z Ubt. @Kyou powinieneś zwrócić na takie coś uwage bo chyba o czymś nie wiecie :) --->

Zgoda od  @Bezzi

Edytowane przez RYBSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


13:40 +B

13:54 +/-B

16:35 -B

22:13 +/-B

23:10 -B

23:40 -B

24:40 -B

Za mało na bana. 

Co do wypowiedzi @RYBSON, zgadzam się z tym, że powinienem to dopilnować, lecz admin dał swoje demo w poprzednim odwołaniu a htlv wzięto by można było znaleźć więcej akcji . Wyleciało mi to z głowy :P . Odwołując się do tego tematu Bezziego, HLTV napewno działa lepiej niż te 1,5-ora roku temu(Rzadko się zdarza by lagowało), lecz trzeba odświeżyć ten temat, bo mimo wszystko demo admina to podstawa. Ty masz UB i wracaj do gry. ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...