Skocz do zawartości
Bonjur

 odrzucone Podanie na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kuba
Nick: Bonjur
Wiek: 15
Doświadczenie na Stanowisku Admin: Byłem już adminem na tym serwie, myślę o pozytywnym rozpatrzeniu  :D 
Znajomość SM/10: 10/10 
SteamID:  STEAM_1:1:458549254
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198877364237
Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/player/Bonjur/145.239.236.193:27230/
Od kiedy grasz na serwerze: 2-3 tygodnie
Ile dziennie grasz na serwerze: 2-3h
Dlaczego chcesz zostać adminem: Ponieważ gdy  jestem na serwerze, a admina nie ma to znajdzie się jakiś chłopak ze  wspomagaczami i psuje rozgrywkę. Dużo graczy się pyta mnie czy  mam admina. Postanowiłem napisać podanie żeby gracze mogli grać w spokoju, chciałbym też aby serwer się rozwijał na lepsze. Nie mogłem wytrzymać jak grałem sb z kolegą a tu nagle jakis ziomek wbija na wspomagaczach postanowiłem napisac podanie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osobiście, wiem że nie powinienem się wypowiadać jak nie grałem, ale chciałbym dodać że gracz ten jest nie odpowiedzialny wnioskuje to po mojej rozmowie na PW z nim o tym jak nadał bana i nie umiał rozpisać demka i szybko złożył rezygnacje by uniknąć ostrzeżenia ( co jest w ogóle bez sensowne) wycinek tak dla udowodnienia. Pozdrawiam i przepraszam :) 

Bonjur 10

Ja w sprawie tego odwołnia tego dziubkers. Prezes go sprawdzał i mi powiedział ze na 99% cos ma, i potem jeszcze mi napisal ze musi isc zebym dal mu bana to mu dałem.

A sie okazalo ze nasz Prezesik gral chwilke na serwie pozdro

 

 

 call_me_Lukas  177

Ty nadałeś bana szukasz demka i je rozpisujesz albo niech twój kolega Ci pomoże. Z resztą jest już po czasie wiec on dostaje ub a wy kare w swoim dziele.

 

 Bonjur  10

Odpowiedziano: środa o 12:48

Przeciez ja nie mam adm 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...