Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1552652439740.thumb.png.b0e4142dc3746b79924293e2a012fbe5.pngWitam wszystkich postanowiłem trochę odświeżyć dział redakcji, dlatego wprowadzam nowy format! Na czym on polega? Polega na tym, że JA wybieram jakaś osobę z forum niekoniecznie z rangą i zadaje kilku osobom na pw co sądzą o tej osobie, także wstęp już mamy więc przejdżmy do konkretów! 

Zapytaliśmy kilku przychodniów co sądzą o administratorze @VisTeR.'

@LOLSON - Leń.

@Master Spoko ziomeczek, wszystko da sie z nim załatwić i normalnie pogadać, lubi wódkę, a to sie chwali, mam nadzieję, że na zlocie się z nim napije :) I tu taka mała ciekawostka - podobno wali konia przy anime!

@aureox MANGOZJEB, PARÓWKA, ANIMU CZŁOWIEK NIE DO PODROBIENIA 

@RYBSON Damianek kochany chłopak, do rany przełóż normalnie. Bardzo porządny, pracowity chłopak, trochę sie daje aquaxowi wykorzystywać i robi te G(o)ówno mody. Jego śmiech potrafi roz**bać banie - serio, wystaczy posiedzieć z nim na ts jak sobie ogląda jakieś animu albl binda się śmiesznego puści to zaczyna się karuzela śmiechu. 

@aquax Pijus mangowiec, trochę Pychylnowiec. Złote serce - chłop ma pojęcie.

@SadoS  VisTeR to leń, ale potrafi zrobić naprawdę dużo, naczelny lump mh. Bardzo przyjazna mordeczka, z którą zawsze można się pośmiać na tsie.

@z.r.a.z. Rzetelny - jak do tej pory i w mojej skromnej opinni. Trzyma rękę na pulsie - trochę to dziwne patrząc na jego nick (sposób napisania) oraz te całe naruty :D

Podoba Wam sie takie coś czy nie bardzo? Napiszcie w komentarzu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie bardzo dobra inicjatywa. Proponuje tylko zmanie kolorow miedzy odpowiedziami aby bylo bardziej przejrzyscie .. Niekoniecznie kazdy rozny a np.

@Staszek dfasfewptojusüghdi oüghüdsihgüsdioh fioha+rüaeiüifh

@Krystian69 dfsduhfp sdufhpsufh dspuifsdpfghup sdifgs

@Rafalzdziecmi oasdiufgpa siurgüaspufh üafhasüfiasdüh 

@Kultywator asrojaj awurpawurp auwp vawupurcjuj powuc

i tak dalej :) 

Edytowane przez Max.Bugs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Good, zawsze powiew innowacji,  nowe wdrożenia nie zawsze idą w parze z pełną akceptacją dlatego na siłę to rób:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...