Skocz do zawartości
Vemiz

zamknięty Sens istnienia działu

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy jakaś propozycja zmian została rozpatrzona pozytywnie? Pamiętam tylko chwilową zmianę odnośnie helmu na pistolach dla VIPów, po czym oczywiście ze wszystkiego się wycofano. Najlepszym rozwiązaniem według mnie będzie więc usunięcie działu "propozycje i uwagi"! Mam nadzieję, że chociaż ten pomysł spotka się z aprobatą administracji.

Edytowane przez Vemiz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Było sporo zmian wprowadzonych z naszej strony o czym nawet nie wiecie. Hełmu na pistoletach vip NIE POSIADA co nie zmienia faktu, że jeżeli ma ochotę to może go kupić tak samo jak gracz bez vipa. Więc nie wprowadzaj z łaski swojej ludzi w błąd. Ostatnia sprawa to zobacz jakie propozycje padają od tych KILKUNASTU MIESIĘCY. Większość jest powtórzona i wyjaśniona x razy do tego została wprowadzona wcześniej ale nie wypaliła, została wprowadzona i jest do dziś lub została odrzucona ;) Ale komu by się tam chciało zaglądać.... ;) A tematu nie usuniemy, zostawimy dla takich osób jak Ty ;)  Zaproponowałabym jeszcze od siebie paczuszkę higienicznych dla tych co takie tematy zakładają ale mi nie wypada więc nie proponuję :/:/:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...