Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Surim Samuraj Charemu
Wiek: 19 wiosen
Doświadczenie (w byciu adminem): spore, były admin tutaj, oraz na innej sieci
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7
Staż w CS-sie: 6 lat
Steam / NonSteam: STEAM_0:1:91941284
Dlaczego Ty: Byłem już tutaj adminem, jestem komunikatywny, ogarniam ''robotę admina''
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależy od dnia, zawsze na jakąś godzinkę wpadnę; gdy mam więcej czasu przekłada się to na dłuższy czas spędzony na serwerze
Kontakt: steam, forum, ts
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/Surim Samuraj Charemu/80.72.43.106:27022/

 

 

:ogien:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie.

Na serwerze aktualnie jest 13 adminów, na co 14?

(Nic do Ciebie Surim nie mam, ale nie widzę sensu kolejnego admina na tym serwerze)

@Nodi powinieneś już jakiś czas temu zamknąć rekrutacje

@RYBSON Aktualnie jest 10 wraz z zemną adminów , na co mam zamykać rekrutacje jak z 13 zostało już 10.

Edytowane przez Nodi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tyle. Współpracowałem z Tobą, niejednokrotnie również rozmawiałem, jesteś w porządku, swoje obowiązki wykonywałeś należycie. Jeśli chodzi o godziny to jestem pewien, że te 7h zdołasz wbijać. Nie widzę żadnych przeciwwskazań. Na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja jak na razie będę na nie, wróciłeś po długiej przerwie fakt, siedzisz na serwerze wbijasz godzinki spoko, ale daj się bardziej poznać graczom, poczekaj z tym podankiem. Co do innych aspektów to nie mam zastrzeżeń, również miałem okazję z Tobą współpracować i wywiązywałeś się ze swoich obowiązków jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...