Skocz do zawartości
Tantos.pl

 pozytywne Ban Tantos.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Tantos.pl
Godzina, data zdarzenia: 22:09 08-04-2019
Mapa: inferno middle
STEAM_ID / IP: 1:1:33375312
Uzasadnienie: po raz kolejny dostałem bana nie wiem jak mogliście przywrócić admina temu kretynowi clancstarowi nie moja sprawa po raz kolejny pewnie twierdzi że mam WH :D za co już mnie wcześniej banował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiesz, kretynem mogę być ale bana dostałeś za dziwną grę, te preefy oraz idealne wcelowywanie się tam gdzie akurat była wysokość głowy przeciwnika, jak był na rampie byłeś wcelowany na tą wysokość, był obok banana byłeś wcelowany na tą wysokość... hmmm

Edytowane przez HighCunt
,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mapa na której są to jedyne miejsca w których pojawia się przeciwnik :D

jednak jak widać ciężko Ci to zrozumieć

nie wiem z jakiej paki masz ponownie admina :D

skoro nie masz o tym pojęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiesz Tantos, na tej mapie respisz się na tej pozycji, ale kiedy przeciwnik kampił byłeś wcelowany na wysokość tego respa, jak przeciwnik był po lewej wychylałeś sprawdzać tą lewą (tak było w moim przypadku) jak był po prawej skampiony to tam też na tą wysokość byłeś wcelowany to wiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


spoko :D lata mi to ten serwer i tak zszedł na psy przez takich adminów :D

 

wystarczy sprawić mój ekwipunek i osoba chociaż delikatnie myśląca (warunek konieczny) stwierdzi że nie opłaca mi się używać WH i nic podobnego

 

 

//Scalony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@HighCunt rozpisz podejrzane akcje. 24h.

 

Edit.

@HighCunt akcje masz rozpisać w tym temacie. Poza tym to nie miejsce na tego typu konwersacje. @Tantos.pl ciebie też upominam. Macie opcje EDYTUJ.

@HighCunt akcje mają być rozpisane. Czasówki oraz rozpiska +b przy akcji spalonej wg. Ciebie lub -b jeżeli akcja była dla ciebie czysta.

Nikt tego nie będzie za was robił..

Czas ucieka.

Edytowane przez Squb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, Squb napisał:

@HighCunt rozpisz podejrzane akcje. 24h.

na priv?

 

2 godziny temu, Tantos.pl napisał:

już rozpisał. kiedyś dostałem od niego bana za WH od razu jak zrezygnowałem z admina wcześniej nie miał odwagi :D

Tantos, nie wiedziałem że miałeś tego degrada

 

 

//Scalony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zbieg okoliczności dawaj te demo i rozpiskę publicznie a nie będziesz na priv  udowodnić swoją rację

 

żałosne jest to że rozdajecie władzę na serwerze nie sprawdzając jakichkolwiek umiejętności do weryfikacji wydarzeń na serwerze

 

//Scalony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, Tantos.pl napisał:

żałosne jest to że rozdajecie władzę na serwerze nie sprawdzając jakichkolwiek umiejętności do weryfikacji wydarzeń na serwerze

Żałosne jest to, że sam nie wiesz już co piszesz, napisałeś, że ten serwer masz już gdzieś, zszedł na psy, w twoim przypadku było tak samo jak i rzekomym moim, " nie sprawdzając jakichkolwiek umiejętności do weryfikacji wydarzeń na serwerze", nie bywałeś aktywny, nie wypełniałeś obowiązków administratora ja przynajmniej coś robię aby na serwerze panował spokój, banuję cheaterów, podejrzanie grających też, sory ale jakbyś na siebie popatrzył nie wiedząc, że to ty, zapewne powiedziałbyś, że to cheater, te preefy itd

 

 

http://649.gotv.pro/srv56193/auto-20190408-2156-am_inferno_middle_MH.dem.zip
Podejrzany preefuje, wcelowuje się na wysokości głów przeciwników, campiących na ich wysokość, na rampie inferno itp

 

//Scalony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...