Skocz do zawartości
    DeTeX[Szymon]

Nowa klasa by DeTeX

Napisano (edytowany)

Siema witam kiedyś na jakims 45k widziałem kozacką klasę i chciałbym wiedzieć co o niej myślicie

Klasa : Policjant/Swat (Premium)

Bronie: Tarcza/Usp/Nóż/Smoke/Flash

Umiejętności : 1/5-7 z usp + dodatkowy skok 

Staty:

Int 0

Życie: -10

Wytrzymałość: 0

Kondycja: 10

Jak dla mnie klasa kozaczek bo sprawia dużo fanu więc mam nadzieję że będzie pozytywnie odebrana :D

Zapraszam do wypowiedzi :* 

(Oczywiście to jest tylko propozycja wszystko można zmienić )

Edytowano przez DeTeX[Szymon]

Każda propozycja na nową klase jest dobra bo klasy już się nudne robią i można coś dodać. Do tej klasy to tylko można poprawić staty na dodatnie skoro ma to być premium a sam mam osobiście propozycje:

Zabójca

Bronie: M4 i usp

Umiejętności: 2x dmg w plecy

Staty: do ustalenia

A drugą moją propozycją jest Inżynier ale o niej pisałem w innym temacie który nie został sprawdzony przez administracje ;D 

Napisano (edytowany)

Ja bym nie dodawał  klasy która ma 1/x. Najlepiej zmienić to ma dmg np +20/25 dmg i dałbym ją na zwykłą klase a nie premium. A jeśli da rade można zrobić że tarcza ma 1/10 na odbicie dmg.

staty 

inta 0

zdrowie 30

wytrzymałość 30

kondycja 10

@DeTeX[Szymon] Niby tylko +25 dmg ale dodaj do tego dmg podstawowy plus to że masz tarcze odbijającą dmg. Jak taki thc ma dużo hp to i ty masz już spory lvl a dajesz sobie w wytrzymałość i hp i dlugo cię biję. ( ja bym grał taką klasą jakby ją dodali)  

@DeTeX[Szymon] Ja też myśle o takiej. Mam nadzieje że da się to zrobić @Nodi

Edytowano przez syjon.

Napisano (edytowany)

No tak ale +25dmg to jest strasznie mało jak na usp bo wyleci ci taki thc który ma ponad 400 noi już raczej cieżko ci bedzie go zabic 

@syjon. no o tarczy odbijajacej dmg nie wspominałem ale spoko rzecz w sumie :D  (ja myślałem o tarczy swat tej ze sklepu ktora trzymasz w reku)

Edytowano przez DeTeX[Szymon]

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
    Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
    Zespół Multi-Head.pl

Gość
    Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.