Skocz do zawartości
TEDE

 bez ub WTF ban

Rekomendowane odpowiedzi

*Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA BRAK INTERPUNKCJI ORAZ GDZIENIEGDZIE BRAK POLSKICH ZNAKÓW, ALE SIE SPIESZE"

Siema, 

grałem dziś na dd2 i jakaś adminka "Czarna" złapała do mnie napięcie, napisałem coś głupiego na czacie a ta odpisala mi "[...] panie legit" jako iż epitet "panie legit" potraktowałem jako podważenie mojego statutu czystego gracza zaczałem się pruć po czym ta do mnie, że sie przyznałem, że jestem jakimś legitem. Pierwszy raz o typie słysze nnwnw. wk*******m się niesamowicie ze względu na to, że wydałem cieżko zarobione 12 złotych chyba na je*****o vipa i jak akurat gram życiówkę to mnie jakaś serdeczna pani banuje z serwerka.

Pisze to tu bo nie wiem gdzie

Zapis z konsoli
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl
[AMXBans] Reason: 'Koniec gry panie legit.'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'VALVE_2:1:338662873'
[AMXBans] Your IP: '88.156.137.81'
[AMXBans] ===============================================
[CSXGuard] MOTD: Blocked
'TEDE' got banned permanent.
 Reason: 'Koniec gry panie legit."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak mi zara wyjedzie ktorys ze "admin ma zawsze racje" to na komende lece zeznawac, tam juz niejednego sprzedalem

 

 

EDIT: PRZEPRASZAM BARDZO. CZY MOGE PROSIC O JAKAKOLWIEK ODPOWIEDZ? CZEMU JAKOS OD MIESIACA JAK GRAM NA TYM SERWERZE NIKT NIE POSĄDZAŁ MNIE O BYCIE PANEM LEGITEM?

Edytowane przez TEDE
przeprosiny dla serdecznego autorytetu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A powiedz mi jakie ja napięcie do Ciebie złapałam?? :D Przytoczę może rozmowę, będzie łatwiej opisać sytuację.
 

L 04/11/2019 - 18:31:06: *DEAD* TEDE : czemu go ywaliles
L 04/11/2019 - 18:31:09: *DEAD* TEDE : zabrales mi asyste kurde
L 04/11/2019 - 18:31:16: *DEAD* TEDE : a taki run mialem
L 04/11/2019 - 18:31:17: *DEAD* ~Czarna~ : zycie panie legit
L 04/11/2019 - 18:31:28: TEDE : xD
L 04/11/2019 - 18:32:51: ~Czarna~ : legit a czemu nick zmieniles?
L 04/11/2019 - 18:33:12: TEDE : jak nick
L 04/11/2019 - 18:33:22: *DEAD* TEDE : jak nick zmienilem
L 04/11/2019 - 18:33:37: *DEAD* ~Czarna~ : a skad wiesz ze do Ciebie pisałam xDD
L 04/11/2019 - 18:33:49: *DEAD* ~Czarna~ : ale milo ze sie przyznajesz ze to Ty




Padłam sporo wcześniej niż Ty, wywalałam afk. Nie wiedziałeś, że to ja bo pisałeś w rodzaju męskim :DDDD Padłeś, napisałeś o wywaleniu afk. Odpisałam "życie panie legit", po tych słowach reakcja z Twojej strony "xD". Skąd wiedziałeś, że do Ciebie piszę? A może prowadziłam sobie dyskusję z innym graczem? :D  Po chwili kolejne pytanie ( w zasadzie czysta podpucha) z mojej strony.... Znów tylko Ty zareagowałeś, nikt więcej. Jak mi to wytłumaczysz? Twoje odzywki, "skill" i cała reszta też mówiły same za siebie a swoją reakcją na moje podpuszczanie Cię tylko potwierdziłeś nasze przypuszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trudno mi dyskutować o skillu, jeśli nie wiem o ch*j chodzi z jakims panem legitem. Napisalem xD Bo zaczynala sie runda i nie mialem czasu na dalsza polemikę. Co więcej, wszedłem w nią zaraz po tym jak zginałem na voice chacie. Zapewne jeśli chodzi o przytaczanie zapisu czatu, przytoczysz także moje słowa wypowiedziane przez mikrofon. Zobacz dlaczego powtorzylem pytanie, bo zginalem, /vm raczej wszystko wyjasni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tsie, mozemy tam porozmawiac zeby to wszystko przyspieszyc :)

 

EDIT: Przepraszam to juz sie wiecej nie powtorzy. Czekam na tsie, bardzo prosiłbym o jakakolwiek reakcje i probe nawiazania kontaktu wlasnie tam bo szybka akcja bo za godzine leciec musze. 

EDIT2: NAWET SZYBCIEJ BO APTEKA UCIEKNIE

Edytowane przez TEDE
przeprosiny dla serdecznego autorytetu #2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale ja na voice specjalnie nic nie mówiłam bo hltv nie nagrywa rozmów tylko celowo odpisałam, Ty coś powiedziałeś, ja pisałam dalej. Pytam kolejny raz skąd wiedziałeś, że pisze do Ciebie i zareagowałeś? X osób padło przed Tobą, mogłam pisać z innym graczem, który akurat zmienił nick a na hasło LEGIT reagowałeś tylko Ty. Dopiero po całej tej sytuacji skomentowałam to na mikro, że to miłe z Twojej strony, że się przyznałeś . Z mojej strony jest wszystko wyjaśnione, 3 raz tłumaczyć nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Serdeczna Pani, 

jeśli nagle kręce staty 60/6 to chyba logiczne, że jeśli chcesz podejrzewać kogoś o nieczystą grę to moge się spodziewać, że piszesz do mnie w sprawie rzekomych programów wspomagających rozgrywkę. Nie raz pod moim adresem słowo "Legit" sarkastycznie słyszałem w kontynuacji przepięknej gry Counter-Strike, a dokładniej w wersji Global Offensive. Więc jest to skojarzenie. Na początku nie wiedziałem, że 'Pan Legit" to osoba, myslałem, że jest to zwrot do mnie. Twoje argumenty to są domysły, Ty jako administrator masz mi UDOWODNIĆ, że ja jestem "Legitem", a nie ja tobie, że nim nie jestem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Staty nie mają nic do tego... Nie napisałam konkretnie do Ciebie bo ja tam nigdzie Twojego nicku napisanego przeze mnie nie widzę. Powtarzam kolejny raz, że równie dobrze mogłam zacząć z kimś rozmowę zanim padłeś. Poleciałam po nicku naszego byłego gracza, który dostał bana dzień, dwa przed tym jak pojawiłeś się na serwerze  a nie oskarżałam ani  Ciebie ani nikogo innego o wspomagacze. Bo adminom tego na say nie wolno robić ;) I to widać w rozmowie...  a odezwałeś się Ty, nikt więcej. Co więcej na moje pytanie też tylko Ty odpisałeś a może ja akurat pytałam kogoś kto zamykał tabele a nie otwierał?  :D Zwyczajnie podpuszczałam a Ty pierwszy rzuciłeś się do odpisywania co potwierdziło przypuszczenia moje i reszty administracji. Dla mnie to, że mi odpisałeś na moje "zaczepki" są wystarczającym dowodem, że Legit to Ty. Bo pisałam to w zasadzie do nikogo, licząc, że się na te moje podpuchy złapiesz. Długo nie musiałam czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Nie napisałam konkretnie do Ciebie bo ja tam nigdzie Twojego nicku napisanego przeze mnie nie widzę. Powtarzam kolejny raz, że równie dobrze mogłam zacząć z kimś rozmowę zanim padłeś. "  - "jeśli nagle kręce staty 60/6 to chyba logiczne, że jeśli chcesz podejrzewać kogoś o nieczystą grę to moge się spodziewać, że piszesz do mnie w sprawie rzekomych programów wspomagających rozgrywkę. Nie raz pod moim adresem słowo "Legit" sarkastycznie słyszałem w kontynuacji przepięknej gry Counter-Strike, a dokładniej w wersji Global Offensive. Więc jest to skojarzenie." 

"wyczajnie podpuszczałam a Ty pierwszy rzuciłeś się do odpisywania co potwierdziło przypuszczenia moje i reszty administracji. Dla mnie to, że mi odpisałeś na moje "zaczepki" są wystarczającym dowodem, że Legit to Ty." "[...] że jestem jakimś legitem. Pierwszy raz o typie słysze nnwnw." 

Nie rozumiem sytuacji, w której ty możesz uważać, że "podpucha" się "udała" jeśli ja nigdy nie słyszałem o użytkowniku "Pan Legit".

 

EDIT: Tera spierdalam do następnego, nie zamykajcie threada bo będę się jeszcze kłocił o swoją rację. 

Edytowane przez TEDE
do zobaczenia na nowym cd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...