Skocz do zawartości
Sizzu

 pozytywne Odwołanie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: ♦♦????????♦♦
Godzina, data zdarzenia: 20:16 13.04.2019
Mapa:am_dust_64_MH
STEAM_ID / IP: STEAM_1:1:89389178
Uzasadnienie:  Proszę o unbana, gram bez cheatów na głównym koncie g4 780 godzin, chciałbym jakieś dowody odnośnie zarzutu posiadania cheatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tak przyznaję się to był mój błąd i przepraszam cię za to bardzo ♦♦????????♦. Już napisałem od danie nie słusznego bana odrazu napisalem do acanosa postaraś sie unbanowac cię.

Jeszcze raz bardzo przepraszam za mój bład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybaczam, mam pytanie, bo mojej dziewczynie dałeś  bana 2 minuty później i ona dopiero zaczęła grać w csa i cheatów nie miała bo była w 10 arenie, dałoby radę to załatwić tutaj czy musi napisać oddzielnie odwołanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tak własnie w tej sprawie napisalem równiez do arcanosa tez bardzo ją za to przepraszam po prostu gdy ktoś ma taki nick jak ty czyli ♦♦????????♦♦ to wyświetlają sie tylko kwadraciki gdy chcę dac bana przez !admin.

Wynikło to wszystko przez to że gdy jedna z osób która cheatowała miała  wlasnie bardzo skomplikowany nick i chcialem mu dać bana przez !admin i z tego winika mój bład za co bardzo przepraszam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...