Skocz do zawartości
basket2177

 zamknięty Skarga na Admina WarninG1

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: 17:40    20.04.2019
Nick Admina/Gracza: WarninG1
Dowód(Ss'y/Demko): 
Uzasadnienie: Admin Zbanował mnie za utrydnianie gry. Była to runda na scouty raz go strzeliłem gdy on juz podbiegł do połowy mapy czyli mnie rushował to ja wyjołem kose i go zabiłem

W rundach pistoletowaych również rushował z tec 9 . Oraz chwilę przed zbanowaniem mnie zwyzywał innego gracza cytuję " Jebać cie (nick tego racza)"

5. Każdy admin powinien dawać wzór, jak należy się zachowywać na serwerze (Choć błędy się zdarzają).
Świadkowie: Gracze serwera

Mój nick Janusz

Edytowane przez basket2177
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


43 minuty temu, basket2177 napisał:

Data/czas zdarzenia: 17:40    20.04.2019
Nick Admina/Gracza: WarninG1
Dowód(Ss'y/Demko): 
Uzasadnienie: Admin Zbanował mnie za utrydnianie gry. Była to runda na scouty raz go strzeliłem gdy on juz podbiegł do połowy mapy czyli mnie rushował to ja wyjołem kose i go zabiłem

W rundach pistoletowaych również rushował z tec 9 . Oraz chwilę przed zbanowaniem mnie zwyzywał innego gracza cytuję " Jebać cie (nick tego racza)"

5. Każdy admin powinien dawać wzór, jak należy się zachowywać na serwerze (Choć błędy się zdarzają).
Świadkowie: Gracze serwera

Mój nick Janusz

Przepraszam to był mój błąd, ponieważ chciałem zbanować gracza kampiącego na skrzynkach po stronie TT, ale ban już minął możesz ponownie grać na serwerze!

Przepraszam :( 

EDIT:Z tym wyzywaniem to było na żarty do mojego kolegi XD który rashował przez 3 rudny po rząd. Ale niestety nie dałem przykładu, więc możecie Mnie zdegradować...

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...