Skocz do zawartości
Gość

 odrzucone Podanie v3

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Dominik
Nick: dlll
Wiek: 18
Doświadczenie na Stanowisku Admin: Posiadałem bardzo dużo razy funkcje administratora na różnych sieciach nie tylko w csgo oraz byłem już administratorem na tej sieci.
Znajomość SM/10: 10
SteamID: STEAM_0:1:467147098
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/najgrubszy/
Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera:https://www.gametracker.com/player/dlll/145.239.16.111:27016/
Od kiedy grasz na serwerze: od może 2 miesięcy z przerwą z powodu braku komputera, a po przerwie jestem po nawet 10 godzin codziennie na serwerze.
Ile dziennie grasz na serwerze: do 10 godzin na pewno
Dlaczego chcesz zostać adminem: Ponieważ bardzo lubię pomagać graczom tak jak administratorom,a teraz chcę również pomagać serwerowi w uchronieniu się przed oszustami oraz dlatego że mam bardzo dużo czasu i zazwyczaj gdy nie ma żadnych adminów na serwerze to jestem ja i nie ma co zrobić z biegającymi po serwerze cheater'ami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem, czy tu jest się coś zastanawiać:

GT-perfekcyjne!

sm-też(był adminem)

Wiek+

Doświadczenie+

Aktywność+

Nic dodać nic ująć GT mówi samo za siebie perfekcyjne podanie!

                                                                         Pozdrawiam!

                                                                                     WaRninG !?

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...