Skocz do zawartości
Robson21

brak adminow

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie ze admini sa tacy aktywni na tym serwerze gram juz 2 godz bylo juz 3 cziterow  zaden admin nie dostepny ! ! !  moje podanie wisi juz od 3 kwietnia i zadnych dalszych dzialan zycze wam jak najlepiej z takim podejsciem ! ! 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 gram juz 2 godz bylo juz 3 cziterow  zaden admin nie dostepny ! ! ! 

 

 

2 Godziny i admina niema ? Jak to możliwe przecież Admin to robot/komputer który wali 24H na serwerze ... Admin ma też swoje życie prywatne nie tylko Cs'a ....  Złożyłeś podanie, fajnie to teraz poczekaj na przyjęcie bądź odrzucenie..

 

 

 

 

 

Dziwne, że miałeś 2 razy admina (AMX 8 moim zdaniem do sprawdzenia) a nie potrafisz nagrać demka , wsiąść IP/SID i zgłosić na forum na-pewno byłoby to na + do Twojego podania

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

! wy sami nie wiecie co sie dzieje na waszych serwerach

 

 

 

 

 

 

Tak, tak zawsze to "Admin" ma problem   :)   Gdzie ja coś wspomniałem o HLTV ?! Więc? Napisałem, żebyś Ty nagrał demko (Ostatnio był wspomniany temat, żeby sprawdzano kandydatów na admina czy potrafią nagrać demo... Przydałoby się :) )

 

 

 

No nie wiem bo to nie mój serwer ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hmm wypowiem sie ;)

 

Admin jak kolega wspomina nie ma obowiązku siedziec 24 h na servie a tym bardziej na forum;)

 

Jeśli ktoś lata odpalony zgłaszasz to komu innemu skoro nie ma admina macie tu dużo widzę kontaktów do czerwonych itp  na pewno ktoś z nich jest dostępny ;)

 

Lub nagrywasz demko i zgłaszasz  delikwenta i tyle ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


widzisz czitera a nie ma admina na serwerze? nakręc demko i wrzuć na forum a UBT sie tym zajmie :) chyba lekki ból pupy ze jeszcze nie rozpatrzone podanie :) cierpliwości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...