Skocz do zawartości
RemiL

 zaakceptowane Podanie na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Artur
2. Nick: REMIL
3. Wiek: 16
4. Doświadczenie na Stanowisku Admin: Bardzo Dobre
5. Znajomość SM/10: 7/10
6. SteamID: STEAM_0:1:84554217
7. Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/remiloo/
8. Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/player/REMIL/145.239.236.193:27230/
9. Od kiedy grasz na serwerze: 5-6 miesięcy
10. Ile dziennie grasz na serwerze: 3-4 godziny
11. Dlaczego chcesz zostać adminem: Chciałbym zostać adminem, ponieważ często widuję na serwerze cheaterów psujących rozgrywkę innym gdy nie ma żadnego admina. Jestem kulturalny i nie używam często wulgaryzmów tylko staram się przemówić komuś do rozsądku np. zamiast wyzywać jakiegoś cheatera piszę mu aby wyłączył wspomagacze albo wyszedł z serwera i nie psuł rozgrywki innym
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE!, ponieważ:

!-Kłamiesz, grasz nie całe 2 miesiące: First Seen: Feb 18, 2019 7:00 PM, Last Seen: Apr 06, 2019 6:00 PM,

!-Twoja wizyta ostatnia miała miejsce 6.04.2019...

!-player_time.php?nameb64=UkVNSUw%3D&host=Jeżeli z takim GT chcesz dostać admina to chyba se żarty robisz...

!-Twoje wypowiedzenie cytuję ,,Chciałbym zostać adminem, ponieważ często widuję na serwerze cheaterów psujących rozgrywkę...'' kiedy ostatnio chyba miesiąc temu...

Jedynie co na + to wiek i sm...

Na serwerze potrzebujemy administratora aktywnego...

Cóż, GT i kłamstwa mówią same za siebie, do odrzucenia.!     

                                                                                                                                            Pozdrawiam!

                                                                                                                                                          WaRninG !?

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na serwerze jestem codziennie więc nie wiem o co chodzi z tym, że byłem ostatni raz 6.04.
Gram na pewno dłużej niż 2 miesiące może ten gametracker śledził tylko mój stary nick bo jestem pewien, że gram dłużej.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...