Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia:27,04,2019
Nick Admina/Gracza: @TikiMaczeq
Dowód(Ss'y/Demko):sorka nie mam ale mam osoby co były na serwi i widzialy
Uzasadnienie:gracz banuje mutuje ludzi bez ostrzezenia
Świadkowie: @ grubydll WaRninG1 @ Ervi.

 

Nadmierne banowanie bez ostrzeżenia

Edytowane przez Ahmed Zabijka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


( Jak zwykle mam 2 demka które nie działaja, a Gotv nie chce mi sie wlaczyc najs ) 

No to tak

Bana dostałes za wyzywanie graczy i admina bo to co robisz na serverze to jest żenada.

Na jednej mapie dałem ci 2 ostrzeżenia i 3 pod koniec mapy gdzie mapa była juz zmienana ale ok

Na nastepnęj mapie dałem ci to 3 ostrzezenie które było pod koniec mapy poprzedniej bo to co zacząłeś gadać to juz bylo dosyc na moje nerwy.

@grubydll Powinien byc moim swiadkiem ponieważ on potwierdzi ze to jak wyzywasz innych graczy i jak sie zachowujesz powinno byc banem na dużo wiecej niz 30 minut.

@WaRninG1 Nie przypominam sobie żeby był akurat na serwerze ale ok

A pod koniec taka rada dla cb, naucz sie choc troche kultury przed wejsciem na jakikolwiek server.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@TikiMaczeq Nie ważne jak osoba wyzywa to i tak dostanie bana na 30 minut, dopiero potem gdy się to powtarza jest opcja zwiększenia czasu bana.

W sytuacji @Ahmed Zabijka powinno to dojść już do nawet 7 dni.

@TikiMaczeq Dlaczego gdy słuchasz jak cie wyzywają albo kogoś innego to się pieprzysz z nimi i tylko dajesz ostrzeżenia? Ostatnio była podobna sytuacja, chłopak wyzywał cie przez 10 minut ciągle a ty mu dałeś tylko jedno ostrzeżenie dlaczego? 

Zauważyłem że w tym musi być jakieś połączenie skoro jednemu dajesz ostrzeżenie a drugiemu nie, a te wyzwiska są takie same, nie rozumiem tego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ok, sorki.. Ale ja jestem osobą na która wyzwiska tak bardzo nie wpływają i dopiero kiedy osoba która wyzywa mnie zacznie wyzywac innych to zaczynam interwenowac ( szczególnie przez Voice Chat ) Kiedy ktoś wyzywa mnie albo innych przez chat wtedy najzwyklej staram się dawać Knebla na chat żeby był spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@TikiMaczeq wyzywanie ciebie to też jest obraza jest powód Obraza Admin/Gracz więc jeśli wyzywa ciebie to powinieneś dać już wtedy ostrzeżenie.

Dobra to jest rozmowa nie w porę teraz jest mówione o czymś innym.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...