Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Hypper
Wiek:Zaniedługo 16
Doświadczenie (w byciu adminem):Byłem już adminem na 2 serverach  i sie dobrze sprawowałem
Znajomość AMXX (W skali 1-10):
Staż w CS-sie:Jesli chodzi o Cs Go to gram od 3 lat i mam przegrane 2 k godzin 
Steam / NonSteam:STEAM_1:1:102728725 
Dlaczego Ty:Myśle że bede dobrym adminem poniewaz jak na swoj wiek jestem dojrzały i na serverze jestem codziennie
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:od 2 do 6 godzin
Kontakt:Ts albo steam 
Link do GameTracker'a:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jako gracz na serwerze i przyjaciel Hypper'a chciałbym dodać że jest on bardzo przyjacielski, żartobliwy i ma dystans do siebie zawsze kiedy jest na serwerze tworzy fajną atmosferę do gry. Również bardzo przyjemnie się z nim gra, nie używa wulgaryzmów, nie wyzywa chodz jest bardzo zdenerwowany i myślę że on jako admin na serwerze sprawowałby się bardzo dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hypper często gra na serwie , wykazuje się znajomością regulaminu. Nie wyzywa innych , zachowuje kulturę słowną. Zawsze są śmieszki z nim , więc tworzy bardzo miłą oraz przyjacielską atmosferę, którą być może przyciągnie graczy na serwa. I po za tym bardzo stara się o tego Adma i raczej nie odpuści.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...