Skocz do zawartości
    Max.Bugs

#177 - Pytanie Dnia

image.png.891cb91d7b3fd3073d9736f376236d12.png

Co dla Ciebie oznacza „przyjaźń”?

Przyjaźń dla mnie oznacza to, że mogę liczyć na pomoc drugiej osoby... Oczywiście pomóc bezinteresowną, bo cóż to za przyjaźń, gdy ktoś chce coś w zamian. Ale też trzeba pamiętać by nie wykorzystywać, bo wtedy nie ma mowy o czymś takim jak przyjaźń - bo nie jest oparta na szczerych relacjach. Grunt żeby być ze sobą szczerymi, móc na siebie liczyć w trudnych sytuacjach, dobrze się ze sobą bawić, wtedy można powiedzieć, że przyjaźń jest. 😏🙂

Przyjaźń dla mnie, to to , że mogę na kimś polegać i on na mnie.Że się rozumiemy i trzymamy razem.
    Że pomagamy sobie wzajemnie.
    A gdy słyszę "jesteś moim przyjacielem" to nasuwa mi się, że można na mnie polegać, pogadać ze mną itp...

Napisano (edytowany)

przyjażń dla mnie to jest:

dogryzanie sobie między osobnikami w przyjaźni. W końcu nic tak w życiu nie motywuje jak głupiutki uszmieszek przyjaciela i jego cięta riposta z nutą czystej prawdy jak bardzo coś zrypałeś

@LOLSON

Edytowano przez LuckyLoser
    lepiej?

Bt LOLSON,

Co to ma wspólnego z tematem? 24h na udzielenie odpowiedzi ewentualnie poproś jakiegoś moda o usunięcie posta

To przede wszystkim wspieranie się nawzajem i obecność drugiej osoby nie tylko, gdy jest dobrze, ale też w tych gorszych chwilach.

Gość
    Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.